Pneurevue.cz » Fórum » Kde dnes nakupují pneuservisy pneumatiky?

Kde dnes nakupují pneuservisy pneumatiky?

 

středa, 5. ledna 2011

Otázka ze dne 5.1.2011

 

Máte stálé dodavatele - jednoho, nebo více? Testujete si často nové dodavatele? Podělte se o své zkušenosti.

 
 
 
Canon
Canon přesně tak, pneuservis není už dávno jenom o přehazovaní pneu, je potřeba i práce kolem.Je potřeba nabídnout zakaznikovi i něco navíc.
úterý, 18. ledna 2011
 
Anonym
Anonym pořád to samé dokola.Dělejte doprdele něco se sebou a nestěžujtesi.Kupte si třeba : geometrii,nebo klimatizaci,nebo rovnačku disků,nebo já nevím co ať máte něco navíc co můžete nab.místo konkurence.
úterý, 18. ledna 2011
 
Michal
Michal to máš dozajista pravdu, ale na druhou stranu ty firmy uvažují tak, že ten internet je poměrně velmi silná konkurence a dál bude a bude vyšší, proto z toho chtějí urvat aspoň něco a nějak se tomu přizpůsobit. To není jen těma cenama, to je logickým vývojem celého internetu a nejen v obchodě s pneumatikama. Pro ty lidi je to zkrátka ulehčení. On si v klidu v teple domova vybere pneu, porovná a rovnou si vybere servis kam pojede a nemusí nikde objíždět, což si přiznejme stojí benzín. A bohužel jsou i servisy, kteří se zcela nekoukají na to, aby zákazníkovi dali dobrou pneumatiku za dobré peníze. A bohužel díky těmto servisům je to tak, jak to teď je. Já osobně jeden takový servis znám. Bohužel i na něj pomalu dochází. Už ztrácí zákazníky s r13, r14 a teď v zimě už k němu nejezdili ani octávkaři, ale on je furt v klidu, protože za ním jezdí lidi, kterým "je to relativně jedno". Ale víte jak to je, to není nikomu jedno a mnohdy cena prostě vyhrává a pak se ten člověk jednou někde dozví, že jeho kamarád koupil gumy o 300 na kusu levněji a obuli mu to za půlku co on normálně a je to tady...začne se pídit a v tom okamžiku je stálý zákazník fuč.
pondělí, 17. ledna 2011
 
Moris
Moris Vidím to asi tak, že v okresních městech mimo Prahu přijedou tak dva zákazníci z pneu od popgomu možná i tři.Přesto si myslím, že je na pováženou zda přezout kola z internetu za stejnou taxu tak jako když si je zákazník koupí u mě. A poskytovat mu stejné služby i za cenu toho, že z toho nic moc nezbyde ba naopak v sezoně uškodí.je docela možné, že pneuservis příjde o svého dlouholetého zákazníka jen proto, že ho to vyjde levněji za úplně stejných podmínek ve stejném pneuservise. Přijde mi to jako by se mi do pneuservisu nastěhovala úplně cizí firma co také prodává pneumatiky. Je zde, ale vidět kam, až může zajít něčí drzost a blbost.(tímto bych se nechtěl někoho konkrétně dotknout.)
pondělí, 17. ledna 2011
 
Poo
Poo Na internetu hraje nevětší roli cena, a tu Popgom moc nemá oproti jinem, takže si myslím že jim to moc nepojede.
pondělí, 17. ledna 2011
 
Anonym
Anonym Stejně to dělají i jiné eshopy, akorát v menším měřítku.
pondělí, 17. ledna 2011
 
Michal
Michal Podle mého jim popgom slíbil, že si prostě celou tu částku za obutí nechají servisy. Servisy mají snadno zákazníka, který by si je třeba v dané chvíli normálně nenašel a popgom z toho má prodané pneu. Na druhou stranu objektivně to není vůbec špatný nápad. Každá koruna dobrá. Pro ten e-shop, je to usnadnění, že si zákazník přes ně pořeší i obutí a nemusí to řešit nikde u běžného servisu, kde ho nebudou chtít, protože si přinesl pneu z internetu a nebo mu nebudou chtít vzít staré pneu. Takhle to má v podstatě vyřešené a rádi ho tam uvidí. Pro ty servisy je to reklama.
neděle, 16. ledna 2011
 
Moris
Moris Popgom je jen další e-shop z tisíce co na tom jestli už bude o jeden víc nebo míň.Ale docela by mně zajmalo co popgom nasliboval těm servisům, tak aby do toho sním šli.
neděle, 16. ledna 2011
 
Anonym
Anonym Ihle je většinovým majitelem Popgom, dále michelin, proto je většina Michelin partnerů v popgomu kde přezouvají auto za 800 i v Praze!!! Beru třeba u Kajgra michelin,kleber u Dobrých pneu Goodyear, dunlop,barum, Pirelli u Stracha jinak kde se dá, v německu, polsku, NL, ale preferuju český dodavatele.
sobota, 15. ledna 2011
 
Radek
Radek Co má společného Ihle s POPGOM ?
sobota, 15. ledna 2011
 
Tom
Tom Tak pokud vyřadíš i Ihle tak kde tedy bereš?
sobota, 15. ledna 2011
 
Velkoobchod?
Velkoobchod? Beru tam kde znají rozdíl mezi velkoobchodem a maloobchodem. Tím pro mě ze hry vypadli Chára,KK, Kalt, dokonce i IHLE (popgom.cz) a Barum (123pneu.cz) I když letošní zimu se bralo hlavně tam kde měli.
sobota, 15. ledna 2011
 
Radek
Radek A co nákupy venku, to se předobjednávky netýká.
čtvrtek, 13. ledna 2011
 
Poo
Poo ...předobjednávky jsou už stejně dávno udělané...nyní děj se vůle Boží...
čtvrtek, 13. ledna 2011
 
Radek
Radek To by mohla být otázka měsíce. Je avizován nedostatek letních pneumatik. Budete vzhledem k těmto informacím více naskladňovat?
čtvrtek, 13. ledna 2011
 
profik
profik vacsina tovaru je na priamo od importera, a ostatok sa nakupuje vo velkoobchode, domacom i zahranicnom. medzi velkoobchodnikmi uz nikoho nepreferujeme, jednoducho bereme tam, kde je to za lepsiu cenu a prijatelnu dodaciu lehotu. inak, vraj bude aj nedostatok letnych, tak sme o dost navysili predzasobu. realita dnesneho trhu.
čtvrtek, 13. ledna 2011
 
Moris
Moris Bereme většinou od dodavatelů něco i od velkoobchodů, ale je to většinou o ceně a hlavě dostupnosti. Stalo se mi, že si zákazník pneu objednal a já pak zjistil, že ho dodavatel nemá a musel jsem objednávku zrušit.škoda.....
úterý, 11. ledna 2011
 
Redakce
Redakce Redakce Pneu revue hledá pro rok 2011 přispěvatele do rubriky "5 na str. 5". Jedná se o pravidelnou rubriku, kde 5 zástupců odbětví odpovídá v každém čísle na jednu vyslovenou otázku. Očekává se tedy příspěvek 4x ročně v rozsahu 1/5 strany. Spolupráce je oboustranně bezplatná a dobrovolná. U příspěvku je uváděna malá portrétní fotka. Máte-li zájem se takto podělit o svůj názor, napište na info@pneurevue.cz Děkujeme.
pátek, 7. ledna 2011
 
BIB
BIB bereme od jednoho dodavatele (ofic. zastoupení výrobce) pokud chce zákazník něco jiného nebo můj dodavatel momentálně nemá tak si projedu pár velkoobchodů a vemu kde mají skladem za slušnou cenu
pátek, 7. ledna 2011
 
Poo
Poo Andrej,vystihls to naprosto přesně! Bohužel je tato práce pro mě sdrdeční záležitostí a tento posun nesu dost těžce.
čtvrtek, 6. ledna 2011
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz