Pneurevue.cz » Fórum » Máte problémy se získáváním kvalifikovaných pracovníků?

Máte problémy se získáváním kvalifikovaných pracovníků?

 

pátek, 21. května 2010

Otázka ze dne 21.5.2010

 

Byl(a) byste ochoten(ochotna) přijmout do své provozovny učně a podílet se na jeho výchově, pokud by k tomu existovala vhodná legislativa?

 
 
 
martin olomouc
martin olomouc Dobrý večer kolegové z pneubranže.Jsem se vrátil z Autotecu a jsem celkem spokojený.V loni tomu vládla 3D geometrie a letos montážní stroje s pneumatickým palcem.Taky jsem ji ho pořídil a to od Teca a za velmi slušnou cenu s hodně slušným vybavením.Mimo jiné jsem se u něj setkal s Bořkem z Třince,který už jeden má od MB a je taky takový blázen do strojního vybavení jako já.Jinak je to letos o hodně lepší než v loni,alespoň podle mě.
neděle, 6. června 2010
 
J.
J. Musím uznat, že zastoupení firem, s pneuservisním zbožím je slušné. Ostatní stojí za ... Více méně je to pouze autotec, o autosalonu nemůže být řeč. Jse, ale rd, že jsem se na výstavu podíval. Pořád zvažuji nákup nějakého noveho vybavení a nemůžu se rozhodnout jestli ano nebo ne. Ono to co mám funguje a to dobře. Na to co potřebuji to stačí, zároveň popukuji po něčem lepším. Jen si nejsem jist, jestli mi to dá tolik přidané hodnoty, kolik za to zaplatím. Zdraví J.
neděle, 6. června 2010
 
přzouvač
přzouvač OK náklady nejsou nula, ale tak 50 kč na auto, elekřina, voda, závaží (topení nepočítám, stejně bych dílnu temperovala to dělám i nyní, to samé je s pojistkou provozovny, pravda ta je trochu vyšší než u RD). Ventily měním jen na přání a vžy je zákazníkovy doporučuji montáž ventilu mám za 10 kč. Nepoužívám žádné špatné zboží vše beru od VaW. Lidi mi rádi dají dýško za objednané pneu, práci v neděli atd. Mě to čiví a do docela dobře. Ve srovnání s tím co jsem měl jako zaměstnanec je to luxus a to dělám o třetinu hodin za rok méně a nikam nedojíždím. Kačký vydělává jk umí. Kdybych dostal lépe zaplaceno v práci tak to nedělám. Mimo přezouvací sezony si vypomůžu i jinak. Kdyby se mi to nevyplatilo tk to nedělám.
čtvrtek, 3. června 2010
 
Anubis
Anubis Martine, také mám nepříjemný pocit z letošního Autotecu. Od dodavatelů pneuservisní techniky nebo prodejců olejů jsem dostal tolik možností neomezených registrací pozvánek, že to ve mne až nevzbuzuje důvěru. Obávám se, že kvalita Autotecu bude letos hodně slabá. V neděli se tam také vypravím. Spíše předpokládám, že se tam potkám se známými z oboru než, že bych viděl něco nového.
čtvrtek, 3. června 2010
 
Tomáš D.
Tomáš D. Kdy je Essen??
čtvrtek, 3. června 2010
 
Radek-Praha
Radek-Praha Jedu se podívat raději do Essenu.
čtvrtek, 3. června 2010
 
HOGAN
HOGAN Přezouvač nedá mi to abych nenapsal,to,že musíš být hrozný diletant.To usuzuji jen pro to,že napíšeš,že Tvé náklady jsou 0.To teda asi máš mašiny na vzduch a ne na elektriku!!!Nebo máš odběr elektriky na černo a ČEZ Tě brzy odstřihne.Co voda tu taky nepotřebuješ a neplatíš.Normální servisy ji potřebují-když na nic tak alespoň na umytí rukou a třeba i podlahy!!A závěrem když si tohle napsal,tak si asi nevážíš ani své práce - protože to je přece taky Tvuj náklad!!To jen na okraj.
čtvrtek, 3. června 2010
 
martin olomouc
martin olomouc Pánové ,jsem zvědav na letošní Autotec,po loňském propadáku to už horší být ani nemuže.Dodavatelé techniky posílají registrační kody k aktivaci v neomezeném množství.A učast vypadá taky slibně.Pojedu asi v neděli na čumendu,v pondělí se zaměstnanci ,ať něco vidí a řeknou s čím se jim nejlíp dělá a ve čtvrtek pokuď to pujde tak pro veletržní kusy se slevou.Potřebuji další soupravu s myčkou kol, sezouvačku LL a spoustu info z oboru.Je jasné ,že tam dude nějaký stánek intern.prodejce pneu co bude lámat ovečky...
čtvrtek, 3. června 2010
 
Hruška
Hruška Nedivím se Bořkovi, že tuto diskuzi již opustil. Mam chuť také. Od nějakého přezouvače je to čistá provokace a my se tím zabýváme.Dle mého takový servis neexistuje a tady provokují potrefení internetáři, kterým se moc nedaří a tady si ukojí svou zlobu. Minule tu byl taky jeden a myslim, že možná je to ten samej. A tím pádem to tu nikdy nepovede k odborne diskuzi.
čtvrtek, 3. června 2010
 
BIB
BIB Ty jsi prezouvaci jako zamestnanec nevidel ty výdaje jaké má majitel pneuservisu zamestnavajici lidi a plnici vsechny vyhlasky a pozadavky uradu ze? Pokud prezouvas sam nekde v díře tak mas neporovnatelne naklady! A pokud mas pobocky v kazdem vetsim meste tak je jasne ze internetovy si vozi gumy k tobe a tim padem nam vyrazne ubyli :-)
čtvrtek, 3. června 2010
 
Hrouda
Hrouda Je škoda že ziješ jen pro dnešek přezouvači. Já podnikám proto abych na stará kolena nemusel spoléhat na duchod a mám dvě děti a ty chci dát na školu a ta se platí proto nemužu dělat za400kč oktávku.jako tobě podobní.nemám zajem se tě nějak dotknout ale děláš to špatně a ohrožuješ tím práci dalších.Rodinej dum taky nestojí to co se zaněj platí.Pokud nemohu já vydělat nedám vydělat někomu dašímu třeba těm zedníkum co stavěj ty domy jsou taky dost drahý.
čtvrtek, 3. června 2010
 
Poo
Poo Přezouvač, ty seš jak zaseknutej gramofon...
středa, 2. června 2010
 
přezouvač
přezouvač jdm si jist, že prováním profesionální práci. přezouvač
středa, 2. června 2010
 
FERDA -MORAVA
FERDA -MORAVA Tak přezouvej dál a opusť tyto profesionální stránky.Jednou na tebe dojde a zaplačeš.Bude to brzo,neboj se.
středa, 2. června 2010
 
přezouvač
přezouvač Chodí ke mě, přezouvám spoustu pneu s netu a co víc sám jim je bez provize objednávám. Lidi jsou znechucení šikanou pneuservisů a chodí ke mě opravdu ve velkém. Dělám ve vlastním a moje náklady na podnikaní se rovnají nule. Vybavení jednoho stání mě vyšlo na 200000 kč. Za rok jsemměl investici zpátky a nyní solidně vydělávám. Nejsem milionář a ani mi o to nejde, ale třeba tď jsem snončil a 7 sad mám za sebou. Poku vás mohu poprosit tak dál šikanujte zákazníky s pneu z netu a dělejte za vysoké ceny. Opracdu mi to vyhovuje. Pokud mě někdo nařkne, že jsem bláto co se v tom nevyznám, tak má za sebou 6 let ve velkém pneuservise , kde jsem byl svědkem arogance k netu a pochopil, že je to má příležitost. Můj čistý roční příjem se ztrojnásobil a dělám ve svém nikam do práce nejezdím a zákazníků mi přibývá. přezouvač
středa, 2. června 2010
 
Hrouda
Hrouda Čtu tady jak někteří štastní gumaři píšou že zákazníků s gumama z netu je méně ale možná u vás!!! a nebo chodí knám protože jejich pořád dost a mě lezou na nervy.Pro porovnání jed koupí u nás a čtyři až pět má svoje weslejky hruza
středa, 2. června 2010
 
Poo
Poo Já si myslím že zákon o zimních pneumatikách nám zas až tak moc nepomůže. Kdo v zimě trochu jezdí stejně už dávno přezouvá. Spíš mám obavu co by se na servise dělo kdyby to dali jen datumem.
pondělí, 31. května 2010
 
Hruška
Hruška Také mne volby velmi mile překvapili, a klobouk dolů před všemi voliči co si zachovali zdravý rozum a volili práci i když bude tvrdá před flákačstvím. Myslím že to ještě není tak špatné jak to vypadalo. Teď ještě uvidíme jakou podobu zákona o zimní výbavě nám nový poslanci schválí. Aby to nebylo striktně od 1.11. to by dle mne byla katastrofa. Přezouvalo by se pouze posledních 10 dní v říjnu. A něco ještě začátkem listopadu a potom by to mohl člověk zavřít. Je potřeba aby zimní pneu byly od datumu do datumu , ale pouze za jasně definovaných zimních podmínek, potom by to mohlo naší branži pomoci? co si o tom myslíte
pondělí, 31. května 2010
 
Jarek
Jarek Panove, koncim s Barumem. Uz definitivne. Radsi pneu z Barumu neprodam i kdybych mel prijit o zakaznika. Ze Barum prodava levne internetarum jako je Tomket nebo Tirex nebo Skarka jsem vedel. Ale ze sami budou na koncoveho zakaznika prodavat barumky tak levne http://123pneu.cz/polozky/barum-brillantis-2-185-65-r15-88t-tl-letni ? Tim u me skoncily. Dival jsem se, ze i zavedene e-shopy prodavaji tuto pneu aspon o stovku draz. Na Barum kaslu...
pondělí, 31. května 2010
 
JZ
JZ Volby nejsou vítězstvím živnostníků, ale vítězstvím všech normálně myslících lidí.
neděle, 30. května 2010
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz