Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
jenicek
jenicek Jasný není problém. FB je fakt silný nástroj. Mám vyzkoušené taky letáky, ale přijde mi, že lidi s tím spíš topí. Nevím kolik o tom víš, tak to napíšu popořadě. Nedávno jsem se bavil s jedním zákaznickem 'reklamním managerem' pro jednu větší firmu, která podniká v měřítku střední Evropa.. Každým rokem firma dělala různé veletrhy, nasypala do nich 100vky tisíc a po vyzkoušení reklamy na fb už víc ani nepotřebuje. Nárůst objednávek prý narostl až 10ti nasobne. Když se do toho člověk ponoří hlouběji tak je to docela alchymie a dají se s tím dělat kouzla. Ale pro regionální reklamu myslím stačí to co dělám já. Tak.. Vše se dá udělat jen pomocí Facebooku, ale pro lepší přehlednost mám k tomu na mobilu i program (SPRÁVCE REKLAM FACEBOOK) a jde tam i něco navíc. FB jistě máš a stačí už jen vytvořit svou stránku(firmu). Jakmile uděláš první prispevek, tak tě to hnedka bude nabádat ať ho propagujes(uděláš mu reklamu). Nejlepší je udělat fotku, koláž nebo jakoby leták kde není hlavně moc textu.facebook to nemá rád. Text je lepší mit v popisku prispevku. Tímhle příspěvkem je nejlepší odkázat na své webové stránky, kde si svého potencionálního zákazníka získáš. Takže máš udělaný příspěvek, já jsem třeba vyfotil pneuservis a dal k tomu text v popisku něco jako" zima se blíží. Necekejte ve frontách na přezutí a využijte nás objednávkový formulář na našem novém webu www.stranka.cz nebo volejte tel....".. Fb ti nabídne propagaci. Jednoduše a intuitivně tě bude fb Navigovat. Nastavís si zacílení. Muži, ženy a věk. To nechávám otevřené od 18 až do 60. Potom okruh. Je tam pěkná Mapa kde si Nastavís v jakém rádiusu se na tvá reklama zobrazovat a ukáže ti to kolik je tam potencionálních lidi, kterým se to zobrazí. Já dával asik 12km od servisu. To bylo třeba 25tis lidi, kterým se může má reklama ukázat. Zadáš rozpočet (nejlépe aspoň 100kc na den) a interval jak dlouho na reklama běžet. Hezký ti to vypočítá kolika lidem se to může za den zobrazit. FB má rád když platíš kartou a máš ji připojenou s účtem...a dáš propagovat. Reklamu ti fb schválí a už to jede. Přes aplikaci správce reklam se tam dá nastavit i umístění. Například, že se zobrazuje na messengeru nebo instagramu apod. Tohle je takový základ. Je lepší mít těch reklam víc a postupně zkoušet co funguje. FB je chytrý a pomalu se z nich učí, aby věděl komu to zobrazovat a kde bude mít největší úspěch na rozkliknuti lajkovani a tak podobně...snad jsem nic nevynechal. Kdyztak se ptej.
sobota, 7. prosince 2019
 
Pneunm
Pneunm jenicek přeji ať se ti daří, já používám hlavně letáky ale dost přemýšlím že bych k tomu přidal i Facebook, kdybys k tomu napsal pár detailů byl bych ti vděčný
sobota, 7. prosince 2019
 
jenicek
jenicek Za poctivou práci poctivé peníze.. Chlapi, ještě chci poděkovat, že jsem se díky vám dostal k lasse.
sobota, 7. prosince 2019
 
BF
BF Jeníčku, pokud to budeš dělat poctivě a nebudeš tzv. kur... cen a podrazák, že to děláš za tašku hrušek, pak ti přeji jen to nej.nej. Pokud se však dáš na cestu směrem kvality, ziskovosti, rozvoje služeb, pak ti fandím a rád ti podám ruku. Některým lidem bych však někdy nejraději naplival do tváře, protože se neumí podívat ani do zrcadla natož lidem do očí. Hezký sobotní den přeji.
sobota, 7. prosince 2019
 
jenicek
jenicek Příjemný podvečer! Můžu říct, že sezóna se povedla. Jak jsem už psal, otevřel jsem pneuservis po zhruba 5 letech od působení a jsem rád, že mě to uživi. Stalo mě to sice hodně úsilí znova dostat servis do povědomí zákazníků, ale investice do reklamy se osvědčila. Za mě Facebook vede. A to jsem zkoušel i rádio a co se dalo. . Ovšem nejlepší reklamou je dobře odvedená práce a to se snad podařilo. Už tedka se těším na další přezouvaci sezónu a vymyšlím do čeho investovat, abych byl zas lepší. Přeji vám všem ať se vám daří a šlape dal ta naše pneu branže :))
pátek, 6. prosince 2019
 
BF
BF SJM- přesně tak! Rukama nikdo a blbé kecy všichni tito chytráci.
čtvrtek, 5. prosince 2019
 
SJM
SJM Malá epizoda, cosi vypovídající o zdejším způsobu myšlení. Potkal jsem náhodou jistého člověka, managera na nižší pozici firmy z Brna, která je součástí velké nadnárodní strojírenské firmy. Pravil, jaký má ohromný problém sehnat tady rozumné firmy na kooperace. Jsou buď drahé, nebo odvádí nekvalitní práci. Hlavou mě problesklo asi toto: dobře ti tak, debile.
čtvrtek, 5. prosince 2019
 
roman
roman Je to jako u všeho => Výpis z "Gumopedie": 1) První udělá jen to, co mu druhý dovolí. 2) Jedni jsou si rovnější než ti druzí. No nic. Tento týden očekávám poslední zákazníky na přezutí a pak už bude asi pro sezóně. Nebyla špatná, byla velmi dobrá.
neděle, 1. prosince 2019
 
Hrouda
Hrouda Až bude zase nějakej ten koncert ZADARMO na Václaváku nebo na Letný, tak se tam můžeme sejít a při poslechu nějakého umělce si můžeme svobodně pobrečet v tom rachotu z reproduktorů to stejně nikdo neuslyší. Protože se do toho 89 hodně angažovali herci, tak je tohle třeba jenom nějakej film a jednou to skončí a všichni co jsme v tom filmu hrály těch 30 let dostaneme honorář. Nebo taky hovno.
neděle, 1. prosince 2019
 
Hrouda
Hrouda Když v tom umíte chodit a jste trošku splachovací a magor, tak se tu u nás žije docela dobře. Jsou horší země pro život .Protože jinde by takovému parchantovi někdo vystřelil mozek z hlavy a nic by se nestalo. A to se u Nás nemůže, takže je tu vlastně dobře a klídek pro poctivé a výnosné okrádaní. Vlastně máme tu všichni stejné podmínky a to je důležité, každý může vybudovat svojí Blanku a nebo zřídit a řídit nějakou OpenCard. Chce to mít jen pořádného Rittiga pod čepicí a nebát se poctivě podnikat.
neděle, 1. prosince 2019
 
hohencenda
hohencenda Tak to je síla další důvod proč nepřezout nové pneu zákazníkem dodané Ještě že pán nekupoval třeba byt nebo auto ,malý český bordel......
neděle, 1. prosince 2019
 
BF
BF Jinak týden byl náročnější, ochladilo se a vylízají kostlivci ze skříně co se probudili že je potřeba už i konečně přezout a tak i prodej pneu šel nahoru. Jsem za to i rád, sklady je potřeba pořádně vyčistit i když některé perličky v rozměrech nelze mít skladem, protože se to prodává jednou za uherský rok. Takže celkem jinak pohoda a dodavatelé fungují velmi solidně. Svátky se blíží a už se vidím někde si zarelaxovat. a vyrazit do přírody si pořádně vyvětrat hlavu. Hezký zbytek vikendu přeji všem rozumným lidem v oboru.
sobota, 30. listopadu 2019
 
roman
roman Ještě že to nechce (zatím a snad) FÚ po tom, který to dotyčnému přezouval.
sobota, 30. listopadu 2019
 
roman
roman Pneunm: Neboj, na ušmudlance dlabou, ušmudlanec je pouze dobrý jako "robot" na přezutí a na likvidování ojetých pneumatik. Jinak je to úžasná nabídka: Při slevě pro malý pneuservis 2% je vejvar na sadě od cca 70,- Kč => kdo z Vás má na pneumatiky lepší podmínky...
středa, 27. listopadu 2019
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES Asi jim to zarůstá plísní tak honem větrat zapomněli oslovit fy Elt.... ta to určitě odebere.
středa, 27. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm "připravili jsme unikátní akci, kdy při nákupu minimálně 20 kusů pneumatik TOMKET získáte dopravu ZDARMA, čímž ušetříte nejméně 1180,- Kč. Rozvozy pneumatik budou probíhat denně na hlavních trasách. V odlehlých lokalitách dvakrát do týdne. Tato podpora je doplněk k již tak mimořádným cenám, které máte na značku TOMKET, a ta je díky tomu nejziskovější značkou na trhu, protože rozdíl mezi vaší nákupní cenou a cenou za kterou se naše pneumatiky prodávají na internetu, je výrazně vyšší než u jiných výrobců. I u běžných rozměrů jste nyní nakupovali sadu v průměru o 800,- Kč levněji, než byla internetová cena. Díky dopravě zdarma bude nově výše slevy v průměru 1050,- Kč při koupi 4ks pneumatik." Tak honem všichni nakupovat dokud jsou! Že by si i v nejpneu už všimli těch ušmudlanců z pneuservisů?
středa, 27. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda BF se divím mladejm že nevezmou klacky do ruky a nejdou jednat.A nejsem pyšnej na to že v tomhle směru pro svý děti nic vlastně nedělám. Něco je tu hodně špatně už nějakej pátek o tom přemýšlím a držím palce originál Anglánům .
pondělí, 25. listopadu 2019
 
SJM
SJM Bořku zdravím. Nějaký ten pátek, co sleduji na ACEA jak jdou prodeje aut, mě vrtalo hlavou, že zatímco Německo se třetí Q po sobě o fous vyhýbá recesi, drží stále prodeje aut +- jako loni, v říjnu dokonce téměř +13%, zatímco ČR, skvělá země k žití, s nepřetržitým růstem HDP i mezd, kdy jsme již dohnali Itálii i Španělsko, s nejnižší nezaměstnaností, skvělou vládou, skvělým premiérem, který myslí jen na lidi, aby se měli lépe, zaznamenala jen zanedbatelný nárůst prodejů o 1,2% ve srovnání s loňským říjnem, který byl ale díky VLTP naprosto tragický. Tak mě napadá, zda ti Němci náhodou nepřemýšlí stejně jako Ty. Btw, tady v okolí se již někde nedělají pátky, a pak ještě jeden drobný rozdíl. Německá firma, když nemá objednávky, přihlásí se do kurzarbeitu za 70%. zatím co firma v Česku, co pobrala i desítky milionů dotací na posílení konkurenceschopnosti, vědu a výzkum, pošle lidi na neschopenku a nesmí přijít dříve, než jim řeknou. Pokud by přišli dříve, tak dostanou padáka. Ano, jsou tu např i jiné nadnárodní koncerny, kde stále nabízí volná místa, na dvě směny za 16 a na tři až za 19 tis.brutto. No neberte to.
sobota, 23. listopadu 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz