Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Pneunm
Pneunm SAB taky jsem něco objednával a připravoval, ale moc toho nebylo. Už mě svrbí ruce, už aby to pořádně začalo.
sobota, 13. března 2021
 
SAB
SAB Pneunm:Hlásím,že březen už je o něčem jiném než únor a tak jak už bývá v posledních letech zvykem zákaznici v březnu už si chystají kola na sezónu.Za březen už pár sad letních šlo a dokonce i pár sad ALU kol.Pouze jeden odvážlivec přezul auto na letní,jinak prodávám ještě i zimní, Lidé volají a informují se na pneumatiky a ceny.Jsem rád,že únor už máme za sebou.
sobota, 13. března 2021
 
roman
roman Jak vidíš, dobroseři ještě nevymřeli a existují lidé, kteří asi rádi dělají za pár švestek. Dokud má hmyzák kam volat, tak to bude zkoušet stále dál a dál a nějakého dobrosera ještě najde. Bohužel.
pátek, 12. března 2021
 
pepazdepa
pepazdepa Sakra entr-šlo u komplety FE za AL-vyvážení,osa mytí.Tomu předcházela kalkulace pneu.Pán si našel pneu,ALE nepokračoval v objednávce,tudíž nezjistil cenu dopravy ta byla 580 kč za sadu.Byl jsem o 50kč na kole levnější.Souhlasil,ale pak...viz níže.A tak je to pořád dokola
pátek, 12. března 2021
 
pepazdepa
pepazdepa Jen tak pro zasmání ,dnešní komunikace sa zákazníkem. Dobrý den, měl jsem za to, že cena uložení je i včetně přezutí. Pokud to chápu správně, cena uložení je 500 kč na sezónu + 580 ,- Kč je za práci a přezutí. Celková cena za jedno přezutí jednoho auta + uložení by bylo 1080 Kč ? Pokud ano, tak v se omlouvám, ale za tuto cenu nebudu mít zájem.
pátek, 12. března 2021
 
Pneunm
Pneunm Zdravím, jak to u Vás vypadá? Tady je totální mrtvo.
pátek, 12. března 2021
 
PM
PM Díky za tip .Já jsem našel ještě toto, tak to budu porovnávat. https://www.supersaas.cz/
sobota, 6. března 2021
 
jenicek
jenicek Pneub2b něco vyvíjí.. ;)
pátek, 5. března 2021
 
eguma
eguma PM: Nestačilo by Reservio? Jednoduchý, přehledný a jsou to brňáci, takže podpora samozřejmě v češtině...
pátek, 5. března 2021
 
PM
PM Nemáte někdo tip na rezervační systém pro pneuservis? Jen bych ho chtěl přidat na svoje stránky. Počítám s tím, že by se to někam přesměrovalo. Díky..
pátek, 5. března 2021
 
roman
roman Každý má svůj názor, někdo asi nepoznal v životě lepší pneumatiky a dělá z toho ukvapené závěry, nicméně marketing firem dělá divy. Na věty typu "na internetu jsem četl...viděl..." odpovídám, že já jsem na internetu četl, že průměrný plat v ČR je okolo 80000Kč/měsíc. To samé u testů pneumatik - 10 testů a 10 rozdílných výsledků. Všichni z oboru víme, že to záleží na ostatních okolnostech a metodách vyhodnocení, běžný čtenář to bere jako dogma.
čtvrtek, 4. března 2021
 
Hrouda
Hrouda Souhlas opravdu je to pořád dokola. Nemá to cenu. Krásný den všem.
středa, 3. března 2021
 
roman
roman Též si nestěžuji, k životu mě to v pohodě stačí. Prodej nelukrativního zboží se snažím omezit na minimum a snažím se prodávat pouze to, na čem "něco je". V sezóně nestíhám a tak nevidím jediný důvod přezouvat v sezóně netové gumy. Mimo sezónu jsem ochoten tyto netové gumy přezouvat, pokud hmyzák zaplatí adekvátní cenu. Za 600-700 vč. DPH to hmyzu přezouvat nebudu ani mimo sezónu.
středa, 3. března 2021
 
Pneunm
Pneunm eguma je pravda že to jaká je globální realita to netuším, a ani nemám ambice jí měnit. Mě záleží na mojí realitě. Btw. minulý rok jsem se dozvěděl o třech pneuservisech ze svého okolí které zásadně zpoplatňují internet což mi přijde fajn.
středa, 3. března 2021
 
SAB
SAB eguma:Tak jak si psal před nedávnem,že klidně si je můžeme roštovat za servis kolik chceme je správna myšlenka a spravný názor.Takhle to já také dělám a naštěstí si prodávám značky ,které ještě nejsou tak zkažené a dokážu si také na těch značkách ještě pěkně vydělat.Takže za sebe můžu říct,že si určitě nestěžuji.
středa, 3. března 2021
 
eguma
eguma Pneunm: Jakože právě - jedna věc je jak to přijde mně (Protože tady fakt od nějakého roku 2014 vidím co půlrok to samé. Fakt to samé. Úplně to samé). A druhá věc, jaká je realita :) A pak taky, jaká je realita vás sedmi, co tu píšete, nebo globální :) Jinak o bránění vlastního písečku žádná, tam je to jasný. Jak jsem kdysi psal, živnostničím v dost konkurenčním prostředí, takže pro tohle mám maximální pochopení.
středa, 3. března 2021
 
Pneunm
Pneunm eguma ještě dovětek, tobě to přijde asi jen jako mlácení prázdné slámy na netu ale reálné přínosy tohoto fóra pro moje podnikání jsou zásadní díky nim se poměr moje pneu vs internet změnil z 1:2 na 99:1 a to jedno procento si ještě nechám férově zaplatit
středa, 3. března 2021
 
Pneunm
Pneunm eguma dost s tebou souhlasím hlavně s tím koncem, já jsem na tom díky skvělým zákazníků slušně ale myslím že je dost pneuservisů které melou z posledního. To že si chceme bránit svůj píseček mi přijde normální, dělá to každý obor. Kdybychom to dělali dříve a lépe nemuselo to dojít až sem.
středa, 3. března 2021
 
SAB
SAB Hrouda: Já si nedokážu představit sezónu bez předzásoby, to chceš jako v sezóně montovat pouze dovezené pneumatiky z internetu? Samozřejmě záleží jakými značkami se předzásobíš. Pokud prodáváš zkažené značky z internetu tak tam opravdu nemá žádný smysl se předzásobit. Naštěstí jsou tady nějaké značky, které ještě nejsou zkažené ,sice jich moc není, ale jsou tady a tam to předzásobení ještě dává smysl.
středa, 3. března 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz