Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
cendahohen
cendahohen Pasta je taky dobrá Rema Tip Top ružová čenda hohen
úterý, 26. února 2013
 
Radek
Radek Jaké jsou její přednosti ?
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Michelin pasta je skutečně dost dobrá. Vydrží hodně a beru ji taky od BVB.
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym Pánové k věci:jakou používáte montážní pastu?? Já beru jedině tu Micheliňáckou.Jsem spokojen,jelikož vydrží a není to žádné mlíko.Ale ja dražší.Něco jsem slyšel,že ji dělá i BVB .Máte zkušenost??
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym NO nějak mi to prostě nejde tak se tady mějte.čenda hohen
úterý, 26. února 2013
 
Radek
Radek Myslím že tato diskuse hodně ztratí na atraktivitě a to pro všechny, importery nebo velkoobchodníky nevyjímaje. Pokud ji opustí všichni rozumní jako třeba p. Hohenberger tak to tu umře ůplně.
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym p Radku děkuji
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym p.Radku po opožděné (pro mne
úterý, 26. února 2013
 
Radek
Radek p. Hohenberger když se přihlásíte tak vpravo nahoře klikněte na jméno vedle přihlášený uživatel. Dostanete se na panel kde v levém sloupci dole je volba zrušení účtu.
úterý, 26. února 2013
 
DobrePneu
DobrePneu Dnes jsem tady zahlédl komentář od AM Pneu. Gratuluji AM Pneu k distribuci další značky TOYO. Velmi dobrá značka. good luck.
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym Sorry nepodepsal jsem se čenda hohen Hohenberger
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym p Radku já nejsem na počítač žadný expert a nedaří se mi to zrušit pro to ta prosba . Bořku s tebou bych rád jednou pokecal... ale to by bylo na hodně dlouho...p Menso nikdy jsem tu nikoho neočerňoval ani nešířil nepravdy.
úterý, 26. února 2013
 
Radek
Radek p. Hohenberger myslím že to si můžete nastavit sám aby Vám to nechodilo. Já se p. Mensovi částečně nedivím. Krom toho má pravdu není problém zřídit forum jinde, bez registrace a nebo pro to lze využít i FB.
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Chlapi už dost nepřiměřených reakcí a neblbněte. Vše se Čendo dořeší.
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym Pane Menso rád bych se odhlásil a prosím nezasílejte mi již emaily díky Hohenberger.
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym p.Částka je asi tonožka :-)
úterý, 26. února 2013
 
DobrePneu
DobrePneu ))))) a nejen ty "plechové šopy". Velké pěkné servisy mají většinou importéři, kteří tlačí kusy,kusy,kusy. Majitelé nejednoho pěkného pneuservisu již importéry vyhodilo ze dveří.... Z mnoha důvodů , které tady již byly napsány.
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym Automatická mazací funkce se zasekla_????
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym .....
úterý, 26. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Kluci neblbněte vše se zklidní. Všichni máme nervy na pochodu a možná i zbytečně. Taky mne některé věci mrzí a štvou, ale respektujme některé pravidla, domluvme se na něčem rozumným a bude to vše v pořádku. Škoda nevyužít dobré příležitosti spolupráci mezi náma ji rozšiřovat, ne ji takhle ukončovat.
úterý, 26. února 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz