Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
Anonym
Anonym Tak to tady dneska vidím,že to bude asi zajimavé.Pořád je to ale lepší než když tady tři dny i více nikdo nic nenapíše.Je to tu někdy poněkud ostřejší avšak i tohle má své pozitiva.Střet světů z různých pohledu v oboru pneu je někdy dost zajimavé sledovat.
pátek, 27. července 2012
 
Anonym
Anonym Já se Hroudo určitě nedám.Jsem tu abych poprudil některé internetové teplouše a některé výhradní prasáky tohoto oboru.Musíš být dříč jako blázen a pro ty já tu jsem.Ty jsi jeden z mála co makají aby něco dokázali.Jak z Bořkového článku po servisech z minulého roku tam někde v Čechách,tak z vyprávění jsem se o tobě dost dozvěděl.Ty jsi machr a né ten posraný FAKE co sedí na rozkidané řiti a čumí jak trotl do tabulek a píše cypoviny na entou.Pro takové tu jsem.Kdybys toho trotla totiž postavil před kamion a řekl že to má za 3hodiny mít přezuté a sám,tak by se buď rozbrečel jako malý kluk nebo by utekl jako zbabělec.Jak se u nás říká.Je chytrý jen na hubě a jak rádio,ale přitom je blbý jak troky.Včera jsme měli na servise masakr.Práce mechanické že jsme zůstali až do 19hodiny.Sada 17 taky prodaná+nějaké přehozy a defekty.Já strach o sebe nemám.To tihle dementi oboru musí vyhučet a vypadnout ze hry.A oni taky lehnou toho se nebojím.Zima jim provětrá koule a to pořádně.a příští jaro už bude blaze,protože Fake a jim podobní budou ožírat kůru od stromu.Tak zatím zduř buci puci internetoví a výhradní panabohové.Jdu se rozcvičit a pak Vás tu rozcupuji na kousičky.
pátek, 27. července 2012
 
Michal
Michal Hroudo, plně souhlasím. Já se tady v těch anonymech už ani nevyznám. Na mě tady reaguje anonym, že prý bych chtěl stejné podmínky jako můj dodavatel p. Procházka, nebo, že chci všechno vrátit...Přitom já tady o Procházkovi v té souvislosti nepsal, ani to není můj dodavatel a ani jsem nepsal, že bych chtěl všechno vracet, spíš jsem poukazoval na to, k čemu by to MOHLO vést, ale samozřejmě ani nemuselo. Hroudo, ty náklaďáky to je frajeřina, já je nedělám, ani nemůžu, protože by k nám s dlouhým návěsem nevjel, tady tomu při stavbě areálu dali komunisti ránu z milosti, když to stavěli. Ale když vidím u kluků, co dělají jen nákladní pneuservis jak je to totálně v prdeli co padla krize, tak jsem i rád. Hroudo drž se, bude líp!
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Já ho raději pošlu takticky pryč.Zrovna mám plno,mám objednávky,ať přijede za 2dny,za chvíli mám 4 auta na přezutí,apod.Technicky ho pošlu jinam a pak v sezoně vydělávám a tito zákaznici mne nobtěžují.Vydělávam tím že prodávám své pneu.Mám práce že 6 chlapů vůbec nestíhá.Na internet není čas.Odsouvám ho pro jiné pneuservisy.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Hrouda
Hrouda Tak zase nic krásnýho, jenom tahanice. Ferdo drž se nedej se . A já jdu spát. Dneska jsem dostal do těla 3X komplet tahač 2X osobák a 6X nákladní termopres. Kromě jednoho tahače a dvou osobáků které mají pneu z loňska všechno koupeno někde v pr.... a co mám na skladě to okorá a pak to namelu a spálím. Ale dát to za hov.. ani náhodou . nazdar
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Přesně tak , je to zákazník, který má důvěru v pneuservis kam jde. Příště třeba ty gumy koupí znovu v servise za podobnou cenu ale s lepším komfortem. Myslim že vyhodit zákazníka který si myslel že ušetří nákupem na internetu je dost krátkozraký. Takový už nikdy nepřijde. Každý má svoji strategii a postoj k obchodu, můj je vážit si i zákazníků kteří dnes nenechali moc vydělat, protože zítra přijdou znovu...
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE hele ;-) já našel jen Pneu Bohnice, Šroubka našel někdo jiný ;-) Ale jde o to, že když se takové pneuservisy najdou v Praze, tak se najdou naprosto všude. U nás prostě když se zákazník objedná, tak ho přezujeme ikdyž si přiveze nové gumy odkud chce a máme na to i proškolený lidi. Jediný co se ho mají za úkol zeptat, za kolik to na netu koupil a řeknou mu za kolik by to koupil u nás. Prostě pořád je to zákazník a já to považuji za lepší přístup než ho nekompromisně vyhodit.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym :-)) Fake ty provokatére :-)) Na Prahu dost nízká cena. Konkurence je veliká ale docela pochybuji , že je to pro Šroubky nějaký vejvar.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Internet nepřezouvat
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE jak jsem tu dneska psal, že by si marketing měl dělat každý po svém, tak tohle se vám bude určitě moc líbit ;-) Mají v sekci "výměna pneu a uskladnění" napsáno "U nás Vám vyměníme Vámi zakoupené pneu na internetu bez příplatku" ;-) Naše servisy to tedy dělají taky, ale tohle je v Praze ;-) a přezouvají plech za 590 Kč a alu za 790 Kč.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Internet nepřezouvat
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym To je zase úroveň. Zase se projevili "skuteční pneuservisáci" myslim, že psychicky narušení jedinci by sem psát něměli. Normálního čtenáře to docela unavuje. Proto doporučuju Ferdovi a dalším ofenzivním přispěvovatelům, dát si pauzu, dojet si na dovolenou, trochu se vyklidnit a začít psát zase něco pro inspiraci ostatním... Co vy nato? (předpokládám, že budu nařčen z jako zasr.. kravaťák nebo internetová kur...)
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Nikdy nesundá z vozu ? Tak to teda nevím, na co jsi zvyklej :-) Samozřejmě mám na mysli kompletní čistění a ošetření disků, což znamená několik kroků a několik druhů odpovídající autokosmetiky, která není levná mimochodem. Nemluvím o nějakým ošplouchnutí za stopade v běžný ruční myčce, ale o firmách kde dělají autdetailing. Když to dělám já, tak je to práce na odpoledne, kola samozřejmě z auta sundávám.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Internet nepřezouvat.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Ještě jsem chtěl podotknout protože ten specialista ti je nikdy nesundá z vozu.Na to se ti vykašle a tím pádem ti to ani uvnitř neumyje.Ty jsi mi ale chytrák.Neskutečný blb.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Tak 20 nebo i 30 kola ti umyju já osobně tak že ti je nikdo nikdy tak neumyl u specialistu ty troubo.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Na co fotky vybavení, z toho běžnej zákazník moudrej stejně nebude. Že v pneuservisu neumejou kola, to asi taky většina lidí přežije. A třeba já mám auto na 20", který nebyly zrovna levný a poslední o co stojím je, aby mně ty kola "umývali" někde v pneuservisu. Když chci nechat vyčistit a ošetřit kola, tak to svěřím firmě, která se na to specializuje.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Já mám takovej pocit, že tady se bude kydat hnůj za každou cenu, až to na aspoň průměrně inteligentního jedince působí prostě trapně :-)
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE Ok zkusím to znovu - stačí prokliknout na tento odkaz http://www.zemancar.cz/o-nas/ (nutno najet kurzorem na odkaz a zmačknout levé tlačítko na myši) fotky tam jsou ;-)
čtvrtek, 26. července 2012
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz