Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Petře D. Vraník si kope pomalu a jistě u servisů jámu jako blázen. Sám znám pár servisů kteří mu za letošní zimu nepoděkují a obrátí se to proti jeho obchodní politice. Škoda, že jeho cesta vede mimo uzemí této naši pneu prérie.
pátek, 15. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Čendo jsem absolutně v pohodě, vůbec žádný vztek. Naopak, dnes mám hezký den a těším se na zítřejší směnu, kdy mám objednané lidi na nákup nových zimních sad + geometriii a jsem v krásné pohodě. Já chtěl jen poukázat na nemohoucnost některých nejenom slaboduchých anonymů.
pátek, 15. února 2013
 
Michal
Michal ...no a to je právě chyba, protože pak tam ztrácíš ty prachy, takže pokud Ti to dodavatel tak dělá a nemění % sazbu, tak je jasné, že na tom tratíš a máš tam takový rozdíl...t
pátek, 15. února 2013
 
Anonym
Anonym ne nettoceny
pátek, 15. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr D. tak ode dneška to opravdu Vraník zabil! Rozdíl mezi cenami pneu na jeho shopu a mým nákupem je 3%, opakuji 3%. Po těch všech letech co jsme od něj brali nás poslal k vodě a chce si to prodávat sám, doufám že mu to servisáci dáme sežrat.
pátek, 15. února 2013
 
Michal
Michal ...no vždyť jo ne. A z čeho asi vypočítávaš nákup... z procent...tak nic..
pátek, 15. února 2013
 
Anonym
Anonym Důležitej je nákup ,% mě nezajímaj.
pátek, 15. února 2013
 
Michal
Michal Petr: To jo, to je pravda, ale nevyrovná se Ti ten velký % slevy? Loni byly více % slevy než letos. Tak by jsi ten rozdíl nemusel mít tak vysoký. Jak jsi to měl loni vůči letošku nastavený? Pokud se teda smím zeptat
pátek, 15. února 2013
 
cendahohen
cendahohen Bořku nenech cloumat vztek svím mejestátem,přece tě nerozhodí nějaký anonym smalým a
pátek, 15. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Pane velkomožný co se neumíte ani podepsat, pane nejlevnější, nejlepší, nej, nej, nej, víno je čisté až moc- kod jsem tam úmyslně nenapsal, protože kamarád si to nepřál, ale je jisté že si nic nikdy u Vás neobjednal. Akorád lezete do zadku tam kde nemáte. A příště najděte odvahu a podepište se. Zbaběle psát a mluvit umí tady hodně lidí.
pátek, 15. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr-Yoko šla cenou taky hezky dolů .Oproti loňsku 215/60R16 V C Drive 250kč/kolo,235/65T17 S/T 300kč/kolo,225/65R16C RY818 o 398kč vše v předobjednávce .235/55R17 103Y Advan 1422 KČ na kole v dokupu.toho mi zůstalo nejvíc , tak počítám ztrátu.
pátek, 15. února 2013
 
Anonym
Anonym panove, vase ciste vino, neni tak ciste, v emailu od nejlevnejsipneu.cz neni uveden slevovy kod, ktery je individualni a je generovan na zaklade predchazejici objednavky...
pátek, 15. února 2013
 
Michal
Michal Yokohama je fakt dobrá, i když se mě tato akce netýká, tak jsem dostal tento týden nabídku na léto a rozhodně to využiju, o víkendu budu dělat objednávku. To je vyloženě povinnost je vzít, naprosto tím nahradím cenově jak Kleber, tak i celý slavný Goodyear. Dobrá politika to jest.
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym net je v koncích a s ním i žumpy oboru
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Tady si snad už každý hraje na zachránce a samaritána.
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Kamarád dostal na email tohle a přitom si nic neobjednal, P.Gril má asi teplotu, nebo není asi zcela ps. zdráv----Vážená paní, Vážený pane, dovolte mi touto cestou osobně Vám poděkovat za přízeň, tím, že jste nakoupili na NejlevnejsiPNEU.cz http://emailcz.nejlevnejsipneu.cz/>; V letošním roce slavíme dvě výročí. Tím prvním je 10 let působení na trhu a druhým je zákazník s pořadovým číslem 1 000 000. Proto jsme se rozhodli věnovat každému z našich zákazníků dárek: Slevový kupón na nákup pneumatik v hodnotě 100,- Kč, který platí do 15. 3. 2013 při nákupu minimálně 4 kusů pneumatik a je použitelný na více nákupů. Můžete tedy kupón využít Vy nebo člen Vaší rodiny a získáte tak slevu na každou sadu, kterou objednáte. Slevu uplatníte zadáním následujícího kódu při objednání do poznámky: NejlevnejsiPNEU.cz: "Každý zákazník je pro nás ten nejdůležitější." S úctou Radek Grill v. r. <http://emailcz.nejlevnejsipneu.cz/>; jednatel TOMKET s.r.o. provozovatel NejlevnejsiPNEU.cz
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr 2 - akce je to dobrá, o tom žádná! No a co ten Jánošík z Prahy, co měl vstoupit mezi lid points ? Jak to hoši dopadlo ? Bořku, Viléme, Jarmilo .....
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr -na akci yokohama ja prej požadavek 100 kol,což není moc.Za těch 30 000kč za geometrie to stojí.Ten point je fakt dobrej,toto vyjednat.Co maj asi Euromastr,Vianor,Premio a Bestdjajf s Firstopem???Asi hovno.Co znám servisy tak nic,co jim udělá zisk a spokojenýho zákazníka krom poukazu na palivo,nebo žrádlo.škoda ,že mám v okolí jednoho partnera pointu.
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Anonyme nezlob mne a podepiš se. Nabídku Yokohamy zvažuji a určitě si něco vezmu. Ještě to musím dojednat, ale je to to co mne oslovuje a má to hlavu i patu narozdíl o už zmíněných akcích některých nešiku oboru. Lassa má u mne své pevné místo, ale proč se zbavovat kvalitní nabídky na docela kvalitní gumy? Né, když je ta možnost tak je potřeba toho zvlášť v dnešní době využít.
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym a budeš brát tu lassu za ty prachy??
čtvrtek, 14. února 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz