Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Jirka - Goodyear to posunul ještě dál. Pojede to i přes objednávky na netu. To je podpora servisu. Po mně potopa....
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym Tak to je slušný.Mišulin a Gy dávaj lístky na žrádlo a Yoko dává prachy solidním servisům.Tak a tak to má bejt.Vemte si z toho příklad kravaťáci.
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym Ano S-point ma jiz akci na geometrii s YOKOHAMOU domluvenou a delaji se objednavky
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym Nevíte jestli má point s zase tu akci na geometrie??
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym Fr.T. svět se zbláznil- Brillantis2 taxi-176/65R14 ,747+100kč, Vraník Slušovice ECO 917Kč, Soukup ECO 776kč, OK 760Kč. Dělají si z nás prdel všichni včetně vraníkovců.
čtvrtek, 14. února 2013
 
Anonym
Anonym cenová hlídka-Gumař1:"Pneu Vraník čekají špatné časy", to soudíš podle fotek nového závodu? Také by mě zajímalo, kde vznikají nové protektorovny? Na Petra D. Kde se dá sehnat levnější španělsko 4x4 a balony? To může zajímat více servisů, jestli tu ještě zůstal někdo z normálně myslících dodavatelů.
středa, 13. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr - volal mi majitel stavební firmy, jestli bych mu nepůjčil zimní pneu na jejich dodávku. Říkal, že měli včera nehodu za účasti policie ( včera byla celý den souvislá vrstva sněhu u nás všude až do dneška ! ) a mají na dodávce letní, a protože k nim pojede dnes pojišťovák, radši by to na chvíli přezuli na zimní. Samozřejmně nepochodil, ale proč to píšu. Jak je sakra možný, že v době, kdy se to stalo a bylo všude sněhu jak nasr.... nehodovka nezadokumentuje stav pneu ??? Proč vůbec děláme zákony, je to naprosto zbytečný a o 4 mm už vůbec nemluvím, to se otočilo v náš neprospěch, nic víc !
středa, 13. února 2013
 
Michal
Michal http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/213691-zlate-rucicky-to-bali-cechum-se-nechce-podnikat/ - tohle pokud by se více prohlubovalo, tak náš stát začne padat na držku hodně rychlým způsobem, protože ti podnikatelé a živntostníci jsou to, co ten stát drží nahoře.
středa, 13. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr D. - je to tak, Vraník tu není jediný a dá se jednoduše nahradit! 4X4 protektory beru španělské, mají víc dezénů, rozměrů, kvalita min. srovnatelná a jsou výrazně levnější, osobních prodám minimum takže to neřeším a nebude je asi prodávat vůbec protože se to nevyplatí, studené nákladní beru jak co od cca 4 protektoroven takže není problém Vraník odstřihnout no a teplé celoprotektory, hlavně tedy balony a 315/70 + 315/80 budou taky španělské a za lepší peníz takže tak, no a pokud toto co já udělá víc servisů tak pak si třeba Vraník uvědomí co udělal ale to už může být pozdě!
středa, 13. února 2013
 
Anonym
Anonym Gumař1 Pneu Vraník čekají špatné časy, vznikly a brzy vzniknou nové protektorovny v ČR s dobrou kvalitou a obslužnosti,tak si myslím,že by měl být p.Vraník moc opatrný v komunikaci s jemu věrnými pneuservisy a nesnažit se je nasrat! Bude mít dost velký problém.Dřív měl u mě podíl 100% tuhle ziní sezonu už jen 60% a uvidíme dál.Nemá opravdu dobrou cenovou politiku! Záváží do každé šopy..a to se vymstí :-))
středa, 13. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Petře D. To se dalo čekat. Protektoráři budou mít taky velké problémy. Hlavně v osobním sektoru, díky cenám nových pneu v současnosti.
středa, 13. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr D. tak kolegové přišli mě nové podmínky a už i pneu Vraník bude bez zástěrek prodávat do ulice za + - stejné podmínky jako servisům, rozdíl bude jen v tom že čtvrtletně zpětně vyplatí bonusy za odběr kusů od 2 - 8%, takže např. 315/70-22,5 koupím za stejné peníze jako kdejaký dopravce s jedním autem a pak mě za 3. měsíce dají slavnostně bonus třeba 4% :-D a to samé platí u osobáků a 4x4, kam ten svět spěje...
středa, 13. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Libore,opravdu nevím, ale myslím že je to Martin. Neřešme to. Jedno je jisté i tak Martin z Olomouce je skutečný pneuservisák tělem i duší a umí se k práci postavit. Hodně pneuservisáku by se mělo od něho co přiučit.
úterý, 12. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořku jestli myslíš Martina z Olomouce tak ten to není,nedělá klimatizace a ani nemá tolik uskladněných kol.Občas sem zavítá,ale naposled sem psal,když si koupil druhou myčku kol.Jedině by se za něj někdo vydával.Proto sem nepíše,jelikož neví s kým má tu čest a čte to tu kdejaký drban. Libor Uničov
úterý, 12. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec- DDD je z Olomouce, je to velmi slušnéj servis na úrovni a je to špičkový pracant. Už několikrát se tady v diskuzi podepsal jako jeden z mála. Svou práci dělá kvalitně a nechá si za to na rozdíl od mnohých dobře zaplatit.
úterý, 12. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr opavsko -Ten DDD bude asi slušnej servis.Neví někdo kdo to je??
úterý, 12. února 2013
 
Michal
Michal 12345 - to je hezké, máš samozřejmě pravdu....akorát, když na to ty lidi nebudou mít, tak klidně zkousnou vlnitý plech a týdenní opravu klidně šmirglem...v tom je celý problém..
pondělí, 11. února 2013
 
Anonym
Anonym 12345 Pánové,rovnačka je dobrá služba,ale díky Ferdusu to má kde kdo a dělají to i za směšné peníze.Je to stejné jako s geometríí.3Déčko se dá dnes pořídit za hubičku,ale to není vše..Musí se vytríbit zrno od plevele,servisy od šop a kutí z plechu,teplé prodejny od unimobuněk.Zákazníka nepřesvědčíme cenou,ale kvalitou a rychlostí.Já osobně nepodlepuji patky nějakou sračkou,ale na rovnačce opracuji patku.Že to stojí bankovky?? No a?? Nejsem kuťa z vlnitýho plechu,ani šrotbazar.
pondělí, 11. února 2013
 
Anonym
Anonym DDD totiž není žádné Béčko!!!Kvalita je kvalita,že jo Martine?F.
pondělí, 11. února 2013
 
BroukPytlik
BroukPytlik DDD to je hodně dobrý. Máš to pěkně rozjetý, 780 sad je fakt dobrá práce. Hold nějakej slušnej oddíl...
pondělí, 11. února 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz