Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Hajda -> TT - to byla reakce na tu rovnačku disků? no po pravdě jsem ji u jiného dodavatele nenašel. Je pravdou, že když jsem jim psal, že bych mašinu vzal ale budu požadovat zaškolení obsluhy tak mi řekli že k tomu je návod a tím to pro ně hasne...
pondělí, 11. února 2013
 
Anonym
Anonym TT - já od nich koupil tl.dělo, něco nářadí, závaží i duše a nikdy více i kdyby to dávali zadarmo.
pondělí, 11. února 2013
 
cendahohen
cendahohen Doporučuji všem přečíst si svět motorú7/2013 editorial str.3 od p.Zbyška Pechara je to moc prima .
pondělí, 11. února 2013
 
Anonym
Anonym Hajda - tak jsem se rozhodl rozšířit služby. Chci koupit rovnačku disků Doruk od Ferdusu. Má někdo zkušenosti? Díky
neděle, 10. února 2013
 
Michal
Michal ..já jsem se rozhodl, že taky letos nic brát nebudu. Musím vyčistit sklad od toho co mám.
sobota, 9. února 2013
 
Anonym
Anonym DDD proto letos nic neberu a chci vypráskat sklady.Je toho požehnaně.A jsou to nejhůř uložené peníze.Pneumatiky už nahoru nepolezou ba naopak.Prodělek z pneu na skladě pro letošek počítám tak 80 tisíc.Zajímá mě pouze servis a doobjednávky.mám pneu od 13" do 20",VAN pneu ani nepočítám.
sobota, 9. února 2013
 
Anonym
Anonym SJM--zdraví vás pánové. Když si to tady pročítám, myslím, že rozhodnutí o přestupu do strojírenské výroby není úplně blbé. To co Hrouda uvádí, je další samostatnou kapitolou, kterorou nám stát "oslazuje" podnikání a de facto se o tom prakticky nemluví. A tak je to tu se vším. Ta birokratická zátěž je v každém oboru, pokud to chcete dělat poctivě, nicméně jak to vnímám ve hi-tech strojírenství, tam ještě je cenový prostor jen díky tomu, že 90% výrobků odchází dříve či později ven a je lhostejno zda na východ či západ. Všichni do jednoho mě říkají: neodcházet to ven, tak tu také zdechl pes v česku není kupní síla. Je na velké zamyšlení, zda provozovat služby na úrovni ve státě, kde opakovaně klesá reálná mzda (pr.mzda r.2012 Rakousko - 59400,-Kč; Německo 91600,- Dánsko 116000,- ČR - 24600,-Kč), kde je 600.000 nezaměstnavých, 1.100.000 exekucí, 1.500.000 důchodců s důchodem 10.000 Kč, 11% lidí na hranici chudoby, kde jsou jedny z nejdražších energií v Evropě, kde všechny ostattní životní náklady jsou min. stejně nákladné jako v Německu, kde úředník je polobohem a soudce bohem. Při exportu výrobků přidanou hodnotu tvoří právě rozdíl v nižších mzdách, vše ostatní je stejné nebo horší v porovnání se zahraničím. Při provozování služeb z 99% na místním trhu, nemáte kde vytvářet nadhodnotu, navíc, pokud vám vaši dodavatelé při sebemenší příležitosti plyvnou do tváře cenovou a obchodní politikou. Pro českého živnostníka ve službách, bude při pokračování současného vývoje platit synonymum, živnost-živoření.
sobota, 9. února 2013
 
Anonym
Anonym Poo. Ceny šli spíš dolů, hlavně u větších nebo dražších rozměrů.
sobota, 9. února 2013
 
cendahohen
cendahohen ANONYME dobře ty!!!!
sobota, 9. února 2013
 
Anonym
Anonym "reprezentacni ples Continental Barum" jen jedte volove, zvedli vam ceny o 15%, ale kdyz vam daji nazrat a flasku vina, tak ste z nich posrany...
sobota, 9. února 2013
 
Anonym
Anonym Kamaráde já platím za střechy kvůli dešťové vodě taky řachu jako prase ,ale bohužel s tím nic nenadělám,je to prý podle pásem a uz.rozhodnutí.Taky bych uvítal nějakou dotaci z EU.Tady v tom našem bordelu je všechno možný,podpora malého podnikání neexistuje.
sobota, 9. února 2013
 
Hrouda
Hrouda Je to daný místní vyhláškou ta to dost zvedá a tím že kromě prostoru pod houpačkou mám všude beton a asfalt. tak je to taková řacha. Pokud má někdo nápad jak to změnit rád se nechám poučit . Pokud zjistím že nemá uřednice pravdu tak ..... vlastně nic už jsem to zažil řekne promiňte já nevěděla.
sobota, 9. února 2013
 
Anonym
Anonym Boxer-Nebudou pro pneuservisy nejake dotace na preziti z EU? Docela bych to uvítal!
pátek, 8. února 2013
 
Radek
Radek Nezapomente ze si obce muzou zvysovatdan samy. M
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Hroudo,něco je u tebe podle mne asi špatně.Kromě skladu který ještě dolaďuji a není ještě započitán do katastru mám teď skoro 400m2 zastavěných a téměř 2000m2 manipulační plochy vě městě podobném velikostně jako ty,ale zdaleka zdaleka nemám daň 30tisíc! To snad ani není možné. To jsem z toho doslova jelen a jaksi mi to hlava skutečně nebere. Měl byjsi sezeptat někde jinde. Myslím, že tě někdo vodí za nos a obírá tě neskutečně O TVÉ PENÍZE. Před 14 dny jsem byl taky přepočítavat na FÚ protože jsem přikupoval pozemek minulý rok k servisu a udělalo mi to pár korun navíc. Zajdi se raději někde jinde zeptat, protože se mi to skutečně nezdá.
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym DDD pozvaný nejsem a sakra ,to budu řešit v pondělí s OZ.
pátek, 8. února 2013
 
Michal
Michal Pozvaný jsem, ale nemám na to náladu ani chuť....
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym Ahoj gumaři, měl bych takový neskromný dotaz. Máme geometrii Hunter 3D a řešíme, zda dokoupit přípravky na Mercedesy...Nemáte někdo nějakou vychytávku, jak to řešíte? Diky za odpověď...Beras Hradecko
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym Gumař1 pozvání jsme,ale nejedem. Volný čas chci trávit asi jinak,než ze starýma totalitama.
pátek, 8. února 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz