Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
cendahohen
cendahohen Brouku Pytíku a nebude to tím že dělnemu lidu nezbejvá z výplaty na jiné dúležitější věci natož na benzin opravy a pneumatiky?????
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym Tak pan Pešíček dělá velkoobchod.Barum 195/65 R15 91H s 38,33% ! Hold je to profesionál :-)))
pátek, 8. února 2013
 
BroukPytlik
BroukPytlik méně se jezdí = méně gum se prodává
pátek, 8. února 2013
 
BroukPytlik
BroukPytlik Roko 2011: Tuzemské čerpací stanice a distributoři pohonných hmot mají za sebou jeden z nejhorších roků z pohledu prodaného množství paliv. Podle České asociace petrolejářského průmyslu a obchodu (ČAPPO) se loni propadl prodej benzinu nejvíc za minulých sedm let - o deset procent na přibližně 2,4 miliardy litrů. A prodej motorové nafty klesl nejvíce za posledních deset let - meziročně o šest procent na zhruba 4,5 miliardy litrů.
pátek, 8. února 2013
 
BroukPytlik
BroukPytlik Praha 9. ledna (ČTK) - V loňském roce pokračoval trend poklesu spotřeby benzinu, spotřeba nafty stagnovala. U benzinu se dodávky na český trh snížily o 3,5 až čtyři procenta proti roku 2010. Dodávky nafty na trh stagnovaly, případně vzrostly jen mírně do 0,5 procenta. Vyplývá to z odhadu České asociace petrolejářského průmyslu a obchodu (ČAPPO).
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym Chlapci neprodává s 50Kč !! jeho vzorec je 50Kč + 21% vykšeftováné DPH. Tzn. klidně i 1500,- a víc na pneu.
pátek, 8. února 2013
 
Anonym
Anonym DDD mít 50 kč na gumě,tak zavřu krám,alespoň v dnešní době.Sklady ,pozemek,stočný ze trřech,lid,pojistku.Musel by prodávat desetitisíce kusů,ale taky je platit.Proto jsem poslal všechny výhradní a jejich naskladňovací podmínky k ledu.Neberu tisíce kol na před.obj.,ale platím včas,ne li ihned při přijetí faktury.Ale jim to nestačí,oni raději naskladní oslovi tisíce kol a pak si ty starý dosky ovezou.NECHAPU.
čtvrtek, 7. února 2013
 
Anonym
Anonym §§§.Analfabeti podepisovat se!
čtvrtek, 7. února 2013
 
Anonym
Anonym prodává za 50,- Kč - to mu prý stačí......no nevím...
čtvrtek, 7. února 2013
 
Anonym
Anonym ha ha ha takový kokotiny.Prej až na tu dopravu ,bral jsem 6 ks a doprava 600 kč )))A z čeho jinýho by to ten ču..k asi dotoval,když prodává za nc.
čtvrtek, 7. února 2013
 
Michal
Michal Tohle napsal nějaký zákazník Pešíčkovi na heureku, to byl snad nalitej, nebo zdrogovanej..kopiruji: jsou to profíci (četl jsem o firmě v pneu revue - byli hodnoceni velmi dobře) - potvrdilo se !
čtvrtek, 7. února 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Petře nic překvapivého. Tento náš taneční parket se stále zaplňuje a bude se šlapat na nohy, jak se budou mezi sebou motat.
čtvrtek, 7. února 2013
 
Anonym
Anonym Petr - tak máme pánové dalšího nového hráče na poli eshopů. Kalt to bude valit přes www.hotpneu.cz . Já myslím, že letos bude hodně veselo :-)))
čtvrtek, 7. února 2013
 
Michal
Michal To jo s tím DPH se dělají sviňárny strašný, viz náš pan taxikář, tohle by v civilizovaném státě projít normálně nikdy nemohlo. Ono nejvíce s tím šmelí ti, kteří tahají gumy přes cizinu a nebo s těch slavných handlů, jako to bylo ještě před 4 lety moderní. Stejně je to postavený na hlavu, já nechápu, jak někdo kdo s tím šmelí může mít klidný spaní. Já jsem z toho teda vždycky podělanej každý kvartál, 50x to kontroluju, jestli jsem někde neudělal chybu a někdo to prostě vyhází a žádný stres..já bych teda ani neusnul...
čtvrtek, 7. února 2013
 
BroukPytlik
BroukPytlik Dobré ráno všek. Kšefty s DPH jsou bohužel morem , který ničí poctivé živnostníky a podnikatele. Od roku 2011 již ale platí zákon o ručení za dodavatele. Pokut tedy váš dodavatel neodvede dph , jste povini dph odvést za něj. Připadně prokázat , že jste v tom nevině. http://www.podnikatel.cz/clanky/od-dubna-ruci-platci-dph-za-neodvedenou-dan/ . Bohužel bílý koně při kontrole pouze pokrčí ramena a řeknou , že na dph nezbylo a všechno už utratili... Doporučuji pokud se s takovou firmou setkáte dát návrh fin. úřadu na proveřní.
čtvrtek, 7. února 2013
 
Anonym
Anonym Poo. Tak koukám do mejlu a žádný výprodej, s těmi to asi bude jak s fotovoltaikou, správné informace ve správný čas jen pro "někoho...."
čtvrtek, 7. února 2013
 
Radek
Radek Michal-kde je ale pak ten rozdil, tam neni zadna vyhoda. Ale zBranilo
čtvrtek, 7. února 2013
 
Anonym
Anonym Ferda.Připomíná mi to tady už pamateční scenku ze Slovenska.Totéž platí teď u nás.Zduř!!! http://www.youtube.com/watch?v=MLWr3KxhOtw
středa, 6. února 2013
 
Michal
Michal Radku on to myslí tak, že při tom nákupu, by jsi neodpočítával částku DPH z gumy, kterou by Ti FU nevracel, ale Ty by jsi tak doplatil jen to navýšení....jestli to dobře chápu.
středa, 6. února 2013
 
Michal
Michal Jo takhle, no, ale to by úplně špatné nebylo. Ono je sice fajn si při nákupu odepsat celé DPH, ale pak ho musíš stejně navíc se svým navýšením zaplatit při prodeji. Tohle by bylo i ulehčení, že by to logicky nemohla být taková darda například po 4Q nebo 11 měsíci.
středa, 6. února 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz