Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

Anonym
Anonym Arnošt: Plně souhlasím s Hruškou,ale jsem zvědavej na reakce po jejich valné hromadě Point S,kde se bude určitě vše hodně probírat hlavně po vstupu Procházků a Tasy do sítě.Zejména Tasy dodává do supermarketu a na to tady právě Hruška poukazoval.Bejt v jeho kůži,tak bych se musel hodně držet,abych ho neproliskal přede všema.Je to člen,ale kurví prodej ostatním členům.To je jako by se vlastně nic nestalo a budou soupeřit mezi sebou členové.A jak se říká,když se dva perou třetí se směje )).Výhradní nám servisům jen lžou,že máme ty nej nej podmínky a ono se potom ukáže,že prolinkovávájí sklady dávají uplně jiné ceny na zboží na internet ,nevemou zpátky pneu,nebo jen určité procenta z objednávky.S tím,ale nikdo nehne,možná tak Procházkové jak se psalo v PR-stačí jednu sezonu nic nevzít-v jejich objemech je to kvanta pneu- a je na 3 roky klid.Ale to by se opravdu nesmělo nic vzít zejména za celou jejich síť.A to by už byla pěkná rána pro výradní.V tomto jim fandím a držím pěsti.Jedině toto může morálku prodeje pneu někam posunout.Ale to se asi nestane....Prachy dělaj prachy...
úterý, 20. listopadu 2012

Anonym
Anonym Ihle je totiž v prdeli...jako ostatně všechny velkoobchody....

Anonym
Anonym Jirka - jedinný recept na tenhle bordel je nedostatek pneumatik, jako loni v zimě. Nic jiného nefunguje !!!

Anonym
Anonym Koukám, že už i IHLE přestalo respektovat velkoobchodní cenový rozdíl. Přes Popgom to prodává všem za v podstatě stejný ceny.

Anonym
Anonym nejsem pablp z Olomouce ty hňupe

Michal
Michal Ten popgom ji má za 5629 Kč s DPH. Já jsem tak o 150 dráž ve svém nákupu

Anonym
Anonym máme 9%

Anonym
Anonym Kolik ti dává dobré pneu slevu ??

Anonym
Anonym u DP je to za 5520,-

Radek
Radek Myslím že to mělo být 5630,-. Každopádně za to to dokážu jen tak tak nakoupit.

Anonym
Anonym Jo eos nic ,karasové nc.s dph 6000,-

Anonym
Anonym Hoši,zkuste mi najít lepší cenu než má Popgom(2630 s dph) 225/55R17" 97H Dunlop 3D ROF-RFT.

Anonym
Anonym Morisi napis rozmer a dezen o ktery se jednalo podivam se do Eoisu od Point S jak to vychazi dik

Anonym
Anonym Petr - problém je hodně vysoko a zlepšení nečekám. Jak to, že reifen krieg, dnes nejvíce prolinkovaný obchod v českých eshopech umí udělat lepší cenu a ještě se do toho vejde dopravné ??? Je to cíleně takto nastavené, a vydělávat budou němci, my ne !!! Český import je k smíchu a konec se blíží.

Anonym
Anonym Blog jsem smaznul omylem, tak se omlouvam, mozna ho dohledaji v zalohach ale asi tezko. Ano Morisi toto co popisujes je opravdu na povazenou, je otazka proc tomu tak je! Jetlize je to podlostí dodavatelu kteri nemaji obchodní a cenovou politiku je mozne ze se to do budoucna zlepsi. Ale jestlize je tim ze nekdo podvadi s DPH a nebo neplacenim a potom potopa tak to asi jen tak ke zlepseni nedojde, bohuzel.

Anonym
Anonym Jirka - napiš co to bylo za rozměr a dezén?

Moris
Moris blog byl dobrý škoda že ho mázl..........ted tu byl zákazník že by potřeboval do sady jedno kolo 16" Bridgestonu když jsem mu řekl cenu vyvalil na mě oči, že ho může mít o šest stovek laciněji a že mu to je blbý si dovízt vlastní kolo do servisu.....já jsem měl asi 3stovky z tohoto kola....když jsem kouknul na net tak opravdu rozdíl 600.- nepočítaje přepravu...., ale to teda nevím jak ten náš obor bude vypadat, když to takhle půjde dál tady budu za chvíli dělat pouze servis, když neumím obsloužit ani takhle loajálního zákazníka k servisu....

Anonym
Anonym Jirka - ano byl to Hruška, ale asi na něj nějaký novinář poslal OSU. To si dělám srandu.

Michal
Michal jojo hruška

Radek
Radek Myslím že to byl Hruška a bylo to napsané velmi pěkně.

Newsletter

Archiv

Reklama

MarketPoint

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz