Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Ano, taky jsem to zaregistroval.
úterý, 20. listopadu 2012
 
mensa
mensa Tuším, že uživatel Hruška nebo Hrouda, nejsem si jist, napsal včera zajímavý blog a dnes zmizel. Můžu se zeptat, zda a případně proč ho smazal?
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Nejsi ty ten pablb z Olomouce?Pakuj do boudy!!!
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Nemáte co na práci??Já dnes nějaké přehozy pneu..Zvrakováno 4 auta s katíkama cca 1500 kus+ další díly z vraků.cca 10 000 kč čistýho,bez topení atd.A to jsem zrakáč v šopě z plechu )))
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym JJ ale taky loboval,něco bylo ve větru o nějakých letácích a zem se slehla...
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Přátelé a kolegové pneuservisáci je docela škoda že si to tady takhle sami przníme takovými ubohostmi. Pan Částka byl jedinej kdo se tady nebál otevřeně vystoupit, proto mi příjde velmi hloupé se do něj pořád tak navážet, ostatní se jen schovávají a potají to tu čtou. Náramně se jim pak do krámu hodí to, jakou úroveň to tu někdy má. A to je pro nás všechny docela škoda, pak mnohým nestojíme ani za odpověď. Poo
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Prej tam kde ho nebudou obtěžovat nezaplacené faktury.....
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Kam jel?Na Bahamy,nebo do pr...?
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Viděl jsem Součásku,že si balí pomalu kufry.
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jedenáct stupňů, svítí sluníčko, do prosince stejný výhled, splatnosti na krku ,to se nedivím, že někteří měknou.
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Petr. Hoši počítám teď bonusy, který mi přijdou a ta zimní sezóna dopadla dobře. To mohlo bejt fakt o dost horší.
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Vite jak je mozne znizit pocet naskladnenych pneu v obchodnim retezci? Tohle se ale netyka vas, konecnich prodejcu kde je relativne male mnozstvi gum (na firmu). Tohle je spise reseni pro velkosklad. Pojistny podvod, zalozeni pozaru. A najednou jsou stare DOT-ky pryc, skodu zaplati pojistovna a jede se dal. Muzou pak naskladnovat nove, ted uz skutecne nove. Bohuzel vy, co se s tim trapite v malem, vy si to odskacete. Bud stihnete-prodate a budete na tom jeste dobre, nebo vam stare DOT-ky zustanou. Vetsinou se dlouho neresitelny problem vyresi pozarem. Nebezpecny odpad, uklid nejake budovy, ale i prebytky zbozi.
neděle, 18. listopadu 2012
 
Michal
Michal akorát bohužel není zatím ( a já doufám, že ho někdo mít bude) záběr toho, že při dosedu ta brzda byla pořád sešláplá, poslední záběr co jsem viděl byl v místě horizontu a brzdy svítili.
neděle, 18. listopadu 2012
 
Michal
Michal SJM: je to tak, smutné to je. On s tím autem uměl prd. Prý s ním jel úplně poprvé a ze záběrů je vidět, že v horizontu šlápnul na brzdu a při plném dosedu ji měl pořád zašlápnutou, proto ho to rozhodilo. Ale nejvíc mě dojal pan kandidát Okamura, který rally jako takovou odsoudil, přičemž loni se na závody sám hlásil jako řidič, ale nevzali ho..
neděle, 18. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym SJM--velmi smutný víkend a nemyslím ani na počasí, ani na Berdycha, ale na rodiny pohřbívajécí své dcery. Ty naše nářky jsou v porovnání s tím naprosto bezvýznamné. Povídá se zde v kraji zde ledacos, hlásí se svědci, ale namají video. Zajímavá je neověřená zpráva, že páni závodníci již v pátek slavili v UB konec sezony, údajně i páni doktoři, obhájci slabých a bezmocných, jako např. lihové a LTO mafie. Není cítit vůle ani síla něco vyšetřit. Pan jezdec je navíc velmi zkušený, jen letos jel např. první podnik, navíc se přihnal vítr v okamžiku kdy auto vylétlo z horizontu atd. atd.............................. .
neděle, 18. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym TADY JE TAKOVÝ MARAS ŽE TO MUSÍ LEHNOUT! NESKUTEČNÝ ŠPATNÝ SEN PŘICHÁZÍ.UŽ DO POSLEDNÍHO SLOVA VĚŘÍM TĚM CO TADY PŘED ROKEM PSALI CO PŘÍJDE.JAK SI TO PROČÍTÁM KROUTÍM JEN HLAVOU JAK TO PRAVDIVĚ VIDĚLI.MNOZÍ JSTE JE AŽ URÁŽELI,MNOZÍ JSTE JE NEBRALI VÁŽNĚ.MĚLI PRAVDU A TEĎ TO BUDE JEŠTĚ I HORŠÍ A MNOHEM VÍC NÁROČNĚJŠÍ.NEVÍM KDO NÁM POMŮŽE,ALE JÁ MAM DOCELA STRACH.
sobota, 17. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Chalan máš svatou pravdu.
sobota, 17. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz