Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
cendahohen
cendahohen Petře Tirex jsem oslovil s tím že ke mě jsou slušný tak že by mi mohli taky přidat když pan Nemeček na rozjezd nabídl takové podmínky hoj čenda
čtvrtek, 24. ledna 2013
 
Anonym
Anonym DDD Ten Pernica je z Jopeca???V OR už není v Jopecu.
čtvrtek, 24. ledna 2013
 
Anonym
Anonym agent na dobrou noc pro Hroudu:http://www.policie.cz/clanek/zverejneni-vysledku-verejne-zakazky-maleho-rozsahu-na-dodavky-216852.aspx a podívej se na OR kdo je za pneukomplet
středa, 23. ledna 2013
 
Radek
Radek Vyhradni bude Hankook. Oni ji budou mit jako beznou znacku. Je to trochu nefer. Roky to ucej lidi kupovat a ted...
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym DDD A KDO JE TEN VÝHRADNÍ?? Jopeco a GPD to dělaj dlouho.
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Gumař1 (pro klid starého Gumaře) Tak tady máme nového vyhradního-Hankook !jak upozornilo PNEUREVUE. GPD jim pracně dělalo cestičku,propagovalo značku,dá se říct,že učilo pneuservisáky prosadit Hankook na trhu a teď,když už má podíl kolem 5% na trhu tak si tu klidně vstoupí a bude se pakovat samo.Takže podrazy se nedějí jen na nás malých,ale i velci občas dostanou podpásovku!! A o Pernicovi ani nemluvě..
středa, 23. ledna 2013
 
Moris
Moris I já se předzásobil Conti a jejich Groupem i když jsem ze začátku vůbec nechtěl žádnou značku brát hned na sklad......jednal jsem o podmínkách a byl jsem ujištěn obchodním zástupcem o opaku velkých rozdílů v nákupu, konkrétizoval mi i podmínky pro nákup daleko většího množství (pokud bych chtěl), ale rozhodně jsme se nebavili o takových to podmínkách ani pro množství v desetitisících......Byl bych rád pokud by mě mohli zde ujistit jako jejich zákazníka, jak je to stou tabulkou od cendahohen.....Díky
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Ještě jsem zapoměl, že předobjednávka musí být do 31.1.2013 a akce bude domluvena později. To mi mozek nebere co si oni myslí!!!!!!!!!!!!! A Jirko odepsal jsi jim skvěle---Pokud v rámci podpory prodeje potřebujete informaci o datech mých zákazníků ,obraťte se radši na jiného idiota. Bližší info o kampani se podávají ihned,né později až bude objednáno a podepsáno. ---To jsi je ještě hodně šetřil. Tohle by si ten nějaký p. Rudolf Smutný ode mne vypil až do dna a co bych mu napsal by si za rámeček teda nedal. http://www.pneucentrumprofi.cz/
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Tak přátelé pneuservisáci Goodyear taky upadl na hlavu a má už halucinace. Třepou se jak ratlík na mraze.Ti BLÁZNI si snad myslí, že jim někdo v dnešní době s rozumných pneuservisáků dá informace o svých nakupuících. Pane bože za co máme tady u Nás někdy ještě takové tupce!!! ---------Pro ty partnery, kteří splní podmínky předzásobení jsme v rámci podpory prodeje na koncového zákazníka připravili kampaň na zn. Goodyear: Každý zákazník, který nakoupí v období duben až květen 2013 sadu letních pneumatik zn. Goodyear obdrží -----OD NÁS--- poštou poukázku na nákup oblečení, potrvin atd. - 4ks letních Goodyear kategorie HP (rychlostní symbol H a V) = poukázka v hodnotě 500,- Kč - 4ks letních Goodyear kategorie UHP/4x4 = poukázka v hodnotě 1.000,- Kč Bližší informace o této kampani Vám sdělíme později.
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Hajdo letos to pro tebe nemá vůbec cenu. Internet bude levnější než kterýkoliv výhradní. O tom se brzy přesvědčíš. Jediného výhradího dodavatele kterého ti doporučím napřímo a netroufne ho žádný internet na našem trhu je p. Jakšík s Lassou. http://eshop.avonpneu.cz/Default.asp?rch=1 Jako doplněk ostatním značkám je to dobrý tah a nikdo tě aspoň nepřebije na tom našem poblázněném internetu.
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Hajda - Zdravím, diskuzi sleduji už delší dobu. Měl bych skromný dotaz - mám pneuservis už třetím rokem - tento rok jsem se dostal na úroveň kdy očekávám prodej cca. 150-200 pneu v letní sezoně. Doposud jsem bral pneu od Storexu a TirexTyre a případně z internetu. Dotaz zní zda je nějaký dodavatel (je mi jedno jaký Michelin group. Conti group Bridgestone..) který by mi nabídl podmínky které by byly alespoň o trošku lepší než internetové ceny (platím vždy hotově a ihned)?
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Hajda
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym DDD ale i tak ten rabatovej rozdíl je markantní!!!!!!
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr - rozumím tomu dobře, že ty jsi obdržel od Němečka tyhle podmínky, pak si zkusil ještě tirex jestli nepřidají, oni ti nepřidali a postarali se o to, aby jsi ty podmínky nedostal ?
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym §§§.Tak tak Čendo.
středa, 23. ledna 2013
 
cendahohen
cendahohen Petře samozřejmě že mi poslali email omylem a omylem proto že jsme se na tom s p.Nemečkem domluvili akorát mi nikdo nikdo neřekl že je to jen pro mne a TOP SECRET hoj čenda
středa, 23. ledna 2013
 
cendahohen
cendahohen Jsem rád FERO a známe se myslím dobře nejmenovaný zastupče nejmenovaného velkoobchodu že na pohádky jsem už starej nebudte hladový a rozdělte se o marže. Já taky utratil nějakou zlatku za pozemek stavbu pidi dílny a stroje Hofmann mi pan Siegl zadarmo nedal.Chci jen místo chození do zaměstnání makat svých 12 hodin a mít taky něco na legrandu.Tak tu pořád neobhajuj to že jedni budou jezdit na dovču do karibiku a nezávislý pneuservisy rejt držkou v hlíně hoj čenda
středa, 23. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr - Nutno podotknout, že tam ještě není zakalkulována další sleva za zaplacení dřív než je splatnost, která dosahuje 2-3 % z vyfakturované částky. Co si budeme povídat, pan Grill na Barumce vyrostl, a nadstandartní slevy od barumáku měl.
středa, 23. ledna 2013
 
cendahohen
cendahohen Pánové že mám malý pneuservis neznamená že jsem podvodník a lhář ty anonyme s malým a .Proto jsem napsal do diskuze své jméno a telefon někdo inteligentní i celkem hravě zjistil že jsem z Horních Počernic .Kdo bude chtít může mi zavolat . Rád vysvětlím postup jak a kam jsem směřoval první email Barumu hoj čenda
středa, 23. ledna 2013
 
Michal
Michal Jirko, tak jsem mluvil s oztkem. Moc se omlouvám, ty slevy podle rychlostních indexů, jak jsem psal včera, opravdu platily do loňska a on říkal, že mi je tam nechal, než se se mnou sejde kvůli novým a tam bude jedna sleva bez rozdílu rychlostního indexu, to opravdu platilo do loňska. Tak se Vám moc omlouvám.
středa, 23. ledna 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz