Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Jirko: taky jsem koukal a koukám, že conti mu nějak extra dobré podmínky nedali, tohle je hodně průměrná cena, co to tam mastí. Ale spíš jsem zvědavý na pirelli, doufám, že po té loňské anabázi mu nepošlou ani etiketu...
pátek, 18. ledna 2013
 
Anonym
Anonym JJ ten ču.ák má zatím puze Conti group,ještě že jsem ty olsle poslal k šípku.Takhle kurwit trh.
pátek, 18. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Jirka 1 - koukám jak Pešíček přesedlal z Michelinu group na Conti group. A já se ptám, co teď hoši z Michelinu budete dělat ? Zničená prodejní politika jedním volem v celé síti prodejců a už to ani ten vůl nechce prodávat (rozdávat) co. STÁLO VÁM TO OPRAVDU ZA TO?
pátek, 18. ledna 2013
 
Milan
Milan no jasně ale pán kouka na nakup a určitě je cena bez DPH :-) Za tu podobnou cenu je máme možnost taky nakoupit.
pátek, 18. ledna 2013
 
Anonym
Anonym §§§.Milane,jestli to bude za hubičku tak skoro každy se v dnešní době vykašle na to že je to třeba 2roky staré.Nové Barumky za 1200 neprodáš a staré za 950 ano.Firmy to stéjně rychle sjedou a ostatním to na nové nerozmluvíš.
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Moris
Moris Já čekám, že místo deště na jaře budou pršet z nebe pneumatiky, naštěstí zatím jen osobní.......proto na výprodeje reagovat nebudu, syslovat si v domnění, že se dobře nakoupí, ale cena poletí stejně dál dolů.......Se ztrátou to vyhází asi všichni, jen aby si to někdo vzal viz. nedávná nabídka zde aneb nabídněte co nám za to dáte, ale co dál.....Prodávat množství pneumatik tak, že se na tím nic nevydělá kolik takových pešíčků letos vyroste a k tomu ještě se starými dotkami, jen aby vymetli sklady......to bude super bussnies to může víct jenom do.........a nikdo nezaručí, že se to během toho roku prodá ......není lepší mít 8ks na skladě s letošní dotkou a na tom slušný zisk a klidný spaní ?Ne protože by to narušilo teorii stálý ho navyšování prodeje pomocí předobjednávek ,zlikvidovalo slevy a výprodeje......Omyl jsme v roce 2013, v roce kolapsu teorie stálýho navyšování prodeje slev a výprodejů......
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym §§§.Tak tak Ferdo.
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Někteří strupi se tu zase neumí podepsat?Trotli a ubožáci jste!A ještě si tady otvíráte nevymáchané huby!Zmetci jedni,ať Vás zem hnůj zasype!Jinak Polsko nasazuje směr.Výhradní se posmolí a různí velkomožní obchodníci budou krásně hynout.Pepane,Urbana se ptát jak to vidí?Ten ti max. na konci svého podnikáni a to bude brzy řekne,že je to v prd....Ten je teď rád že žije.Dluhy jako prase.Nemá šanci přežít,lehne stéjně jako i Hnídek,Pešule a další buci internetu.To vím jistě amatéři co si tady někteří hrajete na borce a přitom víte hov...Jsem v poho,ART Gum a další Poloci to tu pořádně na trh naperou a čeští holobrádci se konečně z toho podělají.Na to se moc těším.Zduř!
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Milan
Milan ale určo se jedná o staré dotky 2011.
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Tak to je dobrý já jako člen Point S 195/65R15 H Bravuris nc. s dph 1058kč .Dáš kontakt na to polsko.Mailem??
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Jirka 1 - gumaři od koho z polska?
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym nepodepsaný:Autokelly žlutej mor.Prodaj zákazníkovi se slevou a pošlou ti ho na práci ))))Letáky s cenama do schránek...Něco jako součástka,nebo drožkař.Maj + v tom,že dělaj od rána do 8 +soboty a neděle-omezeně.A ti ču...i si tam choděj pro oleje,rozvody a k tobě jdou na práci.Navíc spousta jejích zaměstnanců šmelí s dílama tak,že to píšou na kamarády a pak mají někde ve stodole čtyřkolky ,zvedáky a pneu stroje.Ty potom za hubičku prodávají.Hoj..
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Gumař- mazec začal ! Výprodej z Polska je opravdu brutální !! např.Barum Bravuris2 195/65 R15 91H za 750,- nebo Michelin 205/55 R16 91V 1360,- Tak jen uvažuji,za jakou cenu mám prodávat lonské zasoby?
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr - vzhledem k vývoji nebo spíš nevývoji této branže, můžete mi poradit s kým se vám dobře spolupracuje v oblasti náhradních dílů, případných školení atd. díky
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym pro hlupáka - každý hloupý
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym §§§.hlupáku--pode mnou
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym a jednou nad tebou....
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym §§§Podepisovat se negramoti!2xpode mnou.
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym to zěžko VO jsou u konce s dechem i výrobci mají nemalé potíže a vyvstává otázka kam s ním???!!!
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym budou mlžit a tvrdit,jak se jim daří )))
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz