Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym pneu Drnec
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Vacl z Pirellky už byl a Strach taky.Bych chtěl taky Káčka,Prochy a Drbout
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
Michal
Michal Pane Mensa, přiznám se, že vůbec netuším, která odbornice na pneumatiky by se tam hodila, já totiž prakticky žádnou neznám.Jen prosím nereinkarnujte paní Markovou, v žádném případě nic proti ní, ale její odpovědi mi vždy přišli, že jsou s prominutímm mimo položenou otázku...Zástupce výrobce by určitě stálo oslovit někoho z Pirelli a Nokianu, ti už dlouho neodpovídali. U VO je to jasné, tam už jsem dlouho také neviděl odpovídat nikoho od Chára sport pneu. a menší dealer...určitě by stálo za to oslovit Bořka, pneu vulkán, janpet (to by určitě bylo zajímavé oslovit p. Holečka z této firmy) a nebo Stracha.
středa, 16. ledna 2013
 
Anonym
Anonym BFLMPSVZ Káčka,drožkař,autodílna -:)))
středa, 16. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Jirka 1 - jako ženu doporučuji paní Drboutovou. Je to velká odbornice.
středa, 16. ledna 2013
 
mensa
mensa Dobrý den, měl by někdo z návštěvníků fóra zájem figurovat v letošním pětici v rubrice 5 na str. 5? V případě zájmu mě můžete kontaktovat na mailu mensa@pneurevue.cz Současně přivítám doporučení, koho byste tam chtěli vidět (praxe je taková, že se snažíme o vyváženost, tj. obvykle 1 zástupce výrobce, 1 velkoobchod, 1 větší dealer s několika prodejnami, 1 menší dealer apod.). Zvláště přivítám doporučení na ženu, protože těch v odvětví zas tolik není a chceme tám mít vždy min. jednu zastoupenou.
středa, 16. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Míšo a to je co tu spolu už pár týdnů řešíme, na co čekéme a hlavně co dávno víme. Nebrat teď nic. Tlak krize, pokles prodeje výrobců a odběratelská stopka uděla nejenom s cenou divy. Chlapci čekéjte. Času máme habaděj.
úterý, 15. ledna 2013
 
Michal
Michal Helemese a je to tady, ceny pneu v německu poklesly. Tak to je hodně zajímavý a i přesto, že se vyhrožuje, že suroviny podraží. Kurňa chlapi teď to teprve bude hodně zajímavý..a těším se na to.!
úterý, 15. ledna 2013
 
Anonym
Anonym SJM--ty nevíš gumaři, čím jsme si to zasloužili ? Možná tím, jací vlastně jsme. "drtili nás tu 40.let komouši". Kuwa, ti komouši nespadli z Marsu, to byli jen a pouze Češi a že dnes nám nevládnou (ani to již není bohužel pravda), ale jsou to zase jen a ti samí Češi, vychcaní, neféroví, podlézaví bez kousku cti a hrdosti v těle. Zamysli se ve volné chvilce, jaké jsme měli od počátku prezidenty. Mě uspokuje snad jen TGM a to možná jen tím, že jsem ho nezažil. Jinak je to větší či menší bída. No a nyní si svobodně zvolíme 1) starého,dýchavyšného, spícího rakousko-německého šlechtice se švícarským pasem, jemuž činí problém vyslovit 4 slova tak, aby mu čech porozuměl, nebo 2) starého rétora, který se sám opájí vlastní genialitou a výřečností, který své hrdlo nenechá vyschnout a ještě to dává na obdiv ? Jeden Evropan nikdy nebyl a nebude, stejně jak se nám snažily namluvit, že je sovětský člověk. Němec bude vždy Němec. Prohrál válku ale měli Marku, tak každý rychle zapomínal co rozpoutali. Dnes mají sic Euro jako Řek či Slovák, ale přesto se všichni třesou, aby si Němec nekýchnul, protože ostatní by dostali horečku. To, že C-B třídí kola do asi 7 tříd, jen a jen kapičkou v moři nerovnosti přístupu ve všem.
úterý, 15. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Gumař , pánové vždyť je to se vším..My si vozíme dokonce z němec i prací prášky-jsou paradoxně levnější a mají uplně jiné složení,spotřebuješ třetinu na jedno praní,neničí pračky,prádlo a pokožku.Nejhorší na tom je,že mají identický obal a balení,jako ty v ČR.Hold divize Henkel pro východní Evropu...A můžeme pokračovat-potraviny,nafta,elektro....... Nevím čím jsme si to zasloužili,drtili nás tu 40.let komouši a teď sračky z Evropy.
úterý, 15. ledna 2013
 
Anonym
Anonym čenda hohen Michale souhlasím s tebou mám zákazníka kterému jsem přivezl alu DOTZ z německa vyšli tam levněji kvalitativně pro německý trh ne to co nám cpou na východ němec se mě ptal jestli taky nechci pneu ja že né pán si přivezl své GOOD YEAR 215 55 17 W germán se začal řehtat .Přivezl jsem alu do čech pán přivezl pneu a šli jsme nazouvat. Konečně jsem pochopil rozdíl určeno pro Německo a určeno pro OST......EUROPE hazivost kol LP 0.45 PP 0.59 LZ 0.29 PZ 0.50. Já sundal pneu a páníček šel řešit reklamaci pneu.Následoval muj druhý výlet do Drázdan a nákup pneu pro trh Německý od uřehtaného Germána tentokrát vše proběhlo v pořádku.Házivost LP 0.18 PP 0.19 LZ 0.23 PZ 0.28 panaček spokojen 29.8 2007 Pán přišel pro další pneu 15. 5 2011 zajel jsem do Německa přivezl pneu auto přezul . Po cca měsíci přišel pán že jednu pneu prorazil . Byl jsem líný jet pro dvě gumy a objednal v TIREXU pneu jsem nazul a ejhle házivost pneu LP 0.15 PP 0.05 pneu Německo pneu z čech LZ 0.50 PZ 1.10 tak jedna Evropa a jedna KVALITA......
úterý, 15. ledna 2013
 
Anonym
Anonym F-ko, tady pada snih a na psani je malo casu. Jsem normalni servisni gumak. Boxer
pondělí, 14. ledna 2013
 
Anonym
Anonym F.Tak se přidéj a něco taky Boxere připiš.Co jsi?Servis,prodejce,internet?
neděle, 13. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Zdravim. Zajimavy cteni kluci. Boxer
neděle, 13. ledna 2013
 
Moris
Moris Michal:... disky vypadaly "stejně"......jak už jsem psal bylo to znát hned jak jsem pneu vzal do ruky......jinak váhu kol běžně nezjišťuju....navíc to už tady taky bylo - Barumky z Malaisie úplně jiný kola neporovnatelný s evropskými ve stejných rozměrech..... vyvažoval jsem v sezoně ruský Nokiany taky dobrý skoro po celý tyčce lepícího závaží z každý strany......No nevím jak by se obchoďák tvářil kdybych mu to dál na jeho soukromý auto, že má na jedný straně o kilo těžší kolo, ale že to je v pořádku......Zdá se mi, že na naší východní oblast, do který spadáme zkrátka serou a vozí jsem lacině nabouchaný šmejdy, ale prodají je dráž jak v německu kteří je mají ze západu....
sobota, 12. ledna 2013
 
Michal
Michal Moris:...no tak to mám paradoxně opačnou zkušenost. já jsem paradoxně měl tyhle klebery na své octavii, když je tehdy jako nové uvedli, tak byly vyrobené v anglii a musel jsem je po dvou sezonách sundat, kilometrově dobrý, ale úplně to přestalo zabírat a začali hodně klouzat, měl jsem tehdy plechy a bylo to tak 65 a 45 v průměru na kolo. A paradoxně kolega dal před dvěmi lety polské a jsou v pohodě, na litých na golfa, ještě si pochvaloval, že má na třech kolech na vnějšku po 5g. Takže v tom aby se prase vyznalo jak to tam ty mišeliňáci patlají:-/ Jinak loňské a letošní gumy byly na reklamace gum nejvýživnější. Loni jsem chytil špatné dunloy 4D 225/50 R17, když to začalo ukazovat 2000 g na vnějšek a 650 na vnitřek, pootečení na disku pomohlo tak, že to ukázalo asi 1500 a 300:-))) ale uznali to tehdy bez ceknutí. A letos pár W+ 205/55 R16 na házivost. Ale pirellka se letos hodně zlepšila, loni člověk nepoznal, jestli to SZ II drží v ruce run flat nebo obyčejnou gumu, závaží jak máku a letos v pohodě, dokonce i na liťáky to bylo po cca 50 g na celé kolo. Spíš bylo dobré se ještě kouknout, jestli měl na té octavii oba ty disky, jak jsi montoval (pokud to byly plechy), stejného výrobce, protože třeba originální disky ze škodovky jsou o něco lehčí než KFZ a Kromprinz taky
sobota, 12. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr D. - Morisi ja dostal na sezonu asi 1/3 anglickych a daval jsem je jen lepsim zakaznikum a znamym, je to naprosto jina guma a vydrzi samozrejme i vic, na jednu napravu nedoporucuji, Michelin tvrdi ze pneu jsou naprosto rovnocené :-) HAHaHa A jinak Klebery made in UK jsou naprosto špičkové oproti těm polským a rumunskym!
sobota, 12. ledna 2013
 
Moris
Moris tak jsem namontovál dva zimní klebry v rozměru 195/65 r15 91T HP2, když už jsem oba vzal do ruky něco se mi nezdálo a taky že jo....jeden z růmunska druhý británie.... brit měl nevývažky 15g a 25g váhá vč disku octavia II se závažím a ventilem tr-413 15.29kg, růmun si už vedl hůř nevývažky 35g a 45g váhá vč disku ocatvia II se závažím a ventilem tr-413 16.26kg.....a potom že to je jedno kde se to vyrobí.....zajmalo by mě co to bude dělat na autě.....
sobota, 12. ledna 2013
 
Anonym
Anonym OB.: Proč se český řidič chová jinak než západní ? Možná i pro toto:__ http://otakarvorisek.blog.idnes.cz/c/238155/Jak-se-ze-me-stal-ekoridic.html
sobota, 12. ledna 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz