Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Moris:...no tak to mám paradoxně opačnou zkušenost. já jsem paradoxně měl tyhle klebery na své octavii, když je tehdy jako nové uvedli, tak byly vyrobené v anglii a musel jsem je po dvou sezonách sundat, kilometrově dobrý, ale úplně to přestalo zabírat a začali hodně klouzat, měl jsem tehdy plechy a bylo to tak 65 a 45 v průměru na kolo. A paradoxně kolega dal před dvěmi lety polské a jsou v pohodě, na litých na golfa, ještě si pochvaloval, že má na třech kolech na vnějšku po 5g. Takže v tom aby se prase vyznalo jak to tam ty mišeliňáci patlají:-/ Jinak loňské a letošní gumy byly na reklamace gum nejvýživnější. Loni jsem chytil špatné dunloy 4D 225/50 R17, když to začalo ukazovat 2000 g na vnějšek a 650 na vnitřek, pootečení na disku pomohlo tak, že to ukázalo asi 1500 a 300:-))) ale uznali to tehdy bez ceknutí. A letos pár W+ 205/55 R16 na házivost. Ale pirellka se letos hodně zlepšila, loni člověk nepoznal, jestli to SZ II drží v ruce run flat nebo obyčejnou gumu, závaží jak máku a letos v pohodě, dokonce i na liťáky to bylo po cca 50 g na celé kolo. Spíš bylo dobré se ještě kouknout, jestli měl na té octavii oba ty disky, jak jsi montoval (pokud to byly plechy), stejného výrobce, protože třeba originální disky ze škodovky jsou o něco lehčí než KFZ a Kromprinz taky
sobota, 12. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr D. - Morisi ja dostal na sezonu asi 1/3 anglickych a daval jsem je jen lepsim zakaznikum a znamym, je to naprosto jina guma a vydrzi samozrejme i vic, na jednu napravu nedoporucuji, Michelin tvrdi ze pneu jsou naprosto rovnocené :-) HAHaHa A jinak Klebery made in UK jsou naprosto špičkové oproti těm polským a rumunskym!
sobota, 12. ledna 2013
 
Moris
Moris tak jsem namontovál dva zimní klebry v rozměru 195/65 r15 91T HP2, když už jsem oba vzal do ruky něco se mi nezdálo a taky že jo....jeden z růmunska druhý británie.... brit měl nevývažky 15g a 25g váhá vč disku octavia II se závažím a ventilem tr-413 15.29kg, růmun si už vedl hůř nevývažky 35g a 45g váhá vč disku ocatvia II se závažím a ventilem tr-413 16.26kg.....a potom že to je jedno kde se to vyrobí.....zajmalo by mě co to bude dělat na autě.....
sobota, 12. ledna 2013
 
Anonym
Anonym OB.: Proč se český řidič chová jinak než západní ? Možná i pro toto:__ http://otakarvorisek.blog.idnes.cz/c/238155/Jak-se-ze-me-stal-ekoridic.html
sobota, 12. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Guma.Zdravím.K dnešnímu dni zde již byli všichni bozi,někteří už dvakrát.Každou návštěvou zlevňují.Ještě vydržím pár návštěv a až se mě začnou ceny líbit tak nakoupím přiměřené množství.Někteří výhradní ještě neví která bije,stále ještě vaří z vody,pouze tuší,že jsou v prdeli.Pěkný večer.
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Martine ty chlape pneuservisácká. Jsi hodně šikovný. Ať se ti dobře daří a ať ti stroje perfektně slouží.
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Martin Olomouc: Tak jsem si udělal vánoce.K Drestru ,který mám již 7 let jsem si koupil Wulkana 360HP na velký kola.Jsem zatím spokojen.Myje velice dobře,dnes se trochu "zapotila".Sezona může začít 3 soupravy 2 myčky kol.Prodej bude o dost horší,ale servis je jistota.
pátek, 11. ledna 2013
 
Radek
Radek No my dneska zase po letech jo.
pátek, 11. ledna 2013
 
Michal
Michal Bořku přesně tak. Věř, že jsem měl chuť ho poslat někam, ale zase jsem se asertivně držel.:-) Radku, tohle je taky věc.:-))) Ale je fakt, že od té doby co je 1.11. v zákoně, tak už to nebývá, do roku 2010 tohle bylo běžný, že si někdo přišel ve fujavici pro nový letní, ale od roku 2011 jsem takovýho blázna snad nezažil.
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr - KK z toho jejich businesu mají prd, je to roztočená ruleta, která se nesmí zastavit, jinak je dostihnou splatnosti. Honí se jak kočka za svým ocasem. Jsem v klidu.
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym §§§ A pak si naskladni Barumky a Micheliny na sklad když to ti dva bráchové v triku budou práskat za 50% i více do ulice.Nasrat!!!
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym DDD Hošíí dnes mi dovezli předzásobení z ContiBarum :))) cca 50kol a já se ptám šoféra kam vozí nejvíce kol a on že KK.Včera prej 1000 barumek a vedle stál kamion z Michelinu.
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr - Vzhledem k tomu pane Berka, že jsou v Michelinu, tak si je koupím tam.
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym ???.Pode mnou.Podepisuj se anonyme!
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Úžasná je ta politika výrobce, sám mít na skladě kulový a servisům nacpat sklad, skladovou zátěž a riziko přenechat na nich. Jo, to mi dává smysl. (bohužel jsem ale na špatné straně břehu)
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Poo. Jo takovejch předskladněnejch díky politice vyrobců ti nacpat tak o 30% kol vic než potřebuješ tady bude...každej se toho pak bude ctít zbavit za každou cenu....vyrobce si mne ruce jak se mu kusy točí, předskladněnej obchodnik pláče nad svou hlopustí do čeho se to nechal natlačit.
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Nechcete někdo zimní Klébry ? Dobrý den. Vzhledem k tomu, že jsme se více přeskladnili zimními pneumatikami KLÉBER KRISALP HP2 o rozměru 195/60 R 15 88T, dovolil bych si Vás touto cestou požádat o informaci, zda by jste neměli zájem o odkup 70ks výše uvedených pneu. Pokud by jste neměli zájem o všech 70ks, samozřejmě lze prodat i pouze část z těchto pneu. Máme zájem tyto pneumatiky prodat, proto se ptám, jaká částka za 1ks pneu by pro Vás byla akceptovatelnou ? Děkuji za odpověď a loučím se s přáním úspěšného dne. Daniel Berka Obchodně provozní ředitel společností HORNÁT s.r.o. Plaská 14 323 00 Plzeň Tel., Fax: 377 531 919 Mobil: 602 474 201 www.fordhornat.cz
pátek, 11. ledna 2013
 
Radek
Radek Michale tak to my měly dnes experta, který si bral nové letní, protože to prej už klouže. Zimáky prý nepotřebuje, tvrdí že to funguje stejně.
pátek, 11. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Míšo takové miluji. Ten mě na cestě jen ťuknout s letními, tak už neodejde po sváých. Včera jsem tu měl jednoho co přijel že ho vytahovali s příkopy a že tam má uvolněný plech jestli mu ho přichytneme. Tak se na to dívám a měl tam 2,5mm zimního vzorku. Žluč mne hnula. Jsem mu řekl svoje od plic a popřál jsem mu ať příště to auto raději rozbije celé ale hlavně ať nikomu kromě sebe neudělá škodu a neublíží nikomu cizímu na zdraví a životě.
pátek, 11. ledna 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz