Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym FX: Počet zemí v EU, nemající zákonem definovanou lichvu - 1. ( ČR )
neděle, 6. ledna 2013
 
Anonym
Anonym FX: počet nebankovních institucí půjčující peníze v ČR-34000. Počet nebankovních institucí které nemají ve smlouvě skryté, nevýhodné až zničující dodatky-7 tj. 0,02%.
neděle, 6. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Soryy POD loňský nákup. 12345......
sobota, 5. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Mírná ztráta? Totální prodělek.Co se vydělá na servisu,tím se pokreje prodělek na pneu,jelikož se bude letos prodávat p
sobota, 5. ledna 2013
 
Anonym
Anonym SJM--a jsme u jádra problému Poo co jsem psal 3.1. Michal v tom nevidí problém, na rozdíl od nás. Mít na skladě více méně vše za loňské ceny, když letošní mohou být v sezoně ještě nižší než nyní, je kuwa problém, odborně se tomu říká deflace cen a jak jsi poznamenal, zůstalo všem. A aby toho nebylo málo, zimy alespoň mě zůstalo taká dost a vše se v zimě bude opakovat. Do toho přijde nějaký blbec v TV a bude apelovat "dejte si dobrý pozor na dotky, prodejci vám vnucují staré zboží co neprodali". Co se asi stane? Je letošní guma levnější něž loňská? Pokud ano, musím jít s tou loňskou pod cenu letošní i za cenu mírné ztráty, protože příští rok prodělám 1/2 a přespříští ji budu muset dávat zadarmo. Všichni víme, že rok i dva stará dotka nepředstavuje žádnou újmu, ale vysvětlujte to zblbnutým lidem, kteří mají stále hlouběji ke korytu. Pro velkou část lidí nebudou gumy spotřební zboží, ale investice a takto k nákupu i přistupují. Nevydělat na letních je blbé, ale valná většina to asi ustojí, ale stejná zima by asi již prořídla naše řady. Co mě včera také nasr... ? OSVČ odvedly na daních z přímu 3 mld. zaměstnaci 116 mld. Docela nepoměr, že? Já být osvč se servisem, odebírám gumy na bratra, babyčku, kohokoliv, kdo není registrovaný, cenový rozdíl stejně je minimální či žádný, pak mohu i práci dělat bez dokladu že, žádné gumy=žádná práce, žádná práce=žádné daně. O dph se šábnem s klientem a všichni jsou spokojeni. No a výsledek se dostaví. Dph zase jde nahoru a kdo to zase odnese? Ti poctiví, že?
sobota, 5. ledna 2013
 
Poo
Poo No 57% tam má, ale ze starý ceníkovky. Ta letošní je o 209,- nižší. To zlevnění letních pneumatik je pro ty co jim to zůstalo na skladě masakr, jako že loňský léto zůstalo všem. Mě to dělá třeba na sadě dodávkovejch Michelinek i 2300 ztrátu. Když si vemu kolik mi z prodaný sady zbyde tak sám sebe nechápu proč jim to ještě takhle dělám.
sobota, 5. ledna 2013
 
Michal
Michal Petře on myslí asi Pešíčka, ten dostal už HP3 195/65/15H a dává to za 57%
pátek, 4. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr D. výborně, mám s michelinem stejný problém, nevezmu od nej nic, nejaky kontakt na toho prekupnika?
pátek, 4. ledna 2013
 
Anonym
Anonym PD. už je to tady,nabídka z Michelinu s bonusama za 300ks 53,35% a od překupníka bez poviného počtu za 55%. Něco je shnilýho ve státě vyhradních !!
pátek, 4. ledna 2013
 
Anonym
Anonym F.Nauč se psát trošku česky ty analfabete a podpiš se!
pátek, 4. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Te seš chetré te skonku internetové
pátek, 4. ledna 2013
 
Michal
Michal SJM: to nemáš zase tak velké množství, to v létě prodáš bez problémů, akorát ty 13ky Ti moc nezávidím, ty se prodávají čím dál v létě míň, ale ten zbytek to dáš bez problémů, já bych to zatím nehrotil a nesnažil se to za každou cenu prodat..
pátek, 4. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Léto
pátek, 4. ledna 2013
 
Moris
Moris léto/nebo zima?
pátek, 4. ledna 2013
 
Anonym
Anonym 12345 cos to janku cos to sněd: Conti Barum vyhlašuje Akční doprodejovou slevu na pneumatiky VAN ve výši 3%.No to je k pláčí,nebo smíchu???
pátek, 4. ledna 2013
 
Anonym
Anonym F.Ty jsi taky chudák když se nepodepisuješ.
čtvrtek, 3. ledna 2013
 
Anonym
Anonym To Michal to jsme to odeslali naráz - hrozný tohle to! Chudák!!
čtvrtek, 3. ledna 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz