Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

Michal
Michal Já mám pravý opak, dal jsem to spoustě firmám, kteří předtím měli dvojky a moc si je chválili, že jsou o dost tišší a lépe sedí. Ale je taky fakt, že to byla většinou 205/55 R16, takže jak v užších rozměrech nevím..tam se zase tolik nedávali.
pátek, 31. srpna 2012

Tire
Tire Taky z jiného soudku. Máte nějaké reakce zákazníků na letošní novinky? Co se týče Continentalu ContiPremiumContact 5, zákáznici jsou s ním spíše nespokojeni oproti jeho předchůdci CPC2, nejvíc si stěžují na jízdní stabilitu.
pátek, 31. srpna 2012

Anonym
Anonym FK další "dobrá zpráva". Vím, že také přímo nesouvisí s gumařinou, ale odráží obecný stav slavné EU a jejich nařízení, podobně jako štítkování pneumatik. :http://lelek.blog.idnes.cz/c/285473/Konec-zarovek-v-EU.html
pátek, 31. srpna 2012

Michal
Michal http://www.youtube.com/watch?v=nfhbUSFSmQI&feature=player_embedded to jentak pro zasmání, vždycky se mi líbí v těch filmech, když někdo někomu nožem propíchne gumu, jak moc "reálné" to je...tak tady je realita.
čtvrtek, 30. srpna 2012

Anonym
Anonym FK "dobrých zpráv není nikdy dost" V nejbližší době prudce poroste cena masa, především vepřového a drůbeže. A možná ho bude nedostatek. Tak zní vzkaz předních producentů masa v Česku, kteří se ve středu sešli v Pardubicích s vedením Agrární komory ČR. V kuloárech zazněla i nadsázka, že bůček bude dražší než kaviár. "přezouvat se může, ale jíst se musí"
čtvrtek, 30. srpna 2012

DobrePneu
DobrePneu Dobrý den pane Menso, 87W se dá sehnat pouze DOT06 protože jak píše Michal, již se nevyrábí.
středa, 29. srpna 2012

Michal
Michal No, to bude těžké, protože 87 zátěž už jako aktivní nevidím, jen 91Y..:-(
středa, 29. srpna 2012

mensa
mensa Nebyl jsem přihlášen, tak ještě jednou. Jeden můj známý neúspěšně shání pneu Pirelli P Zero Nero 215/45 R17 87W. Nemáte, nevíte o někom: Předem dík.
středa, 29. srpna 2012

Anonym
Anonym Přátelé, jeden můj známý neúspěšně shání pneu Pirelli P Zero Nero 215/45 R17 87W.
středa, 29. srpna 2012

Radek
Radek Oceňuji že aktivně sledujete příspěvky p.Mensa.
středa, 29. srpna 2012

Michal
Michal :-)) No věřím, pan Částka je velký a aktivní investor, co se týče reklamy nejen tady, ale těch bilboardů co člověk potká kolem silnic:-)
středa, 29. srpna 2012

mensa
mensa To víte Michale, kdo platí, má za tři. :-) Ale aspoň Vás můžu uklidnit, že ta reklama tam alternuje, takže někdo jiný má nad rámečkem třeta Tirex nebo GT Radial :-)
středa, 29. srpna 2012

Michal
Michal Ježišmarjááá. V zimě oceníte Dobré pneu.cz...to je reklama teda a hned tady nad rámečkem..Vy mě chcete zahubit v redakci, ne?:-)))
středa, 29. srpna 2012

Michal
Michal Mě hlavně štve vůbec ten jejich přístup. Vždyť si to představte, někdo by Vám dlužil prachy, tak Vy mu dáte další, abyste se nemuseli bát, že se na Vás vykašle a z těch původních Vám nic nedá...to je přece zcestný....
středa, 29. srpna 2012

Michal
Michal Moris má ale pravdu, ne všichni ti řadoví OZ jsou pod tlakem a je fakt, že práci OZ bych teda nechtěl dělat ani minutu, z každý strany na vás někdo řve...na druhou stranu taky to podle toho vypadá a tu práci tak vydrží dělat jen opravdu bezpáteřní lidi nebo ti, co mají všechno u zadku...
středa, 29. srpna 2012

Anonym
Anonym Jak již někdo zmínil, Michelinu to tak vyhovuje. Pešíček tlačí ceny dolu, prodejci na to musí reagovat a tak cena všech micelinu jde dolu a je více prodejný. Obchodní zástupce je školený aby se z této situace vylhal. Ale vedení michelinu se plácá po ramenou jak se jim dobře prodává.
středa, 29. srpna 2012

Anonym
Anonym Morisi,tos trošku poplet.Já se divím,že přes držku nedostalo již spoustu obchoďáků za bezpáteřní,podvodné,podloudné,neprofesionální a trapné chování.Pokud plní nějaké debilní nařízení šéfika a nesouhlasím,tak odejdu.Pokud budu skákat jak píšťala píská tak se nemohu divit,že mne půl národa nebude mít ráda.
středa, 29. srpna 2012

Moris
Moris Zdravím opět po délší době........ jak tu pročítám diskuzi je vidět že nenávist k vlastnímu obchodnímu zastoupení značky je veliká nehledě na značku..... a jsem na ně nasraný i já. Na druhou stranu musím podotknout že to tu trochu smrdí (použiju častý výraz z politiky) "lobováním" za velkoobchody. Na jejich účet musím říct že to je daleko větší zlo než vlastní zastoupení značky, protože narozdíl od nich "většinou" nedodají koncovému zákazníkovi a zákazníka kterého máte ve svojim kraji nedělají na přímo jako to je u mně. Dálší věc která se mi nelíbí je chování je k obchodákům jako k dobytku nezapomínejme že jsou to taky jenom lidi co mají doma rodiny.... Osobně je některé obdivuju že ještě nikomu nedali přes držku a ochotně si vyžírají co jim šéfíci nadrobili.....chtěli jsme se mít jako na západě tak to tu máme obrovskou konkurenci a všeho přebytek......Nakonec at se každý řídí podle sebe a nenechá se ovlivnovat z jakýkoliv strany.......
úterý, 28. srpna 2012

Anonym
Anonym Jirka - Michale nestojí za to se rozčilovat nad OZ. Jsou to jen a jen zaměstnanci v čele s nějakým ředitelem který taky není majitel firmy např. Michelinu atd. Jde jim jen o jejich výplaty a o tebe a tvůj zisk už vůbec ne. Naprosto jim vyhovuje typ obchodníka jako je TAXI. Prodají pár kol, ale hlavně díky němu, docílí nejnižší prodejní ceny svého zboží a dostanou ho do podvědomí lidí. Na to, že z toho žádný zisk nikdo nemá, na to z vysoka kašlou. Oni mají a tím to končí. Je to již řadu let co OZ michelinu vyprávěli, že z prodeje pneu se žít nebude, jen z práce. No a dotáhli to do konce. Bohužel například pro Michelin se karta obrací, a i když mají dobré ceny chytří obchodníci již od nich kupují velmi málo. Nelze totiž na jejich zboží díky jejich eshop odběratelům vydělat ani korunu. Jak tady všichni píšete, už se těším na OZ jak od prosince do dubna nebudou mít co dělat. Jak se říká na každou s.... se vaří voda. Ale je možné, že taxi to jaro naskladní za všechny z nás :-))))
úterý, 28. srpna 2012

Anonym
Anonym Panove, je videt ze vy co zde pisete mate zdravy rozum a neco umite rukama. A takovy se nemusime o praci obavat. Ano budeme mit urcite mensi vydelek na gumach nez minule roky, ale zase mame jeste praci a jestlize ta je kvalitni rychla a profesionalni zakaznik to oceni a myslim ze da i malinko zdrazit na sezonu treba jen o 10Kč na kolo a vydelek bude. Vsak vsechny ceny jdou nahoru, tak je to lehce obhajitelne. Cely podzim si pekne odmakame, neco prodame o to strach nemam. A pak se velmi tesim na druhou pulku zimy a na jaro!!! Protoze tady si myslim konecne dojde na lamani chleba a ukaze kdo stoji na pevnych zakladech. Protoze trend jezdeni na zimnich pneu bude pokracovat a jestlize ted je pomer zima leto 60/40 tak si dovolim odhadnout ze s nevalnym vyvojem u nas se muze zvetsim az na 80/20 a to jsem potom zvedav jak se s tim slavni vyhradni a ostatni poperou. Jak budou chtit vydelat behem 6 tydnu zimni sezony s tak minimalni marzi s jakou prodavaji.A potom mit vydelano a 10 mesicu cekat na dalsi. Proto souhlasim s Panem Prochazkou je potreba zatnout zuby a makat a vydrzet. A vy pani v kravatach co si ani ruce nezamazete a jste sami podvod a lez. Zacnete se poohlizet po jinem oboru a bezte si manazerovat s jinou komoditou. Ono v pneumatikach uz psenky moc nepokvete. Verte ze ti co Vam dluzi Vam uz nezaplati !!! Ono v nasem oboru totiz zlate zimni roky jsou na chvili pryc. Ale cekaji nas jeste porad slusne roky. A pristi zima 2013 uz bude cistci a klidnejsi tomu verte. Protoze od prosince 2012 do rijna 2013 se proda opravdu naproste minimum pneumatik . Servis to prezije a bude lip, toho kdo pouze prodava s mininalni marzi to posle delat neco jineho:-)))
úterý, 28. srpna 2012

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz