Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Radku, děkuji za první názor.
středa, 19. prosince 2012
 
Radek
Radek Hezky vecer. Jak pan Chara, tak oba zmineni panove jsou fajn, ale ceny tohoto velkoobchodu jsou velmi mirne receno nekonkurence schopne.
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec-Milane pro tebe. Ještě nejsem na 100% nikde. A brát si mohu kde chci a taky budu tomu věř. Jednim z včerejších návštěvníku byli dva docela solidní pánové od Cháry. Nikdy jsem od nich nic nevzal, ale pokud nabídnou rozumnou pomocnou ruku do budoucna, kvalitní služby navíc a solidní ceny může se to změnit. Já se nebráním spolupráci s různymi obchodníky, pokud budou především preferovat pneuservisy. Pokud ale půjdou cestou jako jste tu i minulou zimu o nich psali v tom špatném mají u mne smůlu. Budu rád za Vaše názory na třeba zrovna Cháruv velkoobchod a přístup k servisům. Děkuji.
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr D. Takže moje třetinová předobjednávka oproti lonsku se michelinu vubec nelibi, zkraje ledna me reknou jake by me dali podminky, :-) no jsem na ty Šašky zvedavý, pokud nedaji rozumne procenta tak uz mam nachystany zdroj ze zahranici a basta! Konec Micheline?! Pomalu 20 let se od nich bere a oni se tak šponují :-)
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bořku,kdo u tebe byl,někdo z výhradních,nebo nezávyslý velkoobchod typu KK,GPD aj...když už jsi v síti,která bere od výdhadních??Dík Milan
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Krásný podvečer přátelé pneumatik. Chtěl bych se ještě vrátit k jednomu z bodu včerejší schůzky.Včerejší velmi solidní diskuze na téma jaro 2013 u mne na servise s velkými hráči na našem trhu naznačila stav objednávek u nich pro jaro. Až z úsměvem jsem musel vyslechnout jednoho z nich, že například Michelin ČR si stále myslí že objednávka na jaro kterou jim předběžně nahlásili byla jen humornou vložkou, že to je jen pokus o nějakou srandu a že to nemyslí vážně. Nechápu, že ještě někdo takový u nás v oboru je, může existovat a myslí si že snad jeden z největších prodejců pneu Michelin v ČR si bude dělat srandu na prahu zlomu krize pneusektoru a oborového rozkladu. Je až k nevíře, že se pořád z jejich strany mlží, že nejsou schopni přijmout kritiku a skutečný stav který je. Přehazovat špínu na druhé (servisy) se snaží poslední dobou několik výhradních velmi dobře, ale lidé co jsme v oboru a u pneu delší dobu víme kde se stala chyba a kdo první zavinil ten nepořádek který tu vzniknul, byl, je a ještě chvíli i bohužel bude dokud nedojde k velké čistce. Pokud si totiž už neumí vážit i svých největších kdysi vážených odběratelů je to jasná indicie že jsou pomalu mimo hru, nebo jsou úplně mimo mísu. Internetový prodej se stal částečně nástrojem zla proti pneuservisům, ale taky i velkoodběratelům za pomoci vyloženě některých výhradních dodavatelů. Kdyby neudělali zásadní chyby, hlouposti a také někdy zbabělé hamižné činy, nikdy by to tady nedopadlo tak jak tomu teď je. Brzy už bude platit skutečně heslo- padni komu padni.Jaro 2013 vstoupí bezesporu do dějin v oboru u nás. A včerejší návštěva mi dala jen a jen znovu a znovu zapravdu, že letních pneu mají čeští velkoobchodníci připraveno absolutní dostatek a ceny které nastaví budou víc než dobré i oproti výhradním, kteří někteří ještě spí na vavřínech z dob minulých. Takže v klidu a pohodě ať si každý zváží své priority a rozhodne se co a jak dál s letními pneumatikami pro rok 2013. Přeji všem rozumným pneuservisákům šťastnou ruku a jasnou mysl. Bořek Filipec http://www.pneucentrumprofi.cz/
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym ČOI nebo černé ovce--- klamání spotřebitele
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - jo prodej přes internet už není co bývalo. S minimální marží prodávat velké množství funguje jen do té doby, dokud to velké množství nespadne na polovinu. Pak už ta marže musí být jednou taková. A tady je výsledek. Ovšem to už je na podání informace příslušnému orgánu. Je to velká křeč, za cenu prodat, dělat ze zákazníka vola, k tomu se málokdo, kdo myslí na budoucnost firmy může snížit.
středa, 19. prosince 2012
 
mensa
mensa No to je fakt síla. Týká se to všech ostatních kol, která uvádějí na homepage. Volal jsem tam, nejdřív argumentovali dopravou, když jsem jim řekl, že tam je cena uvedena zvlášť 99 za kolo, tak následovala dramatická pauza, porada a následně, ať jim to pošlu písemně. Že to bude asi programátirská chyba.
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym JJ octavka 15.možná umysl,nebo chyba
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym jakej rozměr??
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym podívej se pořádně! Barum v nabídce za 980,- a v košíku už za 1167,- + doprava. Podvodník nebo chytrák?
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jako ta doprava???To má dnes kde kdo 99 kč za kus.Drožkař atd...
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym ....."Ty myslíš tohoto p. G? http://www.nejlepsipneu.cz/cz/info.php"; zkuste si dat barumku do košíku-to se dějou věci :-))
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Na těch jeho slevách jsi byl kde??
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Ty myslíš tohoto p. G? http://www.nejlepsipneu.cz/cz/info.php
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Nám by úplně stačil rabat pana G a nepořebujeme ani splatnost 180 dnů ( i 360 ??), zaplatíme na dřevo. ( B-46%, C-58%). Ty % samozřejmě nikdo nikdy neviděl a neuvidí (vyjma vyvolených), ale šušká se ledacos.
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Poo. Tak když už tu máme skoro ten vánoční čas tak něco na odlehčení....
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jede Nečas s Kalouskem na inspekci po ČR - přijedou ke škole kde opadává fasáda , teče střechou , topení nehřeje .......ptají se ředitele , jak se mu daří a on říká , že by potřeboval 200tisíc na nejnutnější opravy - Kalousek mu vysvětlí , že je krize a že musí propustit školníka a ušetřených peněz sem tam něco opravit ...... Pokračují v cestě a přijedou do věznice - zateplená nová fasáda , tenis , golf , vyhřívaný bazén , bowling , všude televize , kino , fitness , welness ... ředitel jim říká , že nic nepotřebuje a Kalousek mu dá 10 milionů ať vylepší areál ............ Sednou do auta a Nečas mu říká - tak to mě řekni - ta škola byla potřebnější a tam jsi nic nedal a tady jsi ty prachy dal ani je nepotřebovali ....... Kalousek se zašklebí a říká - hele - my dva už do školy chodit nebudeme ........
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym SKUTEČNÝ FERDA.Poradím vyjímečně šméjdum z Barumky.Žádné mixy!V současné době na předskladnění Barumek je podle mne odpovidající Tak min.40%.Klidně ať si to dají jen na 14 dní a za hotové od 100ks jen a pouze na servisy a uvidí ten vítr ve skladech.Jinak se jim to tam ani nehne a zaserou si jen sklady maximálně tunelovanému BEST DRIVU,který stéjně hov.. co prodává.A Poláci je na jaře rozcepují na hadry,protože to klidně se slevama udělají sami.Ani neví co je čeká pokud nepohnou tím lenivým vyseděným zadkem.Zduř.
úterý, 18. prosince 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz