Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Hoši ,mě se líbí posledni souvětí v PR s Frantou"my nemáme přehnaně naplněné sklady....".Pokud m z Otrokovic nedají 39% a bonus, plus 2% síti nic nebude... za 37 nevemu ani kolo.
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - že se neprodává, to víme všichni a na netu už tuplem ne. Jak je vidět dvoum vředům z Netolic už taky došli náboje. Dražba kalendáře a kde nic tu nic. Zákazníci se vrací do servisů a netu došli síly. Myslím, že teprve nyní začíná zdravé obchodní prostředí a upřímně se těším na rok 2013.
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Souhlas s Bořkem.Také z toho nemám radost,nervozita,nejistota atd.Ale všichni víte že za dané situace jsou nejhůře investované finanční prostředky do skladových zásob.Ti zaměstnanci kteří nás nyní objíždějí,mají jenom jeden cíl,prodat.Jsou v daleko lepším postavení nežli my,žádná zodpovědnost,jen bonus,premie atd.Do léta se jim to dařilo,bonusy větší než ten největší,třeba pan Prochy.Ale zase žádná zodpovědnost.Takže porvé po dvaceti letech doufám,že minimálně rok půjdou domů se základem.Pěkné svátky všem.Guma.
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym SKUTEČNÝ FERDA.Tak tak Bořo.Žádné sraní mladá paní.Kdo chce ať si nabere co hrdlo ráčí.Na každého blbce pak dojde.Já budu brát jen nutnost.Poláci mají teď ceny že se z toho posmolíme.jestli jsou u nás sklady nabité,tak tam jsou narvané!!!Dnes jsem viděl Barum. To je za pusinku!36%běžně a na vybraných rozměrech 38-39%Co se bude dít na jaře,to ani nedomýšlím.Michelin to samé jen bledě modré.Tak co mi tu chtějí ti paznechti s výhradních bohů nabízet?Hov...Ať žije POLSKO!Zduř!
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Ať si každý vezme na co se cítí. Nemá cenu se hádat. každý má možnost se rozhodnout sám. Ať je to Petr D., Hruška, Guma, Moris, nebo Hrouda. Každý má svoji obchodní politiku, specifické zákazniky a třeba i místo kde ví kde a do čeho může všude jít . Rozhodnutí je jen na nich a jakou zvolí taktiku je jejich věc. Já za sebe můžu jen v klidu duše říct, že po dnešní návštěvě a rozumné diskuzi s dvěmi velkými českými dodavateli jsem se jen utvrdil, že nějaký přednákup v této situaci a za současných podmínek u výhradních odběratelů je momentálně zcela, zhola a úplně zbytečný. Nikoho z Vás tady nebudu přesvědčovat že můj názor je nejlepší, ale já si za nim pevně stojím a věřte že dobře vím co říkám a dělám. Osobně jaro budu řešit někdy v březnu a vůbec se nebojím, že to bude horší s % než teď, právě naopak. Vlna zlevnění propukne ve velkém a tržní boj bude neuprostný. Hezký podvečer pneuservisáci.
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym petr d. - no me to vychazi na cca 1/3 lonske letni predobjednávky.. pokud ji vyhradni nevezme nebo da smesne podminky tak nevemu ani kolo a poohlednu se jinde, nic navysovat nebudu..
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym A jaro bude stejný
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym JJ u mišáků jsem chtěl na zimu vzhledem k velkému zůstatku z minulé sezony jen 120 kol mix a nešlo to.je to prej mooc málo.)))Tak jsem se na ně vysral..
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Také předobjednávky dělám, ale vzhledem k tomu co zbylo z loňska je to u některých značek velmi směšné číslo. Poo
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym petr d. - já mám obvykle skladem cca 80 rozměrů letních gum (rozměrů, ne dezénů) a považuji to za tak akorát, ono velmi často platí kdo má okamžitě skladem tak ten prodá, něco zůstalo z tohoto roku, něco doplním a budu spokojený, ale nedělat žádnou předobjednávku mě přijde hloupé - já ji udělám a nestydím se za to :-)
úterý, 18. prosince 2012
 
Moris
Moris Pokud si přečtete lépe příspěvek tak já v nim nikoho nenabádám aby nepředobjednávál......to je na každým z nás zda udělá nebo neudělá předobjednávku.....ale je potřeba svobodně se rozmyslet aby se nedostal do problému a né že pokud nesplní nedostane dobrý podmínky po zbytek roku tak at si to rozmyslí.....a pokud ji pneuservis udělá tak aby se nemusel klepat kdo ke vypálí jakej výprodej popř.snižování cen......a pro pana nepodepsanýho vedle bestdriveru to samý píšu i já nakonci že je potřeba mít skladem....
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym F.To Jardo není zbabělost,to je jen dnešní nutnost a potřeba.Naskladnit je potřeba jen to nejnutnější,zbytek má čas.
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Pro zaměstnance BARUM+CONTI,budu zbabělec,počkám si na lepší ceny Vašeho produktu!!!!.Jarda.
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym a jdeme na to, připravte si love borci http://zpravy.idnes.cz/aukce-kalendare-pirelli-0sp-/domaci.aspx?c=A121212_140258_domaci_jpl
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Přesněě,co nezbylo z loňska,tak něco vzít,ale malinko.Vžádném případě né po 50 ks od rozměru.
úterý, 18. prosince 2012
 
Anonym
Anonym BEST DRIVE A PLNO?HAHAHAHAHA.TO TLAČ DO HLAVY JINÉMU VOLOVI.BARUM A CONTI NA JAŘE BUDE ZA VYPRODÉJ NA INTERNETU A ZA HUBIČKU.NIC NEBRAT JEN TO NEJNUTNĚJŠÍ.DOOBJEDNAT JDE V KLIDU AŽ KDYŽ BUDE POMALU DOCHÁZET.GUM BUDE JAKO MÁKU.
pondělí, 17. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Pánové jeto tu opravdu jako u zbabělců na jaře přijede zákazník a comu prodáte? nic řeknete mu no víte já jsem podělanej nic neberu na sklad tak co chcete řekněte zítra mi to doveze PPL chcete? a on vám řekne no vlastně nic protože nemáš neprodáš chápete takže pánové naskladnit a řeknu vám co se bude prodávat BARUM+CONTI protože lidé v téhle špatné době koupí jenom kvalitu mám slušnej servis ale momentálně práce no ujdeto ale kousek vedle má provozovnu BestDrive a mají pořád plno a to jsou o dost dražší. Tak nakupte na jaro a budete, nenakoupíte lidé pojedou jinam a padnete.
pondělí, 17. prosince 2012
 
Moris
Moris Do tlačení do před-objednávek jsem tu psal už minule je to všude stejný i podmínky jsou obdobný....Jako člověku z pneuservisu se mi asi málo kdo může divit z obav cenový politiky pro příští rok....Na jednu stranu jsem rád, že páni výhradní v tichosti mírně zlevnily a tim uřízly větev všem kdo nakoupil minulý rok a zůstalo mu na skladě předně se to týká samo VO a Internetáku který točili velký množství........Ale kdo zaručí, alespoň že se v průběhu roku opět nezlevní a i servisy neprodělají na před-objednávkách na r. 2013, když už musíme tedy před-objednat, kdo zaručí že se nechytneme se do stejný pasti, ze který je možný se dostat asi jedině za cenu ztráty a vyházení ze skladu za nákup....to se mají pneuservisy chovat stejně jako internet a prodávat za svůj nákup do ulice jinak se to udat nedá.....Otázka k čemu to povede podle mě pár pneuservisů zůstane další naskáčou ve falešný naději do pneuservisních konceptů jako krysy do kanálů další to vzdají....ale co se v servisních konceptech bude další roky odehrávat?......podle mě někteří na tom mírně vydělají na úkor ostatních každopádně se to vyždíme jako evropská unie.....podle mojeho názoru budou mít výhradní s nimi daleko lehčí vyjednávací podmínky.....jak říkál Bohůš se naseru a neprodám jim ani cihlu.....což bude pro danou sít dost velký problém která ztratí na konkurenceschopnosti a tím i význam.....a že servisní sít vyjedná vždy ty nejlepší podmínky nebude úplně pravdou já osobně nevidím v servisních konceptech budoucnost dávat někomu peníze pneuservisu za něco o co bych se měl postarat jako dobrý obchodník popř. jako šéf .....proto si myslím že zjistit si aspon teoreticky podmínky z polska-německa-slovenska-rakouska nebude na škodu.....každý pneuservis něco mít na skladě musí a může to být klidně z před-objednávky, ale když si něco koupím do předu tak to musí mít nějakou výhodu nebo důvod, a ne že to je noční můra což zatím pro většinu pneuservisu je, protože před-objednávka je vnucena tím že jinak nedostaneme podmínky na zbytek roku........
pondělí, 17. prosince 2012
 
Anonym
Anonym I to se může stát garažistům.
pondělí, 17. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Mám strach,že budem okousávat trubky )))
pondělí, 17. prosince 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz