Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Radek
Radek Nás oslovili od r. 2011 již 3x.
středa, 12. září 2012
 
FAKE
FAKE Michal: jj, nás taky, ale nešli jsme do toho
středa, 12. září 2012
 
Michal
Michal Tire: pokud Tě to uklidní, nejsi sám. Já jsem to letos postavil na Barum Continental a v mém případě se ty 2% jenom dorovnali na mé nákupy, ještě mám 0,5% k dobru, ale tomu dávám tak 14 dní..
středa, 12. září 2012
 
Michal
Michal Fake, ano je, já už nemohl najít ten kontakt a věděl jsem, že je to buď GSK nebo GFK. Tebe oslovili taky? doufám, že jste do toho nešli? Koukám, že oni to vzali skrz celou republikou..
středa, 12. září 2012
 
Tire
Tire Nejhorší na tom je, že mi obchoďák sliboval že jak franchisant budu mít ty nejlepší podmínky až do konce listopadu se se slevama hýbat směrem dolů určitě nebude... zase jenom sliby... hlavně že mi dovezli omalovánky a magnety pro děti...
středa, 12. září 2012
 
Tire
Tire Tak tu máme opět "podpásovou" akcičku od bestdrive. Oproti předobjednávce jsou nyní zimní pneu značky Continental o další 2% levnější.
středa, 12. září 2012
 
FAKE
FAKE pro pneuservisáka z Přerova: Jak píše Bořek, dobře udělaná a hlavně dobře načasovaná letáková kampaň smysl určitě má, ale musíš tam vypíchnout svoje hlavní přednosti, určitě nemá cenu udělat letákovou kampaň stylem "super ceny, přijeďte se přesvědčit", udělat to na obyčejný papír jednou barvou a roznést to třeba v půlce září ;-) A co tu už někdo napsal, podle mě je naprosto neefektivní dělat letákovou kampaň do schránky přes Českou poštu, protože to bývá ve schránce s dalšími pěti letáky a to je špatně. Lepší je buď roznos zadat reklamce ať to dají třeba za stěrače u obchodních center nebo to roznést vlatními silami někde po sídlištích, ale tady pak počítej že každý pátý člověk bude naštvaný, obzvlášť když zaprší a přilepí se mu to na sklo ;-) Nebo zaplatit nějakýmu studentovi brigádu ať to rozdá někde ve městě, ale prostě aby si ten člověk na ten leták "sáhnul"
středa, 12. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec-- pro pneuservisáka z Přerova. Letáková kampaň má význam jen pokud je perfektně načasovaná. Hlavně však dobře a kvalitně zpracovaná s jasným cílovým zaměřením na to a ono. Skloubit to jen u pneumatik je někdy těžké a výsledek dost nejistý.
středa, 12. září 2012
 
FAKE
FAKE jenom upřesním, že je to agentura GFK Czech
úterý, 11. září 2012
 
Michal
Michal To jste dobře udělal, souhlasím s Vámi.
úterý, 11. září 2012
 
DobrePneu
DobrePneu po dlouhé úvaze jsem došel k závěru , že tyto informace jsou v rukách výrobců poměrně slušným vodítkem k optimalizaci marží nejen internetových prodejců. Aneb proč by výrobci nemohli přiškrtit ještě trochu marže, když se to některým ještě stále vyplatí prodávat. Výrobci vydělají o něco víc a trh se s tím nějak popere...
úterý, 11. září 2012
 
DobrePneu
DobrePneu ano oslovila, ale s poděkováním jsem odmítl.
úterý, 11. září 2012
 
Michal
Michal Pane Částka dobrý večer, vracím se trochu zpožděně o naší výměně ohledně těch 15-16% prodaných pneu, ten průzkům znám a máte pravdu, omlouvám se. Já jsem prvně pochopil, že se bavíte o vašich 15-16% objednávek přes dobrepneu.cz. Jen se chci zeptat, oslovila Vás společnost GSK Czech ohledně stahování dat o vašich realizovaných objednávek pro koncové zákazníky nebo ne? díky
úterý, 11. září 2012
 
DobrePneu
DobrePneu Jirko, nevím kam na takové zaručené zprávy chodíte? S panem Pešíčkem jsem se nikdy nepotkal. Jednou jsem mu volal kvůli 20 ks pneumatik , které jsme rychle potřebovali. Po tomto telefonátu jsem neměl chuť ani potřebu ho dále osobně kontaktovat. Nic od něj nekupujeme ani mu nic neprodáváme.
úterý, 11. září 2012
 
Anonym
Anonym Jirka to Dobré pneu Dobrý večer, není žádnou tajností, že úzce spolupracujete s pneu Pešíčkem. Zajímá mne důvod spolupráce s takovým člověkem. děkuji
úterý, 11. září 2012
 
Anonym
Anonym anonym: vlčáku Milane je to divný, ale mě to zajímá. Taky jsem viděl jak si rychle skončil... take it easy ;-)
úterý, 11. září 2012
 
DobrePneu
DobrePneu Bořku , leták zašlu emailem , můžete si s účastníky nezávisle pohovořit, taky mě bude zajímat úspěšnost po sezóně. SJM přesně jste to vystihl, mladé to nezajímá, ti nakoupí kdekoliv, ale část starší generace to oslový. Jestli se dá za devizu počítat větší znalost důchodců o naší firmě to nevím, ale dělám to co si myslím ,že je pro naše zákazníky nejlepší, a tím i pro naši firmu. Ano touha po majetku svazuje , odpoutanost od výsledku dává svobodu.
úterý, 11. září 2012
 
DobrePneu
DobrePneu Já si Hruško myslím, že i kdyby jsme prodávali pouze velkoobchodně , tak by jste se stejně naši nabídku srovnával třeba s barumem i když prodávaji přes ipneu, a jestli NEberete od nikoho kdo dodává na internet , tak jste u mě borec kterej si stojí za svým. Co se týká "pneugaráží" tak Vás musim ujistit , že mezi naše vážené zákazníky patří i velmi kvalitní servisy které se svým prodejem i servisem jistě vyrovnají tomu Vašemu. Ještě nedávno kolegové z velkoobchodů mluvili o prodejcích jetých pneu jako o škůdcích a smelinářích, a podívejte kam se někteří svou prací dostali. Nikoho bych v tomto směru nepodceňoval. Na jaře jsme dělali letákovou akci, a co se nestalo, z okruhu 30 km přišlo více lidí, než z celého zbytku čech. Převážně lidé 50+ kterým se akce zdála velmi dobrá. Proto nestrácím koule když říkám, že regionálně tento druch reklamy funguje! Ale nikomu tu akci netlačím, jen vysvětluju svůj názor a za slovem podpora prodeje si stojím. O tom jestli je akce pro vás dobrá , nebo ne si musíte rozhodnout sami. Co se týká VO a MO tak podíl je cca 3/4 VO. Neznám velkoobchodní firmu , která nedodává koncovým a přesto roste. A co se týka osvěty proč nakupovat v pneuservisu, ten nápad je dobrý, jen forma letáku mi přišla nevhodná. Měl by to napsat někdo nezávislý, jako svět motorů, idnes atd. jinak mi to, jako zákazníka neznalého situace na trhu, připadá příliž sebedoporučující, a to zákazníci nemají moc rádi.
úterý, 11. září 2012
 
Anonym
Anonym a čemu tím prospějete
úterý, 11. září 2012
 
DobrePneu
DobrePneu " Cena vsak musi byt nizsi nez ma veskera konkurence, od ktere ted bereme (KK, Barum, Prochazka, GPD, Tirex, Ihle, Strach)" maily takového typu mi chodí každý týden. Máme 5 internetových obchodů kterým dáváme data. Ostatních několik set dělájí konkurenční velkoobchody, ať domácí, nebo německé, polské, či holandské... Můžeme se skrývat za neznámé eshopy prodávající pouze nízkou cenou, ale my se za prodej přes internet nestydíme!
úterý, 11. září 2012
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz