Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Jarda.Hrůšo já tě beru,ale omlouvám se za svou identitu.Věř,že čtenářů je zde spousta i těch největších a radost z toho nemají.Já si sem tam také přihřeji svoji polívčičku a podle reakcí to sem tam dopadne na ůrodnou půdu.Spousta příspěvků jsou opravdu velmi nápomocné k obrazu svému.Také bych rád,kdyby třeba Prochy napsal.Zdar chlapi.,ale to bych se asi načekal.Takže čau Prochy.
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym A tady je jasně vidět,jakou mají ti naši kreténi výhradní možnost hýbat s cenou.Dnes tak,zítra raději levněji...Jejich možnosti jsou asi kupuji za 700 dnes to dám za 1100 a pozítří kvúli konkurenci za 900.To je hnus
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jo jo málo lidiček zde napsalo i svou web.stránku.Snad jen Bořek nepletulise.Taky zde často přispívá.Jinak nidko nic.Já taky néé ,jelikož mám rád odkryté karty a chci vědět kdo tu píše a né nějaké niky...Jinak na té Vaší valné hromadě si opravdu musí člověk pokecat.Víš s kým a očem.Asi se nechám pozvat ))).Hoši zdar
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr - Turecká politika - znáš jak se obchoduje na turecké tržnici ne ? Ten je blbej tak tomu za tolik, ten bere z venku tak tomu levněji, ten nemá přehled tak tomu dráž atd. Žádná lajna, zkouším co kdo snese.
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jardo. Zalozeni druhe diskuze jsem podnikl nekdy na jare. Chtel jsem zkusit zda je zajem o opravdu neanonymni primou diskuzi a spojeni sil. ZAJEM NEBYL. Ozvalo se mi asi pet lidi. Takze zajem o vecnou diskuzi neni. Spis o pavlacove anonymni reci. Ale aspon diky za ne ze se tady obcas odhali nejaka spina. Ale nic vecneho se tu nevyresi. Pouze Borek a ja a Castka zde pisou bez rousky anonymity. Treba Michal zde pise velmi pekne ale velmi dobre mozna ví, že kdyby odhalil svou identitu a napsal jakej ma shop a za kolik prodava, tak by ho mnoho lidi hodilo do stejneho pytle jako treba Castku. A nebo se pletu. Neco opravdu duleziteho se tu stejne neuděje. Vcera je tu dizkuze jako blazen o Point S a same chimery a polopravdy a kdyz nabidnu at se kdokoliv na neco zepta tak nedojde ani jeden mail. To mne vede k tomu ze vetsina servisu si stejne jede tu svoji cesticku nadava na vse kolem, ale udelat neco ke zlepseni se nikomu moc nechce. Vetsina lidi co vim i od ochodaku to tady cte a snazi se tu spis neco vycucnout nez sem dodat. Dozvedet se neco o konkurenci, co se deje co koho pali. Ve spouste veci nez dojel obchodak, uz vedel odtud z diskuze co se deje a uz vedel co na nez vybalil a byl jak se patri pripraveny. Hodnekrat jsm etady odhalili karty a oni se smali pod fousy jak to hned vedi. Treba jarni ved s exellenci a nebo kausa Michelin. Proto ja osobne ani neverim, nejakemu setkani servisaku a ze by necemu pomohlo. Ale jak pisu jeste jednou aspon za to malo co tu je, ale nic moc to nepomaha.
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym F.Přesně tak,nevím sice co má Tutrek společného s tím co umělci vytvářejí na poli prodeje pneu,ale je jisté že Nokian je v těžké krizi.Hoši jsou tak totálně v srabu jako nikdy předtím.Ty sklady ty je tíží a ještě k tomu rostou jako z vody.Léto 2013 bude pohřeb některých nepřizpusobivých internetů a i výhradních.To je jen dobře.
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr - Z toho lze vyčíst jednu věc. Kdo má jasnou cenovou politiku (Michelin Conti) a vede trh a kdo jede tureckou politiku (Nokian a Goodyear) taky to tak v zimě dopadlo.
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Nokin vyšel s ceníkem a po Conti ceníku ho okamžitě stáhli a čekají na ostatní.Vyčkavají jak puma na kořist.Mají všichni strach a stažené půlky.
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym A 10% je sakra málo
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym To bylo ,dávno Jardo
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jarda.Michelin jde s cenama dolů u velkých kol průměr 10%.Hruško proč zakládáš novou diskuzi u sebe?Tady máš prostoru dost a rádi si to přečtem,pokud to není tajné.
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jen at čekaj,a do dubna.Pak možná něco vemu.Na michelin letos seru,oni serou mě,tak jim to oplatím
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr - máte už někdo podmínky na léto od někoho jiného než Barum ? Přijde mi to, že všichni čekají na všechny .
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym se směju
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Vo tom to není,společník nemá s pneumatikama co dělat
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym To není problém zjístit na justici, ale oni mají více firem ze společníkem takže se nechytáš to přesně vědět. Má šibala. Ví jak nakupovat.
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym By mě zajímalo,jakej je Bořkův roční obrat v milionech?? Když to má být dobrej tah
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Vianor??
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym 666 )))
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Nutno podotkmout,že u Procházků je ani ne 10% zákazníků obyčejných lidí.Což u většiny tady ja to naopak.Kdo z vás dělá flotilu o 300 autech???? A kolik máte takových fleatů??? Máme dohromady HOVNO.Jak se psalo v PR ani Proch.neví,jestli bude nakupovat třs síť.A pokud budou mít VŠICHNI členové ,abo alespoň 1 desítka stejné podmínky jako on tak je to v pořádku.Tak to mělo být pokud se nepletu.Ten je dobrej v Barumu,tak se svezeme s ním,ten v Pirellce tak se svezeme zase s ním ,ten GY atd....Ale tak to asi nebude.Vím,že Michelin nechce přistoupit na centrální fakturaci,stejně jako Bridgeston.Ta Lassa přes Point taky nic moc.Sleva stejná nic navíc.A to je na hovno.
čtvrtek, 13. prosince 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz