Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym SKUTEČNÝ FERDA.Jen ať koukaj kravaťáci.Nepomůže žádné vylepšení podmínek Jirko.Uvědom si,že je letních gum absolutní přebytek a kam klikneš tam jich máš haldu.Proč mají ležet na skladě za mé prachy a mít v tom nedobrý zisk když si budeme příští rok diktovat skoro my za kolik je nabereme nebo né?Kurnik hoši proberte se.Nasr...jim na hlavu výhradním a to bude začátek jejich konce etapy života v ČR.Pak ještě pořešíme interneťáky kteří budou okusovat trubky s tím co mají na skladech a nevydělají zhola nic!Půjdou do mínusu a to je už jisté jen aby ty staré tmy prodali za každou cenu.Výhradní se nechytí z novými a interneťáci budou staré lifrovat pryč za hubičku.Takže který pneuservis se naskladní na jaro 2013 tak je totální blb a hoterntot!Zduř!
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Tak to je pozdravuji,hlavně ty na těch židlích.A vzkazuji Vám,že na jaro budu nakupovat v Polsku,nebo kdekoliv jende ve světě a na tuzemský sráče SERU.Jak psal Ferda,s jeho názorem plně souhlasím,proto jsem neobjednal v Kormoránu ani kolo a to bude u všech.Od nikoho nic nevemu.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Nebudete věřit,ale koukají sem všichni.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jirka.Souhlas,nic nenakupovat dokud nevylepší podmínky.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Nebo osobně někdo z významných hráčů na trhu.Meě by zajímalo jestli se sem koukne Karas,nebo Procházka.Ti se musí usmívat......
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Ale, máme tady nějakého návštěvnika z výhradních? Tak nás prosím pouč jak pak to je s procenty?
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Chlapci, chlapci, vy tady s těma rabatama máváte, realita je ale trošičku jiná....
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jo to máš pravdu, ti malý zaplatí tu celou armádu manažerů na sídle.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Neni pravda ze jim staci ti velci. Oni totiz ti velci nakupuji s vetsi slevou a importerovi tolik nezbude. A proto lezou do kazdeho stredniho a maleho servisu. Protoze tam se proda s - 52 misto - 65 tem nejvetsim. takze ty male a stredni servisy nejsou tak bezvyznamni jak se muze zdat:-)
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Mně jako goodyearákovi se letos vyplatilo kupovat od kkpneu goodyeary které byli nakoupeny dle polepek v průběhu sezóny od českého goodyearu. S takovou politikou ať jdou do pr...
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Pokud opět GPD,Tirex, Prochy a nyní KK budou mít u guďárů o 10% lepší cenu než všichni ostatní, potom se dá čekat, že němci i poláci budou mít opět lepší cenu. To samé platí o béédrajvu s barumem. Pokud rozdíl mezi Bdrajvem a ostatními prodejci bude uměle držený, potom sem to zboží z venku prostě poteče.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr - on to pan Smutný z goodyearu rozprodá KKáčkům, Částkům a ostatním interneťákům o 10% levnějc. Malý ryby nepotřebuje.
úterý, 11. prosince 2012
 
Michal
Michal Hruško: nenene, neobjednal, vyčkávám, jen jsem psal, že si rozmýšlím, co budu objednávat, ale ještě jsem neobjednával ani gumu, musím to nejdřív spočítat, protože jsem toho hodně nakoupil v srpnu. Hrouda je na tom asi podobně, jen psal o podmínkách na barum. Jen jsem psal, že určitě objednám barum conti, Michelin a spol. nechávám uležet.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym konečně sníh padá. Alespoň doprodám zbytek zimních a bude čisto ve skladu.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Hruško,přesně tak jak píšeš. Nic neobjednávat, nic nikomu neslibovat. kdo teď objedná těžce prohraje. Letních gum je mraky mrakoucí. V klidu vyčkávat a pak uvidíte co to konečně bude za změnu. A to se chlapi budou dít věci, za to Vám tedy ručím.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Nikde se nic nesejde,všichni vyčkávají a já taky.Budou se muset nad sebou páni v židlích zamyslet,pokud budou chtít v těch židlích zůstat.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Zajímalo by mne jak je mozne prohlasit ze cena na Kormoran se super. Super k cemu? Mozna k minulemu roku. Ale k cenam ktere prijdou v breznu a dubnu to urcite super nebude. Objednavky udela ted pouze blazen. Procital jsem se dozadu a tusim ze Hrouda i Michal psali jiz neco objednali. Podle meho nazoru jestli ted nekdo dela objednavku at 50% nebo 40 %. Tak se oni zde haneni importeri smejou pod fousy protoze jejich zadnice jsou velmi stazene z toho co bude. Ale tim ze ted objednavate at male mnozstvi, jsou servisy opet ti co objednavaji za nejhorsich podmineka. Vypada to ze servisy jsou naprosto nejednotni a nepoucitelni.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - jo a kdo ti to poslal ? Ja vím, že ani michelinu se na kormoran nesešlo nic moc objednávek a to jsou super ceny. Conti má taky značnej pokles v objednávkách takže jde to dolů všude.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym PP: Já bych to bral, ale s dodatkem v smlouvě, že co neprodám si sami naloží a odvezou do 48 hod. po nahlášení a až následně zúčtujeme v cenách loňských -10%.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym prisla mi letna predobjednavka od importera :) doporucuju minulorocne mnozstvo + 100ks :) berem to ako pokus o vtip :)
pondělí, 10. prosince 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz