Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Zajímalo by mne jak je mozne prohlasit ze cena na Kormoran se super. Super k cemu? Mozna k minulemu roku. Ale k cenam ktere prijdou v breznu a dubnu to urcite super nebude. Objednavky udela ted pouze blazen. Procital jsem se dozadu a tusim ze Hrouda i Michal psali jiz neco objednali. Podle meho nazoru jestli ted nekdo dela objednavku at 50% nebo 40 %. Tak se oni zde haneni importeri smejou pod fousy protoze jejich zadnice jsou velmi stazene z toho co bude. Ale tim ze ted objednavate at male mnozstvi, jsou servisy opet ti co objednavaji za nejhorsich podmineka. Vypada to ze servisy jsou naprosto nejednotni a nepoucitelni.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - jo a kdo ti to poslal ? Ja vím, že ani michelinu se na kormoran nesešlo nic moc objednávek a to jsou super ceny. Conti má taky značnej pokles v objednávkách takže jde to dolů všude.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym PP: Já bych to bral, ale s dodatkem v smlouvě, že co neprodám si sami naloží a odvezou do 48 hod. po nahlášení a až následně zúčtujeme v cenách loňských -10%.
úterý, 11. prosince 2012
 
Anonym
Anonym prisla mi letna predobjednavka od importera :) doporucuju minulorocne mnozstvo + 100ks :) berem to ako pokus o vtip :)
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jak na co a to,co nebylo tak jsem měl za takové podmínky53+bonusy .
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym těch procent bych se moc nedržel, tady každej píše co chce. Na jaře byly neto ceny bez bonusů.
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jsem zapoměl máš pravdu.Ale i tak se tu psalo o 54%+bonusy,což 51+2 jsou 53+bonus.
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Doporučoval bych ti si vyhleddat nějakou fakturu z jara a podívat se. byl tam totiž summer boost + 2% tak jestli to počítáš i s tím
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Já měl na jaro u Mišulinu 51% +bonusy což je maximální sleva 53,45% a tady se psalo o 54%+bonusy.To jsou podvodníci.
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Souhlasím,nic neobjednat a to bude začátek tlaku na výhradní dodavatele a ti změknou.
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jedinná léčba je neobjednávat v předobjednávkách. Nic jiného nebude fungovat. poslat jasný signál, že takhle už nee !!! Jak se nesejdou předobjednávky na centrále tak pak se začne něco řešit. Věřte mi.
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Také můžeme psát na evropské zastoupení danné značky, a stěžovat si na cenovou politiku v ČR. Ti naši přizdisráči si drží židli pod zadkem a bojí se bojovat a říct názor na importy z polska německa a beneluxu. Vice než pešíčci a další jsou podle mě pro ČR větší hrozbou silné zahraniční velkoobchody jako Intrersprint, VandenBan, Krieg, a teď Oponeo které to perou rovnou do ulice přes vybrané internety.
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym za tento nazor se podepisuji
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym tak to si nemyslim. Je to podobný system jako s EU. O každým prdu bude rozhodovat němec nebo polák, nějakej českej pneuservis mu bude úplně u zádele. Chcete lepší cenu? Nein, nerozumim. kleine množství, kleine cena. Splatnost? Nein. Dostupnost? šlechte, prioritet dojčland und poland, grose market...
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Ne spěje tak to i bude.To je v pořádku.
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym K tomu to taky zpěje
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym S těma Polákama je to složité. Na jednu stranu místní výhradní potřebujou pořádně ledovou sprchu, protože se hovaj jak přizdisrá.. kteří kopou za svojí vlastní židli i když ví, že domácí odběratele berou na hůl. Na druhý straně polákovi bude úplně jedno co se děje za hranicema, hlavně že prodá komukoliv. Ať je to bouda nebo ferdovo servis cena je stejná. Časem se může stát , že v ČR nebude žádné zastoupení, ale pohltí ho německé, polské, holandské nebo belgické velkoobchody a pak jakákoliv podpora prodeje skončí.
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr - u mně dobrý, prodává se. Na otázku proč nepřezuli dřív - teď jsem auto koupil, byl jsem mimo republiku a podobný výmluvy. Pravda je taková ,že prostě nechtěli vytáhnout z kapsi love. Ale už musí :-))))
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Hovno tak,nic nebude (()
pondělí, 10. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Krásně sněží,tak to snad začne více jezdit.
pondělí, 10. prosince 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz