Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
DobrePneu
DobrePneu Dobrý den všem. To že se nám o tolik zvedla návštěvnost nechámepe ani my. Celá billboardová pampaň nás nestojí více než dealerské setkání v Hummer Centru. Seznamu jsme letos žádné peníze na reklamu nedali, a na Reifenu jsme Michale stánek také neměli. Letákovou kampaň jsme nabízeli pouze velkoobchodním zákazníkům, kteří jsou u nás registrováni a mají nastaveny velkoobchodní slevy. Celá letáková kampaň je založena na zkušenosti velkoobchodů elektroniky a s lokálními prodejci funguje. Cílem je přivést zákazníka DO 15.10. a regionálně podpořit naše odběratele několika zajímavými cenami. V druhé polovině října budete mít všichni plno, o tom není pochyb, ale dá se za 2 týdny přezout tolik zákazníků? Nicméně polovina zákazníků si koupí jiné zboží než je v letáku. Dobré pneu nejsou ti, kteří jsou do ulice nejlevnější, a ani se k tomu nechystáme, ale velkoobchodně jsme velmi levní.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Opravdu máte pravdu.ten Součástka si myslí,že jsme všichni debilové.Podporovat někoho kdo nám to stále k...ý.Ještě jedna nepovedená sezona a jde do kopru.Takže já od Čásky stokrát ne.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym okolí Jilemnice--- Dděte do ........... někam z DP. A již vůbec nerozumím Michalovi, když se mu zamlouvá na super novince TS850 teoretická marže 120 Kč, ale pozor, to v porovnání pouze s DP, ale musíme to porovnávat s nejnižší cenou na internetu a každý tady zná to kok.... z Třeboně. Ve finále ti také může zůstat hezkých 50. To raději zůstanu u vysmívaných protekturů Vraníka a Tiptyre a mám marži jistou a vyšší a navíc tady lidé je žádají. Také chápu, že u Michla v Praze by se nechytaly, ale tady jdou velmi slušně a od zákazníků vím, že na sněhu fungují často lépe než vychvalované novinky.
pondělí, 10. září 2012
 
Michal
Michal Pro anonyma, do částky se nikdo neobouvá, já jen konstatuju, že vrazit do toho takový prachy je blbost. V tom je primárně reklama jen dobrých pneu a ty jsi na druhém místě. Ony když si ten mail co sem zkopíroval Fake přečteš, tak zjistíš, že je to přesně tak, jak píše Ferda, chytře napsané, nemůžeš proti tomu říct jediné slovo. Protože je tam přesně vystiženo to, co Tě nemůže urazit a na co být naštvaný. Ovšem viděl bych to jinak, kdybych byl částkův dlouholetý zákazník, bral od něj pneu, otevřu pneureveue z obálky a vypadne na mě leták se slevami, které dostal úplně každý nebo to pak otevřu tady a dočtu se o letácích do schránek. I ta věta z letáku z pneurevue Neváhejte se zeptat na větší objednávku, garantujeme nejnižší cenu, to je krása. Proti tomu fakt nemůžete nic říct. I ten rozdíl v letáku vůči webu, kdy TS850 195/65 R15 91T nakoupím o cca 120-150 Kč na kusu levněji než je na webu dobrých pneu pro koncáka, je prostě fajn, je tam nějaký rozdíl, je tam vidět snaha, paráda. Pokud ovšem po konci všech těch akcí z billboardu, kdy pneuservisy budou mít objednáno a vše bude vypadat, že je zalité sluncem, tam najednou na webu takového 15.10. nebude taková lehká změna a koncový je bude moci koupit za 1300 Kč oproti nynějším 1390 resp. 1420, protože v té době už to bude pořádná řežba, nebude to o spolupráci, ale hlavně o konkurenci a prodat toho co nejvíc. Ale to nemá smysl předjímat co bude. Jako fakt to není kritika p. Částky, to v žádném případě je to busines, snaha přilákat zákazníka, prodat gumu, pokusit se o nějakou podporu, je to fakt pěkný, chytře udělané, promakané, fakt čupr....snad jen chybí ten poštovní holub s logem a názvem mé firmy na křídlech a zobáku, který ty letáky bude roznášet tam chybí:-) .A na druhý dotaz, podpora dodavatele. Ovšem, pro mě podpora od mého dodavatele byla velice jednoduchá a přímá a pro mě osobně maximálně dostačující, kdy jsme se potkali, dali kloudnou řeč, o tom jak vidíme zimu, že vzájemná spolupráce probíhá skvěle 4 roky bez chybičky, v podstatě jen poprosím, aby podmínky byly stejné jako loni (protože i já chci aby vydělával), položí na stůl podmínky určené speciálně pro mě, platné na celou zimu a mě padne brada na stůl a vypadnou oči, protože u všeho jsou vůči loňsku přidány procenta a to někde i o 8%. A brada mě od toho bolí ještě teď. To je panečku podpora, naprosto a zcela dostačující, přímá, jednoduchá čistá vůči mě samému, je to podpora mé firmy, mého podnikání. A nejsou na to potřeba žádné letáky. A tohle co prostě tady vytvořil pan Částka tu filozofii, jednoduchost a průzračnost, pro mě osobně prostě nemá, pořád mi to tam hlodá, to je tak vyžehlené, nažehlené, voňavé, až mi to trochu smrdí.omlouvám se to je můj názor. může být chybný, jsme jen lidi.
pondělí, 10. září 2012
 
FAKE
FAKE FERDO mě Částka nevadí, dělá to podle svého a je to jen a jen jeho věc kterým směrem se chce ubírat, jen jsem tu napsal svoje postřehy, v reakci na odkaz na Toplist a následně na to co jsem měl v poště, tak asi tak.
neděle, 9. září 2012
 
Anonym
Anonym Nejsem Částka, ale za mě ano, proč ne, alespoň něco! Ferdo a jak to vidíš ty? Navrhni něco lepšího...
neděle, 9. září 2012
 
Anonym
Anonym FAKÁČKU co tě sere na ČÁSTKOVI? Je stejný internetový skunk jako ty jen se ale uvedl na trh slevovými a dalšími cypovinami které naštvou jen dobré servisy a ty mu dají mu pak za vyučenou. Už vidím pneuservis že si nechá poslat na směrovačku letáky s Částkovými cenami a maličkým odkazem na jeho pneuservis který si vzal třeba 40kol.Jen blázen a totální blbec to může udělat!Jedno je jisté je to hodně fikané a vyčůraně vymyšlené.Částko neblbni,tohle je pomoc servisům?Takhle to vidíš ty?Vysvětli mi tvou logiku podpory servisu v tomhle případě.Budu rád.
neděle, 9. září 2012
 
Anonym
Anonym Jo... pomlouvat a hanit je velmi jednoduché, mnohem jednoduší než něco vymyslet a udělat. Také si myslím že jeho nabídky asi zatím nevyužiju ale aspoň se o něco snaží a je zde vidět nějaká JASNÁ PODPORA . Něco alespoň takového mi nenabízí žádný z mých dodavatelů. A jak jste na tom vy pánové co se do něj obouváte? Jak vás podpořil váš dodavatel?? Také velmi oceňuji že to tu jako všichni ostatní nejenom čte ale taky tu napíše.
neděle, 9. září 2012
 
Anonym
Anonym Tady p. Částka hodně přestřelil.Návratnost zcela mizivá a že jsou to vyhozené peníze je více než jisté.Asi ho omámil démon jménem Mamon.Pořád mám málo, pořád mám málo, pořád .......chci víc,víc VÍC...........až budu mít nejvíc,nejvíc,nejvíc.A NEBO AŽ PADNU NA TEN RYPÁK.
neděle, 9. září 2012
 
Michal
Michal No jo, p. Částka vrazil šílený prachy do reklamy, tady baner, na seznamu baner, letáky, stánek na reifenu, kolem R4 směrem na Příbram mraky billboardů, kde to táhne na slevy 50% do 30.9, do toho autobaterie, snad ještě to indické koření chybí...:-) Ale všichni víme, že tak masivní investice v dnešní době do reklamy a to nejen v naší branži, vyjma zvýšení té návštěvnosti se zpátky nevrátí.
neděle, 9. září 2012
 
Michal
Michal Morisi, jojo, přesně tak máš pravdu. Mělo by to být samozřejmé, ale máš pravdu, že asi chtějí prodávat jen cenou. Na ty technické podpory se nedá mnohdy ani dovolat a když už jo, tak tam sedí člověk, který snad gumu nikdy ani neviděl. Někdy si říkám, kdo je tady vlastně pro koho a kdo je tady zákazník....
sobota, 8. září 2012
 
Radek
Radek Tak to je vysvetleni. Ty pristupy jsou vysledkem ospamovanych adres.
sobota, 8. září 2012
 
FAKE
FAKE jo a jinak je teď už jasný kdo se tu tenkrát ptal, co komu chybí u svých dodavatelů ;-) Tohle bylo dnes v poště ;-) copy: Příjemný den Vám, váženým obchodním partnerům. Před zimou jsme si dovolili připravit letákovou akci na podporu Vašeho pneuservisu . Podmínkou je v zimním předzásobení odebrat alespoň 40 pneu . Pokud už se tak stalo, není nutno učinit další objednávku, stačí napsat požadavek na tuto akci na info@dobrepneu.cz. Na každých 40 pneumatik bude ve Vašem regionu rozneseno 2000 letáků (4 barevné stránky A4) do schránek , při 80 pneu - 4000 letáků atd. Na letáku bude pak uvedena Vaše adresa i telefon. Nově budou na letáku autobaterie s pěknou marží pro Vás. Samozřejmě zvýhodněné podmínky pro Nexen zůstávají. Jako marketingovou podporu budeme posílat k pneu garanční program zdarma. Bude to certifikát, kde se jen vyplní typ pneu a datum. Zákazník tak dostane garanci proti poškození. Více je uvedeno na našem webu. Pokud máte zájem se zúčastnit a tím získat i mnoho nových zákazníků, kterým nabídnete i něco navíc ( kromě Vašich skvělých služeb a skvělých cen od nás ). Dejte nám prosím vědět nejpozději do 16. září 2012 , abychom stihli všechno připravit . Bude-li na jeden region přihlášeno příliš účastníků, bude přednostně vyhodnocen ten kdo se dříve přihlásil. Zároveň máte možnost uvést PSČ, kde mají být letáky rozneseny. Jako účastníci letákové akce máte možnost za uvedené ceny dokoupit až do 15.10. V příloze naleznete tabulku pneu s Vaší nákupní cenou a letákovou cenou pro zákazníka. Naše další služby: Rozvážet se bude nově i směr České Budějovice – Praha. V Jihočeském kraji dodáváme tentýž den objednávky přijaté do 12:00 hodin a v případě závozu směr Praha a po trase, objednané do 11:00 hodin. Dále máte možnost profinancování až do výše 3/4 objednávky se splatností na 3 měsíce S pozdravem a přáním mnoha úspěchů Váš tým Dobré Pneu.
sobota, 8. září 2012
 
FAKE
FAKE tak třeba rozjel nějakou větší reklamní kampaň, (letákovou, rádio, FB se soutěží, těžko říct) každopádně to číslo je zajímavý obzvlášť v porovnání s "káčkama" - co jsem koukal do loňských čísel tak měly DP podobnou návštěvnost pouze v říjnu ve špičce (a to ještě o trošku nižší)
sobota, 8. září 2012
 
Radek
Radek Dobrepneu neni taxikar :-) Zajimave je ze z pneueshopu je v plusu temer jediny. Coz ma nekolik vysvetleni.
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym Otázka jestli to nepsal sám pan hoteliér,taxikář a majitel pneuservisu osobně.A dále,jestli to není nějak prolinkované
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym Dovela zajímavý: dobrépneu.cz už mají větší návštěvnost než nejlevnejsipneu.cz http://www.toplist.cz/toplist/?search=pneu&a=s
sobota, 8. září 2012
 
Moris
Moris Je to tak Michale psal jsi to tady naprosto přesně a to k min nemám ani žádný leták.Myslím si že by tato služba (technické info,jak tuto pneu prodávat, pro jákého zákazníka je tato pneu určena + proškolení i zaměstnanců) měla bejt naprostou samozřejmostí když mám zastoupení.... ale je to tak jak psal pan Šedivý když něco takýho chcete tak si to zaplaťtě a navíc tyto školení jsou velmi drahý takže většina prodejců se spokojí stim co si kde přečtou než investovat osobně bych dorazil přijel mám zájem na to se v tomto oboru vzdělávat ale kdybych měl zaplatit všechny školení co jsou k daný značce třeba michelin tak to bude strašnej balík..... Nejlépe jak prodávat je asi cenou jak nám výhradní předvádí..... jinak pro anonyma ceny u pešíčka si umíme najít každej sám stim tady nemusíš tapetovat.....
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym a další a další a......... Firestone Winterhawk 2 Evo 195/65 R15 91 T Cena: 999 Výrobce: Firestone Dezén: Winterhawk 2 Evo Rozměr: 195/65 R15 Rychlostní index: T Váhový index: 91 Skladem: 878 KS Dunlop SP Winter Sport 4D 195/65 R15 91 T Cena: 1299 Výrobce: Dunlop Dezén: SP Winter Sport 4D Rozměr: 195/65 R15 Rychlostní index: T Váhový index: 91 Skladem: 351 KS
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym a máme i další---- BF Goodrich G-Force Winter 195/65 R15 91 T Cena: 1030 Výrobce: BF Goodrich Dezén: G-Force Winter Rozměr: 195/65 R15 Rychlostní index: T Váhový index: 91 Skladem: 174 KS
sobota, 8. září 2012
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz