Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Guma -Dík ,dobrý nápad.
úterý, 4. prosince 2012
 
Anonym
Anonym koukni na stránky a budeš v obraze.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Co máš Bořku za geometrii?
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Přátelé a teď trochu z jiného soudku. Vemte si to k srdci a neříkejte si že Vám se to nestane. Před 14 dny se mi projevila porucha na mé geometrii. Stává se to a je to jen stroj. Respektuji to, že se něco pokazí, odejde, ale to co jsem zažil mě vytočilo. Odešla úplně nešťastnou nehodou základní deska mezi kamerami a když jsem zjistil kolik stojí tak jsem si večer šel raději zaplavat na bazén abych se zklidnil a rozdýchal to. Když jsem to v duši rozchodil a řekl si že co se dá dělat, opravit se to prostě musí, tak jsem řešil ať mi to hlavně rychle seženou ať mohu dělat geometrie. Jaké zděšení jsem začal prožívat to Vám nikomu skutečně nepřeji. Prodejce mi ještě teď někde po světě shání tuto desku a jsem značně, promiňte mi to slovo nasrán. Kdybych si sám nepomohl, kdybych se nepostaral sám a to jsem řešil Itálii, Německo, Polsko, Malajsii, tak nevím kdy a jestli vůbec bych někdy fungoval. Štěstíčko se na mne nakonec usmálo díky cílevědomosti a jsem za to moc, moc rád a šťasten. A že to byla náhoda je skutečné slabé slovo, to byl neskutečný dar z nebes! Koupíte si špičkový výrobek za 600 tisíc bez DPH a když ho prodávají tak Vám mnozí mažou med kolem pusy jak servis funguje, jak není problém s náhradními díly atd, atp. A tu najednou máte poruchu a nejde nic sehnat!!! Prostě Vám řeknou, že je to model co se nedělá, co se nekazil, je bez vad, apod. kraviny tlačili do hlavy. Jak se nedělá, ptám se? Nedal jsem za to takové peníze abych po pár letech špičkové mašiny nesehnal opravu. Najednou jsou totálně v Prkvančicích! Takže všichni si ode dneška pamatujte toto!!!!!! Pokud koupíte nějaký drahý stroj, mašinu apod., do smlouvy si dejte garance servisu do 48hodin provézt opravu, jinak účtujete penále!!!! Mastné penále za jejich neschopnost! A nejdůležitější je garance na náhradní díly minimálně 12let od ukončení výroby modelu. Ať se Vám nestane, že ten Váš model nějakého výrobku skončí výrobu třeba po roce co ho máte a za další 3-4 roky na něho už nemají nic!!! Pak to můžete tak maximálně vyhodit do šrotu! Toto je osobní zkušenost, na tohle budu po této škole života nesmlouvavý a nekompromisní. Řekl jsem jim ať se nediví když to neseženou , že jim to tam přivezu, mrsknu do kanceláře, nasolí mi rychle 300tisíc za nevyužití výrobku díky jejich chyb a z jejich důvodu a Já si připlatím a koupím novou u někoho kdo se podepíše pod to co musí dodržet prodejce takovýchto výrobku při prodeji nám servisům. Chtějí prodávat a nemají díly na servis? Jsem skutečně nazlobený a mohu Vám všem říct že to je další věc co je potřeba vyčistit. Dodavatelé strojů a zařízení pro servisy je mraky, ale je potřeba je vytřídit a zbytek vylifrovat na Mars! Skutečně lituji pneuservisáky v ČR kteří mají třeba přesně model jako Já a je jich asi jen 10 ale i tak, protože už teď vím, že v případě poruchy nemají šanci sehnat tento díl a opravovat to v Americe je časově nemyslitelné a taky nejisté s výsledkem! Nejde o Ameriku, nejde o to že nemá třeba jeden dodavatel díl, jde o to že ho nemá nikdo a dodavatel pro Evropu na to zvysoka kašle!!! Tak tohle je pro mne další věc která je hnusem v podnikatelském prostředí. Prodávat všichni, servis nikdo!!! Jsem nezloben jako dlouho ne. Chlubit se jaká je to bomba mašina, jaký je to výrobce TOP je krásné a pravdivé, ale pak zjistíte že má houby s octem a ne servis a jste totálně namydlení. Tohle samozřejmě ale může být u každého výrobce, nejenom u mého, proto se prosím chlapi braňme a za špičkové stroje které my kvalitní servisy máme si nechejme dát jejich jistinu služeb. My platíme oni ať se postarají o špičkový, kvalitní servis s garancí. Nechci a ani to není myšleno výhradně proti jednomu výrobci, je to myšleno jako celek a všichni výrobci se musejí hlídat třeba tou garanci jejich značkového servisu. Krásný večer. Bořek Filipec http://www.pneucentrumprofi.cz/
pondělí, 3. prosince 2012
 
Michal
Michal Praha je taky zatím bez sněhu, něco málo pocukrováno za Prahou, sice je zima, ale dneska jsem na silnicích viděl mraky letňáčků a vysmatých řidičů za jejich volantem,kteří to vůbec neřeší. Dneska to bylo ale docela dobré. Ale teď v TV říkali, že se žádný sníh nečeká, zítra prý nějaká ledovka, ale to je prý tak vše.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - ještě budou sněhu hromady. Počkejte o víkendu.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jirka
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Střední morava hlásí bez sněhu.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Správně Bořku.Horší názor je od JirkyK ,obchodního zástupce firmyxx.Výrobci vědí ,že prodají prd,ale gum je vyrobených na dva roky dopředu.Tak ať nezlevňují a budou tě muset JirkoK propustit.Bohužel zima je taková jaká je,moc se toho již neprodá,sem tam něco .Díky panu Mensovi si tady můžeme předávat informace,zkušenosti a drby z naší branže.Pěkný večer všem.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Jinak chlapi jestli můžu poradit objednéjte si na jaro jen to nejduležitější co víte že vždy prodáte na začátek. Nabídka i ceny budou dost nízko. Nakoupit hodně u výhradního není moc šťastné řešení. Protože ti ostatní co je mají se jich budou chtít hodně rychle zbavit za ceny které ani výhradní nikdy nedají. Takže opatrnost v tomto případě je matkou moudrosti a kdo neuspěchá nákupy letních pneu určitě aspoň v té bídě prodeje co bude něco vydělá. Buďme opatrní, buďme všímaví a informujme se, stojí to za to chlapi.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Tak jak chlapi po dnešku? Sních je už snad všude, mrzne a je to aspoň tady poznat. Dnešek byl vydařený. Od rána bylo dost práce, pár sad pneu taky prodáno, do toho nějaké opravy pneu i aut, takže spokojenost. Jak u Vás?
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym já nějaké drastické snižování cen nečekám. Výrobci vědí, že nic moc neprodaj v celé evropě, tak snížili výrobu jako v 2010 a ceny ponechaj na stejno jako loni. JirkaK
pondělí, 3. prosince 2012
 
Michal
Michal Jirko, to máš samozřejmě pravdu. Já taky budu čekat, jen už si rozmýšlím jak to pak udělám, ale čekat určitě budu. Předobjednávkám už nevěřím ani fň. To je pomalu nejhorší možná forma nákupu v sezoně.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Ten trotl je prolinkovanej jako telekomunikační ustředna.Snad si ti čuráci výhradní už daj s ním pokoj.Bych je vyházel k lopatě do mrazu šmejdy uslintaný.Tlemí se ,ale k hovnu jim to je.Jaro bude hotový peklo,čekám střídání stráží na postech pro ztrátu duvěry servisů.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Prcat na předobjednáky.Pneu bude,ale kupní síla ne.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Radek
Radek Mohl to prodat polákům, nebo komukoliv jinému. Nemusí to nutně dávat Michelinu. Důvod však zůstává jasný.
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr - pozor až budete objednávat na léto u Michelinu 205/55 r16 91V Pilot Sport 3 na dotku. Pešíček jich měl ještě před 14 ti dni přes 250 ks dnes již 31ks. Je jasné že dluží a stahuje se od něj zboží. Snažil se je půl roku prodávat pod nákup a stejně nic neprodal chudáček. Jo holt eshopárna už tak nejede. Bejvávalo. :-)))
pondělí, 3. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jirka.Michale samozřejmě víš která bije,ale letošní strategie je nemít na skladě skoro nic.Uvidíš jak po "předzásobením"ceny klesnou.To bylo vidět už letos,jak to do nás nacpali a potom se dalo nakoupit daleko levněji.Já se předsásobil a později se dalo nakoupit daleko lépe,ale již nebilo místo pro levnější.Ani chuť,ani prachy,zaplať bůh.Neboj,že nebude kde nakoupit za dobrých podmínek.Netu už neprodaj,protože dluží za léto,za zimu, atd.Takže rádi nabídnou zajimavé ceny,vědí,že Poláci mají také zájem o České platicí prodejce.Vydž a neproděláš.
sobota, 1. prosince 2012
 
Moris
Moris Plně souhlasím s Bořkem......chtějí předobjednávky hned po sezoně dokud mají pneuservisy peníze výprodeje budou až potom nezapomínejme jak se chovali letos.... to je neuvěřitelnej bezpáteřní póvl lovci čísel mi jsme jim totálně volný řeknou a udělají cokoliv, pro dosažení cíle neuvěřitelný co si dovolí někteří říct.....těmito věcmi dokazují, že je zajmají pouze čísla.....pro ně je ted typický jednají z pozice moci: neobjednáš, nedostaneš podmínky na zbytek roku tak si to rozmysli-(tvoje argumenty nás vůbec nezajmají)!! Jinak by normální pneuservis brál pneumatiky průběžně jak potřebuje, ale to se do tabulek přece nehodí.....
sobota, 1. prosince 2012
 
Michal
Michal Hroudo, já to udělám hodně podobně, protože zase je nutno říct, že mít gumy na skladě je hodně strategický, udělám objednávku stejnou jako loni na jistotu, jen si počkám kam to až půjde. Už předem vím, že na Dunlop Goodyear se nebudu ani divat:-) Ale určitě půjdu klasicky do Barum Conti, protože to je pro mě jistota, letní nokiany mám z loňska z toho jejich výprodeje a michelin si počkám, podle toho kam až budou schopní v únoru zajít.:-):-):-) Na Bridgestone klasicky prdím a uvidím s čím vylezou pirelláci, ale ty mě tak nasrali s tou drožkařovou vratkou, že nemám chuť vzít ani etiketu. Ale velice zajímavá nabídku na Yokohamu, je to sice slevově co rozměr, pes jiná ves, ale je to všechno nějak podezřele vysoký mezi 55-60%, tak aby to nebyly nějaký archiválie. Ale jinak Hroudo to mám v podobném duchu, tento týden byl docela slušný, spíš mě překvapuje, že jsou to pořád samá velká kola kolem 17 a výš, letos těch 13-14 bylo teda málo. Ale už chodí ti největší ignoranti a je to s kecama, na co v Praze vlastně musí mít zimní pneumatiky, že jenom ráno mrzne a je trochu led a na to přece zimní gumy stejně nefungují a jak jsme si pěkně dokázali tou vylobovanou legislativou o povinném použití zimáků, zajistit prachy:-))))) od pondělí kousek od mýho bydliště, začíná nový autopneuservis a první co vymastili na ceduli jsou zaváděcí ceny na práci - 20% a prodej pneumatik za internetové ceny. Já jim teda fandím, aby se chytli, protože tady na tom sídlišti je jinak úplný prd vyjma žlutočerného moru a nemáte si ani kde koupit žárovku, ale on tady taky pro servis není žádný vhodný prostor. Navíc mají nájem jako prase. Před nimi tam byl velký servis motorek, fakt machři, dělali i diagnostiky pro mercedesy a nějaké úpravy motorů sportovních aut, měli tam velmi slušný frmol, ale stejně neutáhli nájem, ten byl smrtelných 100 tis/měsíc. Je fakt, že to byla velká provozovna a dělali v sobotu v neděli do osmi do večera a stejně to museli opustit.
sobota, 1. prosince 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz