Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Na těch novinkách je zajímavá diskuze a mnohdy se těm lidem ani nedivím, že si chtějí vozit svoje díly, ona je totiž aspoň částečná záruka, že Vám ty díly do toho auta opravdu namontují. Ono proplachování a čištění olejových filtrů, výměna jen půlky oleje je v mnoha autoservisech běžná věc. To není jako u gum, naštěstí pro nás teda, protože těžko můžete zákazníkovi naúčtovat nové pneu a dát mu tam nějaké jeté:-), ale jak běžný člověk pozná, že ty rozvody s kladkou jsou vyměněný, že vyměnili vodní pumpu a místo 4,5 l nového oleje to nezředili 2 l a co horšího, že nenaúčtují třeba orig. rozvody a nedají nějaké ty sračky z auto kelly nebo olej starline místo shellu. Tady kdyby člověk věděl, že si fakt platí za kvalitu, tak by se na tyhle partizánštiny vyprdnul. Já sám jsem si tím u svého auta prošel několikrát. zaplatil jsem v autoservisu za orig. destičky a kotouče a po roce to začalo vibrovat a kroutit se a destičky se drolili po hranách. Když jsem jel do jiného autoservisu, tak mi řekli, že podle těch údajů a vůbec toho, jak to vypadá, to rozhodně orig. nejsou. Jenže tohle se děje i v autorizovaných a to je snad ještě horší. Teď jezdím do autorizované škodovky, ale do takové, kde je webkamera nad každým stáním a člověk se může celý den dívat, co na tom dělají a hlavně, jak dlouho to dělají. Ona to sice není záruka, ale zase všechno za co jsem zaplatil, tak dali opravdu origo a doba práce přesně seděla, tak aspoň je snaha. přitom si myslím, že na jedné straně ty lidi za ty díly chtějí ušetřit, ale na druhé, kdyby věděli, že ta kvalita tam opravdu je, tak by si i připlatili. Jenže to bychom nemohli být v ČR, kde vyčůránci, podvodníci a vochmelkové rostou jako houby po dešti.
sobota, 18. srpna 2012
 
Michal
Michal V televizi ve čtvrtek byl rozhovor s nějakou majitelkou restaurace a říkala, že ji zákazníci nutí, aby si mohli přinést svůj vlastní chlast a jídlo. Prý na to prvně nechtěli přistoupit, ale kvůli konkurenci museli.
sobota, 18. srpna 2012
 
Anonym
Anonym jj taky si už začínají vozit díly z internetu.Že to prý je levnější )))
sobota, 18. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Ty čuráky z mišulinu taky nemusím... nasrat na ně
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Taxikář mi nevadí, ale co mě hodně popuzuje je přístup mistra Májka a vůbec Michelinu. Nejlepší je jak vždycky nakonec říkají, no a co my stím můžeme dělat ? :-))
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Asi toho taxikáře necháme utopit ne???
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym to nevím jakej ??? Barum made in czech jsem už dlouho neviděl. Mrkni do skladu, jestli nějakej máš :-)
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Michale, barum z čech jede
pátek, 17. srpna 2012
 
Michal
Michal On tu barumku tahá z ciziny, přes čechy to nejde.
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Se divím že Conti a Barum nesedí s COC
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Obchoďákem to asi nebue, musíš mířít výš
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Hmm, tak to má asi lepší obchodního zástupce, než mám já. Hliňák stojí za prd.
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - to za kolik prodává taxi, to je jeho problém. Je to evidentně nemocný člověk. Co mně ale velmi uráží, je přístup Michelinu k němu a k ostatním. Je to až podezřele podporovaný eshop ze strany Michelinu. Když se podívám na zboží Michelin Group u taxiho, tak u většiny položek má jako další sklad ex.M. a to je přímé napojení do skladu Michelin. Toto prolinkování dle mých informací Michelin málokomu nabídl. Stavy skladů sedí s bibservem. Opět potvrzují jakým směrem chtějí jít, tak ať jedou s taxim, se mnou ne !!!
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Nebo ten Michelin A4 195/65R15 za 1399,- s dopravou. Lepší na ty stránky ani nechodit.
čtvrtek, 16. srpna 2012
 
Michal
Michal Tak jestli ano, tak to zase není nějak extra nabídka. A já vidím, že jsem dobře udělal, že jsem nevzal Dunlopy, pan taxikář 195/65/15 Dun. 4D za 1375 Kč včetně dopravy, 394 ks.
středa, 15. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Dobré pneu prej nabízeji barum v předzásobení -37%. Máte někdo tu nabídku?
středa, 15. srpna 2012
 
Anonym
Anonym ještě povzbudivější))))))) Čínské vozy jsou na Ukrajině nejprodávanější, vytlačily Octavii. Chtějí prorazit v Evropě Na Ukrajině stojí Geely CK proti Ladám a starším modelům Daewoo. K mání je za polovinu toho, co Škoda Fabia. Za západní konkurencí sice v bezpečnosti stále zaostává, v testech už ale nepropadá. Roman Šitner redaktor Čtěte více o: automobilový průmysl | Čína Článek Diskuse (89) Fotogalerie Automobil Geely CK foto: Geely Auta z Číny dosáhla historického úspěchu. Vůz Geely CK byl v červenci nejprodávanějším autem na Ukrajině. Takový úspěch neslavila čínská auta nikdy ani na domácím trhu. I tam jsou ve stínu zahraničních značek. Výjimkou mohou být pouze Severní Korea a Kuba, tedy trhy bez konkurence. Malý sedan, který se v přepočtu prodává za necelých 140 tisíc korun, vytlačil z první pozice Škodu Octavia (nejlevnější model vyjde na Ukrajině na 450 tisíc). Podle listu Kommersant pomohlo i to, že Geely na rozdíl od svých konkurentů v červenci nezdražoval.
úterý, 14. srpna 2012
 
Anonym
Anonym povzbudivá zpráva))))))--Prodeje českých aut klesly v Německu v červenci o osmnáct procent. Tamní automobilový trh ale klesl jen o pět. Největší propady zaznamenala kolínská TPCA, v absolutních číslech ale nejvíce padá Škoda Auto. Pokles v Německu je pro ni takový, jako kdyby zcela přestala prodávat v Česku. Například Škoda Fabia byla řadu měsíců nejprodávanějším dováženým autem v Německu. Ty doby jsou pryč. Oproti loňsku prodeje klesly o více než čtyřicet procent a lépe už se v zemi prodává i rumunská Dacia Duster nebo sesterský Seat Ibiza. Obojí by se v posledních letech zdálo nemyslitelné. Škoda údaje Spolkového úřadu pro motorová vozidla nekomentovala.
úterý, 14. srpna 2012
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz