Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Radek
Radek Tak snad se nám ti kluci netoličtí zase pochlapí, když jde o dobrou věc ! http://xman.idnes.cz/kalendar-pirelli-2013-0oz-/xman-styl.aspx?c=A121127_111620_xman-styl_fro
úterý, 27. listopadu 2012
 
Michal
Michal s trhem se začne něco dělat až v okamžiku, kdy padne na úplné dno, dokud se točí prachy, tak se nikdo k ničemu bohužel neodhodlá....
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym A šel po něm Continental?? nešel,nazdar
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - proč myslíš že částka dovezl čínské barumky
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Včera jsem si ho taky četl...smutné
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-cesko/c1-58794580-bud-budu-podporovat-kmotry-nebo-nepreziji-rika-majitelka-cerpaci-stanice tento příběh je velmi podobný tomu gumařskému.
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Hruško, nezapomeň, že nejlevnejší pneu toto forum také čtou!
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym TAK SE PANOVE PODIVEJTE JAK SE DA OTOCIT O 180 STUPNU ZA 10 MINUT!!! DLE MEHO KLASICKY PRIPAD KDYZ SI NEKDO NECHA SRAT NA HLAVU TAK OSTATNI TOHO JAK SE PATRI VYUZIJI. A KDO SE OZVE A NENECHA SE TAK POTOM TO FUNGUJE :Dobrý den, děkujeme za Váš email. V rámci dobrých obchodních vztahů Vám můžeme nabídnout dvě varianty. 1) Výměna za jiné pneumatiky bez DA 2) Objednáme k Vám přepravu a zboží vyzvedneme a násldně Vám vrátíme peníze...
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym petr d. v kvalitě DA prodavame nákladní kormorány, jsou o 10% levnější a jsou žádané, pneu jsou kvalitativně jako jedničkové jen nemají dolisovaný např. kousek znaku na bočnici, objeví se jen sem tam, ročně jich dostanu tak kolem 50ks ale u osobaku krom vraniku jsem DA nevidel hoodne dlouho
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Moje odpoved: Dobrý den, označení DA je označení výrobce pro zboží vyřazené z 1 jakosti.!!! Jedná se o zboží se vzhedovou vadou. A mělo by se prodavat za vyrazně nižší cenu a hlavne zákazník by měl byt o tomto informovan a to na strankach a také na faktuře. Jinak se dopouštíte podvodu. Proto se chci zeptat proč mi podavate tuto lživou a zavadějící informaci, kterou mne uvadíte v omyl a snažite se mne obelhat? Nevěřím tomu že toto nevíte!!! pANOVE TAKHLE SE TO DELA A NE JAKO MY OCASOVE PEKNE POCTIVE. PEKNE GUMY KOUPIT ZA 10 EURO A PRODAT TADY JAKO NOVOU ZA 4000.
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Vyjadrení nejlavnejsich pneu k prodanym pneu s vypalenym razitkem DA
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Vyjadrení nejlavnejsich pneu k prodanym pneu s vypalenym razitkem DA
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Dobrý den, děkujeme za Váš email. V žádném případě se nejedná o jakkoliv "podřadné" či dokonce nebezpečné, či nepoužitelné pneu. Pneu mají naprosto standardní vlastnosti a lze je užívat bez jakéhokoliv omezení. Na pneumatiky platí klasická doživotní záruka! Děkujeme
úterý, 27. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym sorry...ale ja ten entr zmáčkl fakt jen jednou...
pondělí, 26. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym No, snad nečekáte jiné vyjádření než "to byla politovani hodna chyba nezodpovedneho skladnika, ktera se stava maximalně jednou za 10 let." aneb my za nic nemužeme. Poo
pondělí, 26. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym No, snad nečekáte jiné vyjádření než "to byla politovani hodna chyba nezodpovedneho skladnika, ktera se stava maximalně jednou za 10 let." aneb my za nic nemužeme. Poo
pondělí, 26. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Dekuji vsem za info. Na nejlevnejsi pneu jsem to dnes nafotil a poslal tak jsem zvedav jak se k tomu vyjadri, O zakaznika se chci postarat. Prosim anonyme co pises ze mas tak skvely nakup napis mi na info@pneuhrusova.cz klidne od tebe dve pneu koupim a nech si na nich vydelek pro sebe. Tyhle pneu mu na auto opravdu dat nechci. Jsem zvedav jak se k tomu vyjadří
pondělí, 26. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jarda.Co to je za prodejnu"nejlevnější pneu"?Pokud na to neupozornili zákazníka je to trestnej čin-podvod.Z hrušky dolů.Pardon pane Hruška.
pondělí, 26. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym čtvrtek slaví Zina, přijde pěkná zima
pondělí, 26. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz