Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Nazdar kluci, od jakých rozměrů používáte přírubu Haweka duo expert? Poslední dobou se i zákazníci s běžnými koly ptají, že chtějí tu (lepší přírubu), že s tím mají lepší zkušenosti. Běžně ji používám o kol od 235 šířky, myslím, že běžné vyvážení je dostatečné s běžným kuželem, dodavatel mi před každou sezonou provede kalibraci a vystaví certifikát, ten mám vystavený, aby zákazníci viděli. Co myslíte, jak se mám k tomu postavit? Jakou máte přirážku na použití této příruby? Já 200 Kč, to zase brblají, ale jen někteří. Díky Jirka
úterý, 7. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Tire v noci se spí.V noci pracují jen ....Však víš.Máš ale pravdu letní gumy teď jedou.
úterý, 7. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Ahoj, nemá někdo nějaké zkušenosti se systémem TEAS - www.teas.cz, přesněji jejich AutoServis? Díky.
úterý, 7. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - díky. Myslím tedy, že v prodeji zimních opravdu žádná senzace nepřijde.
úterý, 7. srpna 2012
 
Tire
Tire Tak to vypadá že měsíc srpen přeci jen z části "napraví" letošní prodejnost letních osobních pneumatik. Za těch pár srpnových dnů jsem prodal téměř tolik gum jako za celej červenec. Horké počasí opravdu zimním gumám nesvědčí - vzorek mizí před očima a policisté rozdávají za sjeté pokuty. (v pátek jsem měl případ: chlápek že v sobotu vyráží do maďarska na dovolenou a zjistil "dráteníky v předních kolech" :-) nakonec jsem ho přemluvil na všechny 4 nové, ale nejlepší to bylo po přezutí kdy jsem se mu koukl na SPZtku a zjistil 3 měsíce propadlou - tak nevím jestl nakonec na tu dovču odjel :-) ) Jinak ale prim v tržbách hrají zemědělci a jejich žně - klimatizace-opravy-duše i ty nové pneumatiky se konečně rozhejbaly v obvyklém množství co loni, práce je dost a dost i když to znamená být v práci i o víkendu (2x jsem byl vytaženej v noci z postele) :-)
úterý, 7. srpna 2012
 
Michal
Michal Jirko není za co:-) Přiznám se, že budu rád, když sníh počká co nejdéle. Nedovedu si představit 31.10. sníh. To by mi ty lidi snad sami vzali montpáku a šli si to přezouvat sami:-))))))
pondělí, 6. srpna 2012
 
mensa
mensa Jirka - ano, letos buzde určitě platit legislativa v loňské úpravě. Sice probleskly zprávy o možném zavedení plošné povinnosti bez ohledu na podmínky, ale to bylo někdy v květnu a od té doby o tom nikdo nemluvil. Takže zase půjde jezdit při -10C na letních 1,6 mm, pokud bude sucho na silnici :-)
pondělí, 6. srpna 2012
 
Anonym
Anonym přesně tak, lidé jsou teď na dovolených a tak je klid, ale od září to začne.
pondělí, 6. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirko nestresuj.Zimáky půjdou,neboj se.
pondělí, 6. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - díky Michale. Tak vzhledem k tomu, že má být takové krásné počasí do konce listopadu, tak ty zimáky se asi nebudou moc prodávat :-))))
pondělí, 6. srpna 2012
 
Michal
Michal Jirko není. Zákon bude s největší pravděpodobností stejný jako loni 1.11-31.3. pokud bude sníh, vrstva atd. Novelu projednávat nebudou, za prvé to nestihnou, protože se teď je třeba soustředit na volby, za druhé jsou prázdniny a na ministerstvu se nic nedělá.
pondělí, 6. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirko letos to nebude...
pondělí, 6. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - ne myslím opravdu zimní. Prosím redakci pokud má informaci, zda-li je již schválená novela zimní výbavy. Plošné použití zimních pneumatik. děkuji
pondělí, 6. srpna 2012
 
Anonym
Anonym snad letní ne??
pondělí, 6. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - tak máme necelé 3 měsíce do konce zimní sezóny a sklady se plní a plní. Některé ryby se chytli na řeči obchodních zástupců, že gumy nebudou a tak už se těším na listopad. To bude smutno
pondělí, 6. srpna 2012
 
Michal
Michal No to možná, ale ve větší míře spolu s prodaným autem končí i řidič nebo mu dají osobák kde to jen jde. Náš servisák na klimatizaci v baráku jezdil Ducatem a teď už je přesazenej ve fabii s tím, že jeho auto prodali, kolegovi taky a toho navíc propustili...A že by se to na silnicích hemžilo novýma dodávkama to zatím moc nevypadá..vídám jich čím dál míň.
pondělí, 6. srpna 2012
 
Radek
Radek Protože kupujou nový.
pondělí, 6. srpna 2012
 
Michal
Michal Přiznám se, že letos na zimu mě absolutně netrápí céčka. Když vidím, jak se bazary narvali dodávkama. Jeden bazar, co dělá jen dodávky si dokonce připronajal ještě kus pozemku vedle, aby se jim tam ty auta vešli. Ty firmy ty dodávky prodávají strašně moc.
pondělí, 6. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Letos na zimu nic neberu,všeho bude jako máku a za lepší ceny než teď.Bude se šetřit,tak naco nakupoval v červenci a srpnu ))).Lid je bez jistot a peněz.Velkoobchody budou rády,když se toho zbaví za bakku tak jako letos léta
pondělí, 6. srpna 2012
 
Anonym
Anonym S tím musím souhlasit.Skončil by velmi rychle.
pondělí, 6. srpna 2012
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz