Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Michale máš Tires a Equipnent z letošního jara ? Tam by sis měl přečíst rozhovor s českým zastoupením Pirelli a obzvláště tu pasáž o jejich "nespolupráci" s internetem. To tě teprve pak správně nadzvedne, pokud je ale pravdou že to měl Pešíček napřímo od CZ zastoupení, což těžko někdo může s jistotou vědět.
středa, 21. listopadu 2012
 
Michal
Michal ...a nebo je to Pešíček, tomu berou i víc:-))))
středa, 21. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym myslim, že ten anonym co mu všichni berou zpátky kecá. Někteří odkládali splatnosti z léta , ale vracet gumy?
středa, 21. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Tak to budeš asi velkej servis s prodejností v řádech xx tisíců kol,protože jinak si to nedovedu představit,že by mě někdo něco vzal zpátky s mojí prodejnosti 3000 kol za rok v několika značkách.Něco můžu vrátit v barumconti,ale michelin,pirelli,goodyear group ani omylem a o odložené faktuře ani nepomyslím .
středa, 21. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Arnošte,nám to všichni berou zpátky.Je toho cca 40 procent.Dlužíme jim z léta-odložená splatnost o rok,takže další prodloužit nejde.
středa, 21. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Arnošt: Plně souhlasím s Hruškou,ale jsem zvědavej na reakce po jejich valné hromadě Point S,kde se bude určitě vše hodně probírat hlavně po vstupu Procházků a Tasy do sítě.Zejména Tasy dodává do supermarketu a na to tady právě Hruška poukazoval.Bejt v jeho kůži,tak bych se musel hodně držet,abych ho neproliskal přede všema.Je to člen,ale kurví prodej ostatním členům.To je jako by se vlastně nic nestalo a budou soupeřit mezi sebou členové.A jak se říká,když se dva perou třetí se směje )).Výhradní nám servisům jen lžou,že máme ty nej nej podmínky a ono se potom ukáže,že prolinkovávájí sklady dávají uplně jiné ceny na zboží na internet ,nevemou zpátky pneu,nebo jen určité procenta z objednávky.S tím,ale nikdo nehne,možná tak Procházkové jak se psalo v PR-stačí jednu sezonu nic nevzít-v jejich objemech je to kvanta pneu- a je na 3 roky klid.Ale to by se opravdu nesmělo nic vzít zejména za celou jejich síť.A to by už byla pěkná rána pro výradní.V tomto jim fandím a držím pěsti.Jedině toto může morálku prodeje pneu někam posunout.Ale to se asi nestane....Prachy dělaj prachy...
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Ihle je totiž v prdeli...jako ostatně všechny velkoobchody....
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - jedinný recept na tenhle bordel je nedostatek pneumatik, jako loni v zimě. Nic jiného nefunguje !!!
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Koukám, že už i IHLE přestalo respektovat velkoobchodní cenový rozdíl. Přes Popgom to prodává všem za v podstatě stejný ceny.
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym nejsem pablp z Olomouce ty hňupe
úterý, 20. listopadu 2012
 
Michal
Michal Ten popgom ji má za 5629 Kč s DPH. Já jsem tak o 150 dráž ve svém nákupu
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym máme 9%
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Kolik ti dává dobré pneu slevu ??
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym u DP je to za 5520,-
úterý, 20. listopadu 2012
 
Radek
Radek Myslím že to mělo být 5630,-. Každopádně za to to dokážu jen tak tak nakoupit.
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jo eos nic ,karasové nc.s dph 6000,-
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Hoši,zkuste mi najít lepší cenu než má Popgom(2630 s dph) 225/55R17" 97H Dunlop 3D ROF-RFT.
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Morisi napis rozmer a dezen o ktery se jednalo podivam se do Eoisu od Point S jak to vychazi dik
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Petr - problém je hodně vysoko a zlepšení nečekám. Jak to, že reifen krieg, dnes nejvíce prolinkovaný obchod v českých eshopech umí udělat lepší cenu a ještě se do toho vejde dopravné ??? Je to cíleně takto nastavené, a vydělávat budou němci, my ne !!! Český import je k smíchu a konec se blíží.
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Blog jsem smaznul omylem, tak se omlouvam, mozna ho dohledaji v zalohach ale asi tezko. Ano Morisi toto co popisujes je opravdu na povazenou, je otazka proc tomu tak je! Jetlize je to podlostí dodavatelu kteri nemaji obchodní a cenovou politiku je mozne ze se to do budoucna zlepsi. Ale jestlize je tim ze nekdo podvadi s DPH a nebo neplacenim a potom potopa tak to asi jen tak ke zlepseni nedojde, bohuzel.
úterý, 20. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz