Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Jirka - napiš co to bylo za rozměr a dezén?
úterý, 20. listopadu 2012
 
Moris
Moris blog byl dobrý škoda že ho mázl..........ted tu byl zákazník že by potřeboval do sady jedno kolo 16" Bridgestonu když jsem mu řekl cenu vyvalil na mě oči, že ho může mít o šest stovek laciněji a že mu to je blbý si dovízt vlastní kolo do servisu.....já jsem měl asi 3stovky z tohoto kola....když jsem kouknul na net tak opravdu rozdíl 600.- nepočítaje přepravu...., ale to teda nevím jak ten náš obor bude vypadat, když to takhle půjde dál tady budu za chvíli dělat pouze servis, když neumím obsloužit ani takhle loajálního zákazníka k servisu....
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - ano byl to Hruška, ale asi na něj nějaký novinář poslal OSU. To si dělám srandu.
úterý, 20. listopadu 2012
 
Michal
Michal jojo hruška
úterý, 20. listopadu 2012
 
Radek
Radek Myslím že to byl Hruška a bylo to napsané velmi pěkně.
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Ano, taky jsem to zaregistroval.
úterý, 20. listopadu 2012
 
mensa
mensa Tuším, že uživatel Hruška nebo Hrouda, nejsem si jist, napsal včera zajímavý blog a dnes zmizel. Můžu se zeptat, zda a případně proč ho smazal?
úterý, 20. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Nejsi ty ten pablb z Olomouce?Pakuj do boudy!!!
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Nemáte co na práci??Já dnes nějaké přehozy pneu..Zvrakováno 4 auta s katíkama cca 1500 kus+ další díly z vraků.cca 10 000 kč čistýho,bez topení atd.A to jsem zrakáč v šopě z plechu )))
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym JJ ale taky loboval,něco bylo ve větru o nějakých letácích a zem se slehla...
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Přátelé a kolegové pneuservisáci je docela škoda že si to tady takhle sami przníme takovými ubohostmi. Pan Částka byl jedinej kdo se tady nebál otevřeně vystoupit, proto mi příjde velmi hloupé se do něj pořád tak navážet, ostatní se jen schovávají a potají to tu čtou. Náramně se jim pak do krámu hodí to, jakou úroveň to tu někdy má. A to je pro nás všechny docela škoda, pak mnohým nestojíme ani za odpověď. Poo
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Prej tam kde ho nebudou obtěžovat nezaplacené faktury.....
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Kam jel?Na Bahamy,nebo do pr...?
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Viděl jsem Součásku,že si balí pomalu kufry.
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jedenáct stupňů, svítí sluníčko, do prosince stejný výhled, splatnosti na krku ,to se nedivím, že někteří měknou.
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Petr. Hoši počítám teď bonusy, který mi přijdou a ta zimní sezóna dopadla dobře. To mohlo bejt fakt o dost horší.
pondělí, 19. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Vite jak je mozne znizit pocet naskladnenych pneu v obchodnim retezci? Tohle se ale netyka vas, konecnich prodejcu kde je relativne male mnozstvi gum (na firmu). Tohle je spise reseni pro velkosklad. Pojistny podvod, zalozeni pozaru. A najednou jsou stare DOT-ky pryc, skodu zaplati pojistovna a jede se dal. Muzou pak naskladnovat nove, ted uz skutecne nove. Bohuzel vy, co se s tim trapite v malem, vy si to odskacete. Bud stihnete-prodate a budete na tom jeste dobre, nebo vam stare DOT-ky zustanou. Vetsinou se dlouho neresitelny problem vyresi pozarem. Nebezpecny odpad, uklid nejake budovy, ale i prebytky zbozi.
neděle, 18. listopadu 2012
 
Michal
Michal akorát bohužel není zatím ( a já doufám, že ho někdo mít bude) záběr toho, že při dosedu ta brzda byla pořád sešláplá, poslední záběr co jsem viděl byl v místě horizontu a brzdy svítili.
neděle, 18. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz