Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Všichni výhradní jsou ....Nám servisům jen lžou,že více už dát nemohou,že je to maximum co mám,že jako vianor partner mám ze všech nejvíce....BLABLABLA.Bohužel se k tomuto nikdo nikdy v PR nevyjádří.Ale já si na ně posvítím až přilezou s předobjednávkou.Už si na NĚ chystám kýbl s ledovou vodou.A to bude hodně brzy.
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym JJ ext.sklad č 11 odpovídá nokianu dle skladových zásob.Do 1 kusu pravdivé info.Holt někde bude problém .By mě zajímalo toto vysvětlení třeba Procházkům ze strany nokianu.
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Vždyť se tady píše pořád dokola, že ryba smrdí od hlavy. Kdyby sme věděli o všech levárnách, které se v obchodě a politice dějou, asi by jsme šli raději farmařit jako uruguajský president. http://zpravy.idnes.cz/nejchudsi-prezident-sveta-farmari-a-kaze-o-konzumu-f8i-/zahranicni.aspx?c=A121115_130157_zahranicni_im
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Ano ted na to koukam a ext sklad cislo 11 u pan Pesicka je sklad Nokianu. Ty vole a kdyz porovnam nase nakupy Point S a to co prodava chce se mi blejt. Je tohle vubec mozny kam ta amoralnost dospela. Zitra davam Nokian na kupu a uz neprodam ani kolo. Vse at si odvezou!!! Zapaltim co jsem prodal to nejsem jako drozkar abych dluzil. Ale vic ani n. Tady to maj hosi pripraveny k odvozu. A povazuji to za absolutni poruseni obchodnich vztahu. Pripadam jako by me flusli do ksichtu. Ty vole ja snad nezapaltim vubec nic nikomu a zkusim jak to bude fungovat. Treba mi pak daj sklad k dispozici a dalsi vyhody...
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Smějte se.To je k smíchu ne k pláči.
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym To to člověk neví jestli má dřiv blejt nebo brečet....
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym tady vidíte tu spravedlnost. Kolik máte na osobní barumky slevu? Označení skladu exC.12 je sklad continentalu. 41% ??? http://www.pneu-servis.cz/index.php?PneuID=24&section=111&Pneu=Barum%20Bravuris%202%20195/65%20R15%20H
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym ten kormoran to fakt nemá chybu, jestli teda budou mít na skladě
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym A splatnosti se blíží....:-(
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Nokian,Michelin,Pirelli,Barum do jednoho trotli na entou.Nakopat do koulí a ještě pohřbít zaživa!Ještě že je robota na servise.Gum sice prodaných jako prase,ale ten zisk stojí letos za dvě věci. na hovno a na nic.Kajkerý šmatlal má boudu z plechu a eternitu a sere ceny práce i těch mr.ek s Číny.Pak jedou ke mně že jim to jde na stranu a že mají geošku špatnou.Z 10 lidí to 2mají na hovno.Zbytek dělají ti šikmí.Aspoň je tu zjebu co si to koupili a ať se nediví,že platí za geošky i když jim nic neudělám,protože ji mají dobrou.Tenhle týden 9takových ze sračkami buď made in P.R.C,nebo přímo china.Všichni do jednoho to kupovali u sráčů kteří hovno umí a nabulikovali jim pí.... na entou.tT lidi jsou fakt dementní.Jinak zdravím internetového FAKÁČE co nám ho už vyhodili a který sem tam když nebyl ožralý napsal i něco k věci. Tak zduř!
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Českému průmyslu dochází dech a domácnosti omezují útraty, protože nevěří dalšímu vývoji ekonomiky. Podobná situace je vidět i u podniků, které se zdráhají investovat. Výsledek? Už rok je Česko v recesi.Slábne domácí poptávka a investice Příčinou prohlubujícího se poklesu HDP ve třetím čtvrtletí byla podle statistiků především postupně slábnoucí domácí poptávka, zejména snižující se investice do staveb, strojního vybavení a dopravních prostředků. Klesající tendenci však podle ČSÚ měly i spotřební výdaje domácností. "Přebytky zahraničního obchodu přitom již nebyly, stejně jako v prvním pololetí, schopné kompenzovat snižující se tuzemskou spotřebu," dodal úřad. Pokles úhrnné poptávky měl dopad na vývoj tvorby odvětvové hrubé přidané hodnoty. Vedle postupně klesající stavební výroby kvůli nedostatku velkých zakázek postihlo snížení poptávky také klíčový průmyslový segment ekonomiky.
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Michal
Michal na léto ani gumu, tak přísahám. To je jasná sebevražda.
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym to se dalo čekat. Ceny dobré ale žádné množství. Takových výprodejů přijde ještě mnoho. Pneumatik všude zbylo nečekaně hodně a němci loňský gumy prodávat nebudou. Počkám si až na výprodeje před sezónou. Když to nebude mišák, tak guďár příjde na 100%, a brička bez výprodeje taky nic neprodá. Jsem v klidu na začátek sezóny gumy mám a zbytek si dokoupim levně.
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Na léto nevemu ani kolo.Od nikoho.Počkám až přilezou s prosíkem.A oni přilezou .Pneu je nejvíce za 20 let na všech skladech a e shopech.
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym TAK JAK PÁNOVÉ KDO JSTE USPĚL VE VÝPRODEJI MIŠULÍNŮ, OBJEDNÁVAL SI TU NĚKDO NĚCO A HLAVNĚ DOSTAL NĚCO ? JÁ OBJEDNÁVAL JAŠTĚ TÝŽ DEN ALE UŽ NIC NEBYLO
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - pochopili o co jde
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Podle mých posledních informací i Barumka sonduje jaké ceny nastavit na jaro 2013.A budeme se všichni divit.To bude masakr cen!Nebrat nic na sklad!
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Tak alespon leto se mi povedlo ohadnout narozdil od zimy a v letni nemam skoro nic. Takze neco objednat budu muset, ale to je druha otazka co stim. Uz jste videli nabidku Michelinu na Kormoran, je to utok cenove na cinske pneu. co tomu rikate?
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - všechny kanály jsou plné letních pneu. Eshopy, Velkoobchody, Maloobchody, Zahraniční dodavatelé, prostě všude jsou sklady plné léta. Tihle všichni budou chtít za jakoukoli cenu vyprodat. Umím si představit co se bude dít. Zejména internet bude prodávat pod cenou. Do nákupu léta nejdu ani náhodou. Jistá sebevražda. Pěkně dokupovat a klídek a pohoda.
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Vyhlašuji soutěž, kdo udělá objednávku jako první na letní pneu stává se ocasem roku 2013
čtvrtek, 15. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz