Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Hroudo, ale to byl teda extra velkej kretén, teda to bych nešel pro ránu daleko. Ty máš hrozný zážitky..
úterý, 13. listopadu 2012
 
Michal
Michal Jsou zvýhodňovaný, o tom už jsem se několikrát přesvědčil, několikrát se mi stalo, že jsem nesehnal zákazníkovi gumy, říkám, že tenhle rozměr nikde určitě už letos nebude a on se mi přišel pochlubit, že je nakonec nakoupil dole v citroenu...a to bylo několikrát, ne jednou.
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Něco tam je zajímavé,ale schází velká kola
úterý, 13. listopadu 2012
 
Moris
Moris Já na nějaký předobjednávky jebu.....to mi je jasný co se bude dít jeden tajný výprodej za druhým.....když budu chtít kola ve větším množstvý tak si je nechám lehko poslat a oni rádi pošlou za stejných podmínek jako na předobjednávce spíše lepších jak tomu bylo minulý rok....at si předzásobí internetáky já nikam nechvátám a letos nebude na jarní předobjednávku nikdy pozdě....
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym petr d. tak schválne, kdy vám ten mail prisel? me dnes v 13:15 a objednávku jsem odeslal za cca hodinu, tak uvidime co z objednaných 80 kusu dostanu :-)
úterý, 13. listopadu 2012
 
Moris
Moris Moris mě výprodeje z michlenu chodí vždy pozdě na něco objednat..... takže výprodej je ale kdo bude mít možnost si vybrat jako první je již podle mě předem daný a dohodnutý.....
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym petr d. ja bych tomu i veril ze autosalony jsou u mišulinu zvyhodnovani, co je jiste ze jim drzi extra sklad s pneu ktere jsou pro nas servisy behem zimni sezony nedostupne a nemusi drzet skoro nic skladem takze je mozne ze jim vyprodej poslali o tyden driv
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Když mi zákazník před týdnem tvrdil že mu místní car dealer nabízí zimního Klebra 175/70-14 za 750 bez daně myslel jsem si že buď kecá nebo je to chyba nebo nějaká černota u car dealera. Teď jsem to ale asi už pochopil, když je tahle pneumatika v dnešním zaslaném výprodeji za necelejch 560. Že by někdo dostal ten výprodej o něco dřív ??? Nechce se mi věřit že by byli carprodejci takhle zvýhodňováni oproti stálejm pneuservisům. Neměl by jste k tomu někdo také nějaké info? Díky. Poo
úterý, 13. listopadu 2012
 
Hrouda
Hrouda Takovejch tu mám kopu a sem znich hotovej. jeden horší než druhej. Muj královskej ulovek blba( máš na skladě dunlop XXX / XX R X... ano tak já si vezmu 4ks a až se vrátí známej z dovolený tak ti je vrátím od něj z OKIMU oni je tam maj ,ale on je na dovče . já je tam dostanu za nákup. ) No skrátka český kreten.
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Moris perlička dneška: volá mi stálý zákazník, že potřebuje dvě kola Debica AM15.....povídám že bych potřeboval vědít ještě rozměr,on na to že neví nikde to tam nevyčetl, že to má na nějakou 3.5tunu vlek ....Povídám mu Ok za chvíli zavolám...... Vyzjistil jsem cenu,a volám zpět cenovou nabídku bez udání rozměru.... No že dobrý a at mu teda nadiktuju ten rozměr že si to teda poptá ještě někde jinde.... už zpět nezavolal......)))) Né že by to byl problém říct mu rozměr na 3.5 tunu ale tohle už je vychcanost zavolat si pouze o info když to jinde nevědí, obzvlášť když jsem mu pomohl v sezoně kdy mu řidič hodil klíče na stůl že s takovýma kolama v zimě jezdit nebude a on potřeboval jet.... šel hned na hever jak si řekl.... je tohle normální?
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Tisíc zimáku mám ještě na skladě.A to prodám v pohodě.
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym vzhledem k tomu , že jich je asi 1000 na celou republiku tak nedostane nikdo nic, jen víří vodu
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Moris: jojo na letní ale nic moc zajmavýho co se týká rozměrů a málo kusu asi tak vřádu jednotek takže žádný velký předzásobení v listopadu....
úterý, 13. listopadu 2012
 
Michal
Michal na letní?
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Přišel mi výprodej z Michelinu,tak jsem zvědavej,kolik mi jich pustí.Chtěl bych tak 200 kol.
úterý, 13. listopadu 2012
 
Michal
Michal Nevíte co je to u toho GPD ten bonus program pro car dealery mezi prodejci a importerem?
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Já teď a v únoru taky.
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Já jsem v rachotě ))) do mexika až u unoru )))
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Všichni už jsou v Mexiku
úterý, 13. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Tady dneska nikdo nedělá?
úterý, 13. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz