Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Hrouda
Hrouda No co dodat . Jdu si poplakat a spát. Jo dnes u mě přibrzdilo K.a K. s otáskou jak si vedeme a zda bereme, jestly to pujde tímto směrem jak píše SJM tak začnu něco brát, ale nosem .......
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym bestie
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym A ti kokotci učtujou dopravu a dobírku.
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym petr d. ty voe ti okay jsou trotlové na třetí, asi si tam zajdu že chci u nich na šourůmu koupit sadu pneu + baterii a vše chci samozřejmě i odborně namontovat, no a já si tady budu prodávat mixéry a epilátory :-) mám tu místo na regál v rohu hned vedle vystavených pneu :-)
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym tak okay elektro už nabízí i autobaterie a plechové disky.
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym S okamžitou platností připojení k německu-západnímu,přijetí zákonů z let 82-88,zrušit zdejší zastoupení ,co si hrají na panabohy,zákonem přikázat,že prodejce je povinen likvidovat pneumatiky-což se drožkaře ani součástky netýká pokud nedodávají ve velkém servisům,ale do ulice,jelikož to potom platíme z našich daní.tady jde o to,že mě sice zlikvidují pneu zdarma,ale Já to tam musím naházet,nebo na Mojím pozemku stojí kontejner od Tasy.A ti čuráci z ulice si to koupí u pičusa na internetu a asi těžko mu pošlou staré pneu poštou.O TOm TO JE. Já nebudu nikomu dělat vola a je mi u prdele,jestli mám těch kontejnerů na place 1 nebo 5.Nebudu nikomu dělat p...u.Ten čurák na netu se prsí kolik 10 000 /desítek tisíc/ pneu prodá,ale kolik jich zlikviduje,nebo se postará o odvoz.Žádné takové,že už k ceně by se mělo něco připočítat.To je podvod.On si prodal,on si zlikviduje.
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Michal
Michal To je fakt plně souhlasím...tam funguje všechno, u nás ani ty základní věci.
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Německej řád,pořádek a disciplína !!!
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Michal
Michal Ale tak něco se prodává i teď. Třeba pátek a dnešek není špatný, ale to pevný datum je blbost. Viděli jste sami ten víkend 28.10., to bylo typický počasí na zimáky bouraček kvůli tomu jak mravenců a přitom zimní pneu mít lidé nemuseli. Ono to ideální řešení prostě neexistue.
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - prodává se pořád, ne teda v desítkách kusů jako v říjnu , ale tři až pet sad denně. Jsem s tím spokojenej.
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym petr d. pokud bude pevné datum tak to určitě nebude 1.11 ale nejdřív 15.11 resp 1.12, někde jsem četl že leoš tržil navrhuje 15.12 a v termínu od 1.11. do 15.12. stejně jako ted pokud je sníh a led..
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Půlka Listopadu, jo to bývalo práce, a dnes není do čeho píchnout. To datum má svá pozitiva i negativa, sezona se tím stala ostřejší a kratší. Jestli to od příštiho roku už bude natvrdo tak se týden před 1.11 bubem moct z hoho zbláznit a po 1.11 jít klouzat., jo to jsou teda vyhlídky....
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Michal
Michal a o koho vůbec jde?
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Michal
Michal akorát to ničemu nepomůže. Bude zase o jednoho víc a to je všechno...
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym To je rozumné.
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Radek
Radek Spíše by mně zajímalo, který z VO to ještě nedělá ?
pondělí, 12. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Slyšel jsem, že jeden z největších VO jde do koncových napřímo (typ prodeje KK). Už ho nebaví dělat sklad eshopům a velkoobchod jde do háje. Bude ještě veselo.
neděle, 11. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym SJM--Dobrý podvečer. Tak nám končí další z hlavních týdnů sezony. Pokud nezasněží a to nemá ani náhodou, je v podstatě tady po sezoně. Nic moc do konce roku již neočekávám. Mám jistou nabídku a vážně se zamýšlím, zda s pneuservisem zkončit. Je nás tady na pětníku jako much a další přibývají. Letos to na tuti bude horší jako loni, ale mnohem lepší než příští rok. Ve službách v regionu důchodců a lidí s platem 10-15 tis., kteří se houfně vrací k domácímu kutilství všeho druhu, kde lidi přestali chodit k holiči, do kina, hospody jsou přes týden liduprázdné je těžké nabýzet další služby. Geošku 3D tu nabízejí od 300 Kč, ve značkovém servise se cena za opravu dá dohodnout individuálně a je to letos asi nový sport těch movitějších. Pak se u nás předvádějí, jak u škody i jinde je přidusili, že přestanou i s firmou s nima spolupracovat a rázem byla cena na polovině. Slušní lidé jsou tady na tom finačně nevalně a gauneři, co prachy mají, pro ně jsme holt služebníci nebo póvl. Přinese 17" Petlasy a když má zaplatit 996 Kč, blbě pindá, že každý si myslí, že ty peníze sere. Z netu jsem tu měl snad jen TS 850.Na fakturách byly ceny za jeké bych je ani nenakoupil. Pneumatika je jako pírko, holt šeří se všude a poslední poznatek: po číně se slehla zem a korejce tu hází s čínou do jednoho pytle. Protektory zažívají z mrtvých vstání, mimo pražských, tam aby jste dovažovali dlažební kostkou.
neděle, 11. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym To je druhej Součáska
neděle, 11. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Hnídek je hňup .
neděle, 11. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz