Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Přesně tak , je to zákazník, který má důvěru v pneuservis kam jde. Příště třeba ty gumy koupí znovu v servise za podobnou cenu ale s lepším komfortem. Myslim že vyhodit zákazníka který si myslel že ušetří nákupem na internetu je dost krátkozraký. Takový už nikdy nepřijde. Každý má svoji strategii a postoj k obchodu, můj je vážit si i zákazníků kteří dnes nenechali moc vydělat, protože zítra přijdou znovu...
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE hele ;-) já našel jen Pneu Bohnice, Šroubka našel někdo jiný ;-) Ale jde o to, že když se takové pneuservisy najdou v Praze, tak se najdou naprosto všude. U nás prostě když se zákazník objedná, tak ho přezujeme ikdyž si přiveze nové gumy odkud chce a máme na to i proškolený lidi. Jediný co se ho mají za úkol zeptat, za kolik to na netu koupil a řeknou mu za kolik by to koupil u nás. Prostě pořád je to zákazník a já to považuji za lepší přístup než ho nekompromisně vyhodit.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym :-)) Fake ty provokatére :-)) Na Prahu dost nízká cena. Konkurence je veliká ale docela pochybuji , že je to pro Šroubky nějaký vejvar.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Internet nepřezouvat
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE jak jsem tu dneska psal, že by si marketing měl dělat každý po svém, tak tohle se vám bude určitě moc líbit ;-) Mají v sekci "výměna pneu a uskladnění" napsáno "U nás Vám vyměníme Vámi zakoupené pneu na internetu bez příplatku" ;-) Naše servisy to tedy dělají taky, ale tohle je v Praze ;-) a přezouvají plech za 590 Kč a alu za 790 Kč.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Internet nepřezouvat
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym To je zase úroveň. Zase se projevili "skuteční pneuservisáci" myslim, že psychicky narušení jedinci by sem psát něměli. Normálního čtenáře to docela unavuje. Proto doporučuju Ferdovi a dalším ofenzivním přispěvovatelům, dát si pauzu, dojet si na dovolenou, trochu se vyklidnit a začít psát zase něco pro inspiraci ostatním... Co vy nato? (předpokládám, že budu nařčen z jako zasr.. kravaťák nebo internetová kur...)
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Nikdy nesundá z vozu ? Tak to teda nevím, na co jsi zvyklej :-) Samozřejmě mám na mysli kompletní čistění a ošetření disků, což znamená několik kroků a několik druhů odpovídající autokosmetiky, která není levná mimochodem. Nemluvím o nějakým ošplouchnutí za stopade v běžný ruční myčce, ale o firmách kde dělají autdetailing. Když to dělám já, tak je to práce na odpoledne, kola samozřejmě z auta sundávám.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Internet nepřezouvat.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Ještě jsem chtěl podotknout protože ten specialista ti je nikdy nesundá z vozu.Na to se ti vykašle a tím pádem ti to ani uvnitř neumyje.Ty jsi mi ale chytrák.Neskutečný blb.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Tak 20 nebo i 30 kola ti umyju já osobně tak že ti je nikdo nikdy tak neumyl u specialistu ty troubo.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Na co fotky vybavení, z toho běžnej zákazník moudrej stejně nebude. Že v pneuservisu neumejou kola, to asi taky většina lidí přežije. A třeba já mám auto na 20", který nebyly zrovna levný a poslední o co stojím je, aby mně ty kola "umývali" někde v pneuservisu. Když chci nechat vyčistit a ošetřit kola, tak to svěřím firmě, která se na to specializuje.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Já mám takovej pocit, že tady se bude kydat hnůj za každou cenu, až to na aspoň průměrně inteligentního jedince působí prostě trapně :-)
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE Ok zkusím to znovu - stačí prokliknout na tento odkaz http://www.zemancar.cz/o-nas/ (nutno najet kurzorem na odkaz a zmačknout levé tlačítko na myši) fotky tam jsou ;-)
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Vrakoviště,šrotoviště,pneu bouda ,díra atd.Dle mého pokud mám kvalitní servis a zázemí tak dám na stránky i fotky servisu ,prodejny , vybavení ,aby věděl zákazník do čeho jde.Pokud jen mlžím tak montuji zdarma a dělám jiné pičoviny a lákám zákazníky do boudy,kde nemám ani myčku na kola a kurvím to ocelovým kartáčem.CO NEUMIM TO NEDĚLAM.A CO UMIM TAK TO DĚLAM NA 100 % BEZ VYJIMEK.Nazdar.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Letos to budou mít interneťáci hodně těžké v zimní sezoně,protože jsou na tom po létě dost špatně. Budou se chtít zahojit na zimě.Tak zkazí cenu pneu co to jen půjde a servisy jim to dají zase znát blokováním montáže těchto pneu dovezených od zákazniku.Protože se to vše v říjnu nestihne výrazně prodělá internet který bude odsunut na pozdější termíny a ten chytrý servis se bude věnovat prodeji svých pneu na kterých vydělá.To je podle mne skutečnost která se letos stane.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Ferdo, vždyť píšu, že sem se splet - při zakoupení pneu od nich je na montáž sleva, není to zadarmo. Tom.
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE No a abych Vám tu záhadu jako správný internetový poskok vyřešil, tak ta firma má dva jednatele a jeden bydlí v Praze a druhý v Novém Jičíně ;-)
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE Je vidět, že než si přiznat, že ten servis je hezký, tak je lepší hledat naprosté kraviny ;-) Pokud je na hlavu mít sídlo firmy jinde než provozovnu, tak je na hlavu 25% českých firem ;-) Třeba má jeho firma více aktivit a tím pádem více poboček, třeba bydlí v Praze a provozovnu mu řídí někdo jiný, třeba se přestěhoval a otevřel si servis v Novém Jičíně a nechtělo se mu podstupovat veškeré papírování které se změnou sídla firmy souvisí, třeba ho závistiví sousedé několikrát nahásili na FU a on tu buzeraci nechtěl dál snášet, těch důvodů proč mít sídlo firmy jinde než provozovnu je spousta a argument je to tedy značně chabý. Prostě pokud někdo podniká v mezích zákona tak co ho nechat ať si to dělá podle svého. To riziko si nese přece on sám. Jak jsem psal, nevidím přezouvání pneumatik ZDARMA rád, ale ať si přece marketing dělá podle svého ;-)
čtvrtek, 26. července 2012
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz