Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Pokud dělá v KK tak možná.Pokud je sám tak jen plká nesmysly.
úterý, 6. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym :-)) leda tak že bys to počítal od začátku roku, a nebo si se sekl v desetinej čárce
úterý, 6. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Je to bez uskladnění ,jen práce .nauč se číst.Uskladněných je cca 780 aut a to v tom není.
úterý, 6. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym to se mi moc nezdá. to máš průměrnou cenu práce na auto přes 1000 kč? a co komplety?
úterý, 6. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Já jsem spokojen za práci na servise hrubej zisk cca 850 000 kč.Bez závaží,ventilů,mytí uskladnění -cca 780 aut.Prodej na nic,jen se to točí a výhradní se plácaj po ramenách.Oni a výrobce mají zisky jako prase,ale na nás je ten prodej za pár procent,pokud neberu kamionové množství,kde je více,ale také více zůstane.
úterý, 6. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Ano vyrojilo se další množství různých ,,pneuservisů,, které neumí skoro nic. Za poslední měsíc jsem mohl zhlédnout umělecká díla těchto akademiků a bylo se někdy opravdu na co koukat. Do toho i některé značkové autosalony vyprodukovali takové základní chyby v pneučinnosti o kterých už není co ani psát. Bohužel je to džungle, kdy každý si může dělat co chce, Pneuservisní obor je dnes řazen mezi podřadný odpad autoservisní činnosti. Spadl až na pomslné dno a je pro mnohé doslova žumpou. Kde hledat chybu a kdo je vinen není vůbec lehké vyloženě říct. Je několik věcí které to zapříčinilo ať už legislativa, nebo někteří dodavatele pneu ale i strojů, či možná sami mnozí servisáci. Je však pomalu čas na zamyšlení jak parazity oboru kteří nepřinášejí nic ale zhola nic pozitivního řešit. Letos se přesně ukázalo, jaký rozdíl byl proti minulému roku. Letos je gum absolutní dostatek, zisk s pneu se opět stlačil na někdy až nesmyslnou cenu a zůstala opět práce. Ta však nikdy nemůže nahradit potřebu na obnovení strojů, zařízení a další jakýkoliv rozvoj. Vůbec nezávidím solidním pneuservisům kde dělají jen a jen osobní pneuservis bez oprav a dalších služeb. Cesta se jim brzy pořádně zvlní a bude hodně náročná i díky takovým parazitům co vznikají jak houby po dešti a pak třeba zničeho nic zase zaniknou.
úterý, 6. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Je pravda,že šop z plechu s vybavením z číny-kelly,ath či jiných šrotů je jako máku a ti lidé jedou k nim,ale ke mě zase přijedou umýt kola,nebo dokonce uskladnit kola a to už jim říkám jestli nejsou na palici a to doslova.Každej zjistí proč je někdo tak levnej a já tak drahej,když koukne a zděsí se že má poškrábaný al kola od nože,jak ta kun...a sundávala staré závaží,nebo že má poškrábané plechy od ocelového kartáče,jelikož nemá myčku.Trouba přijel na geometrii,že mu boudař řekl ,že ji má špatnou a já zjistil popraskaný kord na pneumatice a vymlácený čepy.No nic 500 kč za prohlídku před geometrii a jdi poděkovat šmudlovi.
úterý, 6. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Borůvka.Řekl bych,že ten prodej přes net už není žádná olympiádaa bude to stále klesat,tak jako ty nový garážisti.
úterý, 6. listopadu 2012
 
Michal
Michal Protože je čím dál víc pneuservisů, garážistů, autoservisů, takže se to více rozmělní, lidé si mezi sebou už dnes řeknou, kdo co dělá, opravuje, neopravuje, přezouvá, nepřezouvá. Bohužel je ale taky fakt, že nových servisů, garáží atd. vyrostlo jak hub po dešti. Dneska jsem byl u známýho, který má v okruhu dvou ulic tři servisy, tak jsme se bavili a ptám se ho, tak co ti tři kolem, jak jim to jde...jen utrousil od července už jich je pět, dva nový...a to tak bohužel je...já sám si toho hodně všímám a já vím minimálně o třech nových v okolí, který vyrostli ani nevím jak..no moc mě to netěší, ale co nadělám
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym U nas take bylo velmi malo pneu z netu, taky uz jsem se nad tim zamyslel a rikam si ze to bude tim ze uz od zacatku rozlisujem prezuti vlastnich pneu a ti zakaznici se nam uz asi vyhybaji. Poo
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym U nas take bylo velmi malo pneu z netu, taky uz jsem se nad tim zamyslel a rikam si ze to bude tim ze uz od zacatku rozlisujem prezuti vlastnich pneu a ti zakaznici se nam uz asi vyhybaji. Poo
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Petr D. na stitkovani bych se vysral a vubec ho neresil, sam to nikde neuvadim a ani jeden zakaznik se o to nezajimal, ale taky me fakt zajímá kde prezovaji lidi ty udajne kvanta pneu co koupi na netu, u me tech lidi s vlastnima pneu bylo zase klasicky par co bych spocital na prstech jedne ruky..
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym profik: podla zakona musim uz pri ponuke na eshope uvadzat aj stitkovanie? niektore eshopy to maju a niektore nie. kto mi moze dat pokutu?
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Skoro přezuto.Prodáno dvě třetiny.Sezona velmi dobrá,jen nevím kde přezouvají to udájné množství z netu.Nám zákazníci lehce přibívají i uskladnění.Nad tou likvidací to je třeba se zamyslet.
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Zdar kolegové:otázka měsíce.Proč importéři podporují internetový prodejce?Nemám na mysli jen počet kusů.Jedna z věcí je ,že nemusí platit za likvidaci starých pneu.To také není malá částka.Tuto částku zaplatí města ve sběrných dvorech.To také není spotovní.Navrhuji aby takové Součástkové platili dvacku z pneu městu,co Vy na to?Urban
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym dej si co chceš,hlavně at máš homologaci a zápis v TP.
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym a 185 jsem zapoměl dodat
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym 6,5 je maximum při 15 co můžeš dát
pondělí, 5. listopadu 2012
 
Michal
Michal akorát bude hrana ráfků pěkně obnažená, u 6,5 na šířce 185 mm...
pondělí, 5. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz