Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Já mám zážitek dne. Volá pán, kdy máte volno, zítra ráno bych přijel na přezutí. Říkám nejdřív po 10. 11..Si děláte legraci? Vy jste jak silničáři, víte, že bude zima a nepřipravíte se na to!....řeknu Vám mít ho po ruce, tak dostal dělo, že by se posral...
středa, 31. října 2012
 
Anonym
Anonym Tady na jihu Moravy jedeme stále do plných,ještě pět aut a máma taky padla. Letošní sezóna nad očekávání prodej na jedničku což jsme nečekali. Kalendář popsany do příštího čtvrtku.
středa, 31. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - u nás to samé. Práce do úterý, pak budeme čekat na lehkou vlnku se sněhem a je hotovo.
středa, 31. října 2012
 
Anonym
Anonym 16:30 pro dnešek už hotovo, práce bylo dost ale už je znát mírné polevení a není to kakovej masakr po celý den.
středa, 31. října 2012
 
Tire
Tire dnes malá perlička: přijel starší pán (70let) s letitou Š120, že potřebuje přezou že prej v tv říkali od 1. listopadu povině jinak budou policajti davát pokuty... samozřejmě na něj není čas , prostě je narváno od tmy do tmy, tak jsem mu vysvětlil jak je to s tou "povinnosti" (na zbytek týdne a víkend hlásí oteplení)no a musel jsem mu slíbit, že jestli dostane pokutu tak mu ji proplatím :-) jelikož jsem ho objednal až na pondělí.
úterý, 30. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--velmi sručně z rána (večer máme ruce vytahané jaho šňura od hajzlu). Od 7.30 do 19.30 bez přestávky, řada v průběhu dne neměla méně než 6 aut. 4 sady barumek z internetu 14 a 15", na plechy s ventilama 900 a ani nepípli. JInak slále hodně loňských a starších. Na nové je ještě brzy, ale jejich čas přijde. Jdem na to.
úterý, 30. října 2012
 
Anonym
Anonym Guma-Tak je to správně.
úterý, 30. října 2012
 
Tire
Tire jo včera byl asi nejhustší den sezóny, hodně lidí přijelo neobjednaných někteří pochopili, že se musí objednat na čtvrtek a pátek jiní povětšinou mladí týpci jeli zkoušet štěstí ke konkurenci ale tak to prostě bývá... uvidíme co přinese zbytek týdne ale už musím objednávat na další týden...
úterý, 30. října 2012
 
Michal
Michal že by do prdele Gumo??:-)
pondělí, 29. října 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Hrozná sezona-masakr.Nejde to držet na uzdě.Přijde zákazník ,že najede na hever,otázka jestli je objednán,on, že ne že má gumy od Součástky.Je Vám jasné kam najel.
pondělí, 29. října 2012
 
Anonym
Anonym Autodílno nehon se.Nejenom velká kola se vyplatí z venku.Nokian v česku vedle mísu.
pondělí, 29. října 2012
 
Michal
Michal ...tak dneska jsem si sáhnul na dno svých sil, jak fyzických, tak psychických...obdivuju každýho, kdo si dnes zachoval asertivitu a chladnou hlavu...mám dost..
pondělí, 29. října 2012
 
Hrouda
Hrouda Za mě nestýská.
pondělí, 29. října 2012
 
Anonym
Anonym Koukám,že se tu po mě někomu stýská. Mám se dobře , práce je nad hlavu a výdělky jsou dobré . Všem přeji dobrou sezónu. Autodilna
pondělí, 29. října 2012
 
Anonym
Anonym a malý je neuživěj... joo kam to všechno spěje......a ještě když něco zustane na skladě tak za 3 roky to prodat se ztrátou jako prase...jooo to je bussines
pondělí, 29. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - pánové je to nářez. Naprosto srovnatelné z loňskem. Super sezóna. Drobná připomínka. Velký kola beru jen z venku a mám pocit, že výhradním zvoní hrana. S takovým cenovým rozdílem je to konečná pro ně i jejich odběratele (velkoobchody). Uvidíte, že se nepletu !
pondělí, 29. října 2012
 
Anonym
Anonym Každou zimu je to stejné.K nám na východ se toho moc nepouští.Velkoobchody mají i jiné vazby v zahraničí a tam se podaří sehnat více.Ale 47% na faktuře není nic moc od Pirellky.Goodyaer taky nic moc. Pirellku vedu jen jako RFT pneumatiky . Hezký den všem gumařům.a co autodílna,ten zmetek se dlouho neozval...
pondělí, 29. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Rybín byl v jednání celkem solidní. Dokonce pak po jeho problému přijel a omluvil se, ale to je někdy dost málo. Zvlášť když ty gumy máš pro super zákaznika, kde slovo nejde sehnat neexistuje. Jak jim to tam v Pirellce ale funguje začínám docela pochybovat. Snad Míchal ví více, má je tam víc na ráně.
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym Borku a to sis tady nedávno pochvaloval jak se ti dobře jednalo s Rybínem, ale nic mám úplně stejnou skušenost akorát dva roky zpět a vidím že pořád stejné, před sezónou maže med kolem huby jako že nic není problém a jak něco potřebujes tak nefunguje.
neděle, 28. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Hruško tak to byla hezká sobotní lahůdka. Lukáš s BVB není co dodat. Špičkový přístup, kvalitní věci, lidskost, poctivý obchodník. GPD zatím letos bez jakýkoliv problému a skvělý p. Merta. Děkuji oběma. Pírelli mne totálně zklamalo. Zkusil jsem první sadu jako pokus a málem jsem měl problém. Sliby a nic. 245/45/20 bez šance. Nepružní, málo iniciativní. Zatím podle mne nefungují jak mají..
neděle, 28. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz