Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym I tak to stéjně nedáš za 20minut sám.Kecáš a to hooodně moc.
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym Mám stroj s pneumatickým palcem,pomoc.rameny samosebou,zvedákem na kola,automat s přetlakem patek,2 myčky kol,vyvažovažku se zvedákem kol,Hawekou,přítlačnými talíři..Kdo z Vás to má taky???Jo a zvedák na auta je zabudován v zemi-takže čistá podlaha.Takže klídek...
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym Héj ty blábolo co tu meleš,dnes jsem tu měl zrovna X6 a dělali jsme to kompletně a 2 poctivě asi 35minut.Bylo to maso!A to tady máme vše na hodně dobré urovni.Takže val klíny někomu jinému.Možná ti to sežere slon ten má větší hlavu,ale já tedy ne.A superman nejsi tomu věř.Jinak 3 stání 4 chlapi včera 46aut.Dneska 24aut.Zduř.
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym X6 kecáš
sobota, 27. října 2012
 
Michal
Michal Pánové, já bych fakt byl vděčný za to, aby se tady nepřehánělo a neplácali se nesmysli. Ať počítám, jak počítám, 20 minut, na 2 ks 275/40 R20 RFT a 2 ks 315/35 R20 RFT v jednom nejde, i kdyby měl člověk v zadku vrtuli. Jestli někdo zvládne za 5 minut auto zvednou, kolo odmontovat, umýt, sezout, vyměnit ventil, očistit dokonale lepidlo ze závaží, nazout, nahustit, vyvážit, nasadit na auto, utáhnout, utáhnout momentovým klíčem a tu krávu těžkou spustit ze zvedáku, tak ať se na mě nezlobí, je to blbost. Ani u Procházky na super moderní mašině tohle neudělají dřív jak za 35 minut a to jsem se tam na to jednou schválně ptal..Jestli chcete soutěžit, kdo to rychlejc udělá prosím, já zastávám názor, udělat to s jistotou a pořádně. Není nic horšího než pak zbytek dne přemýšlet, jestli jsem to levý zadní utáhnul nebo ne. Mě se to jednou stalo, zbytek dne jsem nad tím přemýšlel, až jsem po práci jel za zákazníkem přes půl Prahy, abych se ujistil, od té doby si raději všechno třikrát zkontroluju a nesnažím se lámat rekordy. Vystačím si s 25 auty na den a v klidu a jsem klidnej, že jsem všechno udělal jak jsem měl.
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym Za 20 minut ti přezuji i X6 na 20" RFT a to i s mytím a sám.Jen to nejde celej den,ale jde to.Musíš mít kvalitní stroje a nástroje.Já používám automaty na huštění a to je panečku uspora času.Nemusíš stát u mašiny jako trotl a čekat .Můžež si druhé kolo v klidu vyvážit,teda za předpokladu,že máš stroje logicky zozmístěné )))
sobota, 27. října 2012
 
Michal
Michal Já už mám tak ze 70% hotovo. Uloženky jsou vyjma 4 sad sad přezuté, je fakt, že letos se začalo přezouvat hodně brzy, někdy od 2.10. to začalo být dost plné a jsem docela rád, teď by vysírali telefonem, že nejlépe dnes se přezout. Mám docela radost, jak jsem si ty lidi vycvičil, že si opravdu dali poradit a včas to přezuli. Jinak v Praze je krásně bílo, drží to na silnicících i na dálnici a už tam jezdí lidi jak posraný...fakt nejhorší ze všeho je řidič, který má naděláno v kalhotech.
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym Tire 20minut al disky? To bych chtěl vidět.Nelži!
sobota, 27. října 2012
 
Tire
Tire Letošní sezóna (poslední 3 týdny) zatím probíhá v celku v pohodě, pneu z internetu o poznání ubylo, na jaro to taky vypadá dobře (spousta uložených samostatných ráfků). Příští týden naobjednaný téměř celý takže práce ještě pořád dost. Nejlepší hláška: Paní si dovezla contíky na octavii, když jsem jí řekl že by je měla o 40kč levnější kdyby je koupila u mě + slevu na práci, tak mě dostala do kolen větou. Já nevěděla že tu pneumatiky i prodáváte já myslela že jen montujete :-D Jinak dva mechanici + jeden pomocník (kluk ze třeťáku z učňáku) = tři přezutá auta za hodinu. takže 10hodin pracovní doba = 30 aut denně.
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym Peklo pneu = Ráj pneu ?? A asi tím nejsou myšleny přezuté pneu ale vyskladněné nové...
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym Klid zbraním,jenom vysírá.
sobota, 27. října 2012
 
Michal
Michal :-):-) To je komik s těma 9000 ks....:-):-):-)
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym Jde Vám to pěkně pane Součáska.
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym Peklo pneu-31 brigádníků, žádné stání, včera 7473 pneu, na pondělí předpklad 9000 ks.
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym Guma-3 stání,3 automechanici,60 aut deně.Ani jedna sada z internetu.Už aby byl leden.
sobota, 27. října 2012
 
Anonym
Anonym 2 stání, 4 mechanici + 2 pomocníci, 39 x komplet přezutí z ráfku na ráfek - z toho 11 velkých dodávek +,8 x jen převážení a nahození na auto+ 7 geometrií.+ prodáno 21 sad pneu. Velmi luxusní den. Zítra objednáno zatím 32 vozů. Makéjme chlapi!
pátek, 26. října 2012
 
Anonym
Anonym 2 stání, 2mech+1 pomocník na kola do myček 50 aut
pátek, 26. října 2012
 
Anonym
Anonym 1 stání 2 mech. 20 aut
pátek, 26. října 2012
 
Anonym
Anonym 3 stání 5 mech. 52 aut
pátek, 26. října 2012
 
Anonym
Anonym 2stání 4mech. 36aut
pátek, 26. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz