Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Tire
Tire Jsem na tom obdobně taky to vidím na 2/3 stálých zákazníků do 1. listopadu a třetina po tomto termínu.
úterý, 16. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - kolegové jak jste jinak na tom s přezutím uskladněnek. Já už mám naobjednáno celý příští týden + co jsem do teď přezul tak budu mít do 1.11. 65% přezuto.
úterý, 16. října 2012
 
Anonym
Anonym Je to čurák
úterý, 16. října 2012
 
Anonym
Anonym to si dělá částka průzkum :-)))
úterý, 16. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - jak koukám tak to přišlo všem. To hoši nebude konečnej zákazník. To bude ....
úterý, 16. října 2012
 
Michal
Michal to bude určitě nějakej starej bavorák...
úterý, 16. října 2012
 
Radek
Radek To nam prislo take. Navrhl jsem mu at si koupi felicii kde je cena pneumatik podstatne prijatelnejsi.
úterý, 16. října 2012
 
Anonym
Anonym Dobrý den, obrácím se na Vás s žádostí o pneumatiky. Moje prosba k Vám je, zda by se ve Vašem okolí známých nebo zákazníku, případně dovozců použitých pneumatik např. z Německa nenašel někdo - kdo vyřadil, odložil na likvidaci nebo v pruběhu dalších mesíců bude "vyhazovat" ojeté zimní pneumatiky, které již pro něj nejsou dost dobré a pro mé učely však budou ješte plně dostačujíci. Za celou zimu najezdím jen velmi málo kilometrů. Téměř nejezdím !!! Jsem sváteční řidič. Má finanční situace nyní neumožnuje zakoupit takové nové pneumatiky v rozměrech 225 / 45 R18.(v počtu 4 KS) Ráfky co mám bych použil z letních kol a u Vás uhradil v hotovosti práci a material za přezutí , případně nějakou symbolickou rozumnou cenu za takové použité přip. vyřazené pneumatiky. Jedná se tedy o to , že potřebuji nějaké ZIMNÍ GUMY 225 / 45 R18 mohu to být i RUN FLAT !!! Jde jen o to přečkat zimu,abych nikde nedostal pokutu v zimě pokud náhodou vyjedu, že nemám zímní obutí nebo pokud by došlo k nehodě,abych nebyl kvůli tomu prohlášen za učastníka nehody !!! Mám obavy ze zákonů a jsem veřte už jen sváteční řidič. děkuji za Vaši odpověď a ochotu, v případě, že jste schopni s mým problémem v budoucnu nějak pomoci. Vím , že v dnešní době není nic zadarmo,ale i přesto budu rád pokud je možné nějak pomoci, možná by zde byla opravdu nějaká šance jak takové zimní pneumatiky dokázat sehnat. Děkuji XXXX XXXXXX - tento dotaz přišel mému kolegovi pneuservisákovi na mail a přeposlal mě ho pro zasmání, borec má podle rozměru pneu asi celkem slušné auto a somruje jestli mu někdo nedaruje pěkné zimní pneu a dokonce by mu i hotově zaplatil za pžezutí :-) bože kam to spěje... :-) Petr D.
úterý, 16. října 2012
 
Anonym
Anonym Jsou to ale lulini . Ale je jasné,že jim to někdo naprášil,nebo to tu taky čtou .
úterý, 16. října 2012
 
Anonym
Anonym CHACHACHA )))))))))))))))))))))))))))))))))
úterý, 16. října 2012
 
Anonym
Anonym A chyba opravena.... S výběrem správného pojistného systému Vám pomůže odborný personál v našich servisních centrech v Karlových Varech a Plzni.
úterý, 16. října 2012
 
Hrouda
Hrouda Pneu jsem znovu neprohlížel. ventil měl novej na sto procent a né od nás. Pneu od něčeho zamaštěné snad barbus na holení čico. Opravdu mě to tak rozhodilo že jsem to neměl sílu řešit jinak než tím že jsem si za nahuštění a závaží nechal zaplatit 600kaček za 4ks Pneu protektor Praha.
pondělí, 15. října 2012
 
Michal
Michal Hroudo teda to je strašný....by mě zajímalo, jak se jim to povede, že to vůbec nazují, aniž by tu gumu nepoškodili. Pamatuju si, že když jsem byl malej, že jsme to s dědou dělali tehdy na žigula a byla to práce na půl dne. Ale to je nějakých 25 let a byla to dušovka....ale jak to udělají teď s bezduší to nechápu..
pondělí, 15. října 2012
 
Anonym
Anonym Toto udělám,jen v případě,že pneu znovu vyzuji dám nový ventil,prohlídnu patky,jestli nejsou poškozené a pak znovu obout. )))Hlavně,že má skoro každý trouba na baráku satelit a mobilu internet )))
pondělí, 15. října 2012
 
Anonym
Anonym petr d. - stalo se me to same hroudo pred par lety, pan si obul 15" plechy na nejake starsi bmw :-)¨
pondělí, 15. října 2012
 
Hrouda
Hrouda Dneska si zákazník přinesl na vyvážení 4ks pneu na plechu sám si je doma nazul a už je nedokázal nafouknout a vyvážit tak jsem mu to udělal za 150kč kolo 13" super co bude dál???????
pondělí, 15. října 2012
 
Anonym
Anonym Na tom slevomatu je opravdu spousta šop.Kousek ode mě je dílna a dostal šroty z číny.Už je na slevomatu za pár hrušek.Přišel,že potřebuje vyrovnat kolo ,tak jsem mu řek at si koupí mašinu.Chtěl 3D geometrii to samo.Přezout od 17 a RFT pneumatiky je pro něj horor.Kam to směřujem.
pondělí, 15. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirko,že tys v sobotu volil komančové?
pondělí, 15. října 2012
 
Anonym
Anonym ))))) já taky
pondělí, 15. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - co jako máte proti Goodyearu :-))) nebuď sněhulákem v létě, nebo pneu Sava více zábavy. Mně tyhle marketingové akce pomáhají v prodeji opravdu hodně :-))) . To že jsou to nejdražší pneumatiky na trhu, mi vůbec nevadí a už se nemůžu dočkat naskladnění na léto.
pondělí, 15. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz