Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Ať zavolaj Součástku ,on jim domluví nějakou partnerskou šopu z vlnitého plechu. NAZDAR
středa, 10. října 2012
 
Anonym
Anonym Dnes přijeli dva zákazníci,pneu v kufru od zde inzerujícího s tím,že už byli ve dvouch servisech a tam jim řekli,že je plno.Já jsem jim jen potvrdil a chtěl jsem je objednat na leden.Oni se urazili,nevíte proč?
středa, 10. října 2012
 
Anonym
Anonym 5J14 Fábie,katastrofa.
středa, 10. října 2012
 
Anonym
Anonym A budou něco psát o nehomologovaných discích
středa, 10. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Chlapi déjte si pozor na pl. disky 5210 Fábie-ALCAR . Vyzkoušejte co máte na skladě na vyvažovačce. Jsou to nějaké zmetky. Katastrofálně hážou do boku. Vyosené středy. Tak možná dobré do šrotu. Zrovna jsem 4 čerstvě přivezené málem vyhodil z dílny. REKLAMUJTE TO!
středa, 10. října 2012
 
Anonym
Anonym hoši jsem plnej na 14 dní dopředu,pneu Zatím prodávám .Je to super.Sklad se vyprodává již cca 300 kol
středa, 10. října 2012
 
Anonym
Anonym gumy nebudou! Neprodávejte to levně, šetřete na příští rok.
středa, 10. října 2012
 
Michal
Michal Jirko, neboj se, to bude dobrý...!
středa, 10. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - zatím to jede na půl plynu, pokud to bude trvat do konce listopadu tak super. Pokud to skončí 1.11. tak já končím s tímhle oborem.
středa, 10. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Krásné ráno pnové ale i dámy. Dnes to vypadá na hezký den a tak ještě nebude divočina, ale práce je už nějaká naobjednaná tak na rozehřáti před tím skutečným bumem to je dobré. Do toho ještě příjdou lidi z ulice a tak je to v pohodě. Takže pojďme na to ať to stojí za to! Hezký den přátelé.
středa, 10. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Míšo ty malé gumky se rozjedou že budou k nezastavení toho se neboj. Ty velké jdou teď a to je jen dobře. 205/55-16 taky letos zatím jdou a jsem za ně rád. Výběr je, tak je to v pohodě. Škoda je, že je toho zatím všude tolik, že se zisk rozprostírá tam kde jde zbytečně vniveč. Ale buďme rádi i za to co teď máme.
úterý, 9. října 2012
 
Michal
Michal Bořku, to je snad telepatie, teď jsem to chtěl napsat, že jsem překvapený, že 13,14 totální prd, ale za to 17,18 i 19 vcelku frčí. Z těch klasických zatím víc 205/55 R16, než 195/65 R15...tady je vidět, jak je každá sezona jiná. Loni 13-14 furt, letos nic moc. Ale přiznávám, že jsem radši, stejně je na těch malých gumách prd...
úterý, 9. října 2012
 
Anonym
Anonym Jen ten zisk z gum není zatím nic moc.Na internetu toho je pořád hodně a tak je ziskovost slabší.
úterý, 9. října 2012
 
Anonym
Anonym prodeje jdou pěkně, dokonce i výrobcům docházejí základní rozměry, takže ta zima bude podle mě dobrá
úterý, 9. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Klasické rozměry jdou zatím pozvolna, ale překvapivě je u mne nárust prodeje 18-19-20 zimních kol. Až koukám že to vzali letos nějak zodpovědněji. Někteří mi říkali, že po lekci v minulém roce kdy nic nebylo se chtěji pojistit. Taky je dobře.
úterý, 9. října 2012
 
Anonym
Anonym Jak řekl pan Tomáš Baťa, hospodářská krize není krizí peněz ale krizí lidských hodnot. Proto nepodporuji předlužené bankrotáře, nedělám dluhy a snažím se chovat k lidem slušně. Matěj
úterý, 9. října 2012
 
Anonym
Anonym Tak hoši už ta začalo o stošest.Pneu se zatím prodává,práce až až.
úterý, 9. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - to byl zákazník :-)))
úterý, 9. října 2012
 
Michal
Michal SJM: no teď mě můžete klidně popravit, za to co napíšu, ale přesně to jak popisuješ toho majitele, tak to je přesně výplod post komunistické doby a rané začátky podnikání v čechách, typická svině, která měla za komančů holou řiť a teď se chová jako velké kápo,který má patent na rozum a který rychle nabyl peníze po 89 , jeho život se skládá s prožitků a váha lidské práce je u něj absolutně na bodu mrazu. takových zmrdů v republice je až hrůza. Já jsem měl taky takového jednoho šmejda. Tak mě prudil, až mi jednou došla trpělivost a takovou jsem mu natáhnul, že ho to položilo na krovky. Sice jsem pak nemohl měsíc nic dělat, protože jsem si pochroumal ruku a měl trošku tahanice s policií, ale víte, jak se mi ulevilo...tohle totiž nejsou podnikatelé, ale normální prasata...
úterý, 9. října 2012
 
Anonym
Anonym A teď se vžijte do role majitele luxusní stavby autosalonu,vše na ůvěr.K tomu jachtu,sekretářku,rodiný domek atd.Vše na leasing nic za hotové.Ono to ze začátku šlo,ale teď prd.
úterý, 9. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz