Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Tak tohle mne nasralo!tohle vymyslel dement,nebo si to někdo zaplatil!Takovou pí...nu musel vykydat nějaký strup.Tohle smrdí nějakou uplatou.
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym Tak tohle mne nasralo!tohle vymyslel dement,nebo si to někdo zaplatil!Takovou pí...nu musel vykydat nějaký strup.Tohle smrdí nějakou uplatou.
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--petře d.---co ti mám napsat. To víš že máš pravdu. Totální hloupost. Počkéjme kdo tam bude a pak uvidíme kdo v ČR je pán přezutí v ceně. Ještě kdyby to tak bylo koupené a my zjístili že třeba BARUM servisy jsou nejlepší a mají to za 100kč a k tomu Barumky za -37%. Tak to bych se už ani v dnešní době nedivil.
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Míšo to je doslova hnus. Taky bych neměl problém totálně zdrbat cenu za přehoz, ustál bych to v pohodě tomu věřte, ale proč bych to dělal ????? Dát to za 200-250 kč a co mi to přinese??? Že bych možná zničil boudy a brlohy jak naznačoval něco o vysokých cenách FAKE? Tomu Já ale moc nevěřím, protože ten garažfušer bude pořád dokud nebudou důsledné kontroly o kterých jsme tu všichni psali. Po těch nemají mnozí šanci přežít protože pak až zjístí co vše musí být v auto a pneuservisech zabezpečeno, uděláno a nutno. To by však úřady museli fungovat. Snad jak říkali tak v říjnu znovu naběhnou na servisy a udělají čistku. Bude to moc dobře.
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym petr d. bořku to už snad není možné ta nova jsou totální mr.ky, já po nich budu chtít najít zubaře který mě udělá nejlevněji polombu :-D
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---To je asi nejlepší---Pište své tipy a informace, kde je ve vašem kraji ten NEJLEVNĚJŠÍ AUTOSERVIS, na který se můžete spolehnout a zároveň to vaše peněženka téměř nepozná. Tak mne osobně zajímá který profesionální pneuservis půjde cestou slevomatu. Autoservisy a autosalony jsou jasné tam to půjde na krev a těm je kolikrát jedno že to dělají za taštičku hrušek. Kvalita však někdy silně pokulhává. Bohužel to zákazník nevidí, že nevyměnili ventily, neumyli kola, dali staré závaží i na pět míst na ráfku apod. Víme svoje. Tohle je štvanice na cestu jen za lacino. Nic víc. Smutné.
sobota, 6. října 2012
 
Michal
Michal Bořku, že bych od novy nic jiného nečekal. To psal naprostý kretén...ostatně to jsou na na nově všichni...
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--co tomu říkáte chlapi?----http://tn.nova.cz/zpravy/na-vasi-strane/zase-budeme-prezouvat-hledame-nejlevnejsi-autoservis-ceska.html
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym Proto je vystavuji fiktivně na kamarády a rodinu,nebo hodně dobré a stálé zákazníky,kteří jsou u mě jako doma a NIKDY by jinam nejeli.JE TO PODVOD jak píše hruška
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym petr d, lidi ale michelin chteji, protoze je to spicka ale to asi kazdy z nas vi, nabidnu zakaznikovi conti - najede na tom pulku co na michelinu a bude nespokojeny.. alespon u me michelin proste byt musi
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Přesně tak jak Hruško píšeš, Němci ale i jiní nechápou co je u nás všechno možné. Radku pokud o tom ví je to trošku jiná věc, ale myslím že tak jeden ze 250. A když chceš prodáš něco jiného a bez poblbnutého Michelin paliva, který je stéjně podraz. Není to absolutně žádný problém pokud jsi dobrý obchodník. Není žádné umění prodat zkažený MICHELIN, je umění dobře nabídnout a hlavně prodat cokoliv rozumného.
sobota, 6. října 2012
 
Radek
Radek Proto to davame jen tem co si o to reknou. Je to zakaznik ktery o tom vi a stejne by pak hledal jinde kde to dostane.
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym Ok všichni co použiváte poukazky od Michelinu a co když se jednou takto vytvarená databáze vycerpá pro Michelin, a proste ji prodají dál třeba pro potřeby jiné značky, nabo nabídky servisu na olej, desticky atd. Kdy uz pochopíte ze jakykoliv sběr dat o lidech je spatny a velmi jednoduse pouzitelny a zneuzitelny. Proc si nevytvarite svoje databaze zakazniku s telefony a maily a delate to pro nekoho druheho zato ze mu jeste prodate jeho zbozi. Dyt je to uplne padle na palici a nekteri jim za to jeste tleskate. Kurva dyt ja to delal dve sezony, a je to moc prijemny kdyz u Vas ma nekdo uskladneny kola koupi od Vas letni Michelin a pred zimou prijde s Vatistenym meilem ze teda neví ale ze ma moznost byt obslouzen Michelinem a ze tedy asi pojede do Pardubic do toho Euromastru kdyz je takovy Vazeny zakaznik MIchelinu. Co na tomhle je k nepochopeni. Ja tohle minuly tyden vysvetloval v Chemnitzu s servisu S- point Mainz a ted tomu nechtel verit ze je mozny ze tohle Michelin dela a jeste vice se divil ze na to nekdo pristoupi. Holt vychod je vychod
sobota, 6. října 2012
 
Hrouda
Hrouda Michale opravdu rád bych dal i 850kč , ale to je obtížný když máš vedle sebe Taxikáře podobného degena o kterém tu píšete a kopec dílen ala autokellykeci. Montáž všeho za 300kč. Ale je to holá cena umím k tomu dát i omáčku.
sobota, 6. října 2012
 
Radek
Radek Cena je to slušná, akorát trochu vázne výroba. Poukázky dáváme jen těm co si o ně řeknou.
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym JE TO S dph a s Euromestru strach nemám.U mě v okolí není nikdo eventuální,kdo by do toho šel.Buď je tady Barum,pneu Plus,Vianor,Premio ,point-S ,a bár břídílů co berou napřímo,ale to jsou šopy takže to nehrozí.....
sobota, 6. října 2012
 
Michal
Michal Pokud s daní tak samozřejmě ano...
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Já jsem pochopil že to je 1280 s dph. A to je dobrá cena. A jestli to kolego dáváš na stránky a do novin ta za pár měsíců nebo max. let se nediv co ti udělají. Hruška ti může povyprávět. Pokud jsi Euromaster tak to chápu, pokud né tak to pro tebe může být i smrtelný koktejl.
sobota, 6. října 2012
 
Michal
Michal Za A4 1280 Kč bez daně když bereš na přímo???? To je drahý jako prase...
sobota, 6. října 2012
 
Anonym
Anonym JE TO NETTO
sobota, 6. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz