Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Fiat dává k nákupu pneumatik 3 + 1 zdarma:-) teď to bylo v rádiu...ty brďo, za chvíli to bude 1+3:-))))
úterý, 2. října 2012
 
Michal
Michal SJM: jinak máš naprostou pravdu. A to je to, co tady říkám celou dobu, že nějakou aušusovou značkou, nebo nedejbože čínskou se ta firma dostane na samé dno. Je třeba udržet si kvalitu a značky, které jsou kvalitní. čínu nebrat, pokud je Vám podnikání milé. Já teda nedělám ani korejské pneu a nesmí mi přes práh, ale je fakt, že já jsem proti všemu co pochází z koreji zaujatý, já tady žádný šikmáče podporovat nebudu a to nejen v gumách, ale špatné pneu to zase nejsou, to objektivně musím říct.
úterý, 2. října 2012
 
Michal
Michal SJM: ten test zimních ojetých a letních pneu někde loni proběhl. Myslím, že ve světě motorů to bylo...zkusím to najít.
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym Tak pokud v dnešní době někdo přezouvá zdarma a dá si to ještě do rádia, tak je ve stavu poslední křeči a nebo nedochodil ani základní školu :-))). Takový plevel zajde sám.
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--pokračování, omylem odesláno: Měl nastudováno moře testů za poslední roky, ale nikde prý se dedoprálal srovnání např. 4roky starých zimních gum se stejně starými letními, nebo např. strovnání 4leté UG7 s 4mm, s novou UG7, jak vychází takové srovnání v létě (při dojíždění) a jak v zimě. Všude samé testy pouze nových, ale jinak nic. Musel jsem uznat, že má pravdu. Takových asi bude více. Tzv. střední třída jednouše bude zkrátka ještě více zvažovat,přemýšlet,porovnávat pro a proti a stále méně a méně bezhlavě důvěřuje tomu, co se jí k věření předkládá, včetně testů a informací o pneumatikách. Ten člověk byl nabušený informacemi z netu a t těch rozporuplností byl tak zmaten, že si raději přišel o tom pokecat. Včera mě to samo sebou nevadilo, ale nedovedu si to dost dobře představit v sezoně, na druhou stranu je toto cesta pro servis. Sám mi řek: " Na netu jim nevěřím ani nos mezi očima a je jedno, zda jde o politiku nebo pneumatiky". Tam jste to páni "neťáci" dopracovali, každý brak z číny je u vás dobrý v testech,vynikající životnost, doživotní záruka...................a rozumní lidé již na ty vaše pi... přestávají slyšet. Konečně.
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--dobrý den všem po delší odmlce. Nebyl jsem přiotráven kalouskovicí ani postřelen plastovou pistolkou, jen nemám potřebu mluvit, když nemám co říci. Nyní bych měl jeden malý postřeh z posledních dnů. Naposledy včera (michodem nádherné počasí) se dostavil pán do 50 roků s dotazem: má octávii v 15 UG7, cca 4-5 roků, vzorek 4,8-5,6 a jak se má zachvat? Evidentně přemýšlivý, spořivý ale také dbající na bezpečnost-zkrátka odpovědný.
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym Doufám,že odvádí DPH za provedenou montáž zdarma.Petr
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym Další zoufalec:Radio Černá Hora:Pneuservis Dědeček montáž pneu zdarma.
úterý, 2. října 2012
 
Michal
Michal Tak Káčka při těch zásobách musí mít marže, o kterých se nám vůbec nezdá...tam to pod 60% v nákupu nepůjde u žádný premiovky.
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym Moris: nijak bych se toho nebal neťáci opět zdražují pneu peterka - 100kč za dopravu / ks o grilovi ani nemluvě pešíček to samý zoufalci......zde je vidět že stím co pracují popř. pracovali to nejde dělat ani přes net........KK pneu jsou pro mě záhadou, že jsou schopi takto expandovat za nesmyslný ceny pneu . A když poslouchám jaký tam zákazníci čekají v sezoně řady na servis tak to nechápu proč. Já jsem v kraji a městě kde by to už jen pro silnou konkurenci nebylo možný mám konkurenci která se snaží stůj co stůj vyrovnat netu a stejně tam nikdo moc nejede a už vůbec ne aby tam čekal......
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym To ji bude mít každá poslední autodílna.
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym To ji bude mít každá poslední autodílna.
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym Tak a ještě nám APM nabízí TS 850 ve 195/65R15 za 1079,-.
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym ADAC testy už jsou venku. Vítěz Conti TS850, překvapila polaris3
pondělí, 1. října 2012
 
Michal
Michal Tak ono to jde, já se pohybuju podobně jako Petr, akorát u těch pitomých exponovaných rozměrů 195/65 R15, 205/55 R16 a fabie ve 14ce to moc nejde. Proto tyhle rozměry tak nesnáším. Ale u ostatních rozměrů v pohodě.
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym tak to je frajer
pondělí, 1. října 2012
 
Radek
Radek Nebo to umí dobře prodat. Proč ne.
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym od koho kupuješ? to musíš mít dobrej nákup
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym petr d. uvedu nástřel minimálních zisků na 13" - 200 14" - 250 15" - 300 16" - 350, záleží jak se nakoupí..
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym petr d. kdybych si dával takové marže jako ten pode mnou tak jsem sice na urovni pneunetu ale rozvoj žádný :-)
pondělí, 1. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz