Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Ale já to nemyslel vůči point s, ty také neberu jako běžnou sít, ale vůči Vianoru, premia, firstopu, bestdrivum a euromasteru. špatně jsem se vyjádřil, omlouvám se!
středa, 19. září 2012
 
Anonym
Anonym Michale Point S mne v nicem neomezuje nic nekontroluje a na nic netlaci. Tady jde opet o naprosto katastrofalni pochybení zastoupeni pro CR a to pri vytvareni ceníku a z nej poskytovanych slev. A to jsem s nima chtel loni skoncit kdyz nic nedodali a oni prisli s tim ze kdyz bude objednavka v lednu tak pneu dodaji.Mel jsem jet s Frantou MOsou na jednani do jejich sklenenych kukani na Chodove ale nestihal jsem to, Skoda mohl jsem vse slyset na vlastni usi co slibovali. Aby byla super cena tak pozadavek na dovoz na jedno misto k nasemu jednomu clenovi a ten to pote rozvazel dale, takze to vypadalo vse velice pekne. Uvidime co se bude dit, a jsem zvedav na jejich reakci az se ozve vedeni Point-S v Lionu Nokianu s tim proc sit Point-S v Cechach nakoupila tisice pneu Nokian velmi nevyhodne oproti jinym v Evrope a panuje obava ze za techto podminek bude tezke pneu prodat a jsou pozadavky na vracení nebo upravení ceny. Aby z toho hochum na Chodově nebylo ještě dost teplo.
středa, 19. září 2012
 
Anonym
Anonym Ale kdo má z nezávislých intranet s více dodavateli?? To že se tak zachoval Nokian je jedna věc,to nemá se sítí nic společného.Goodyear taky podrazil Premio néé?Bestdrive zase frančízanty s 123pneu atd...... Začíná boj zima klepe na vrata tak to bude tatata -možná i kalašnikovem
středa, 19. září 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - Vrátit a hotovo. Nechce se vrátit bývalá ředitelka Nokianu ? Zlaté časy !!!
středa, 19. září 2012
 
Anonym
Anonym No to není pravda o oběšení.Points je nezávislý,takže nemusíš nic nikde u nikoho objednávat a můžeš kupovat třeba na internetu.Vianor,a ti další jsou na tom podstatně hůře.
středa, 19. září 2012
 
Michal
Michal Ono být v každé síti, známe jít se letos rovnou oběsit:-)))
středa, 19. září 2012
 
Anonym
Anonym Tak dekuji panove za krasne rano. Prosel jsem si nakupni ceny Nokianu a mam po nalade. V ramci site Point S jsme delali objednavku jiz v lednu. Z duvodu skvele ceny zavoz na jedno misto, pote rozvoz ke clenum site!!! A dnes nakupni cenu mame horsi o cca 100-250Kč na kolo, nez kdyz si to objedname v nasem internim systemu z Nemecka. Tak jsem zvedav jak se k tomu pani z Nokianu postaví !!! A pak se všichni divte ze mame o importerech takove mínění. Jo a to jeste ze nepatrim do Vianoru, no to bych se tesil na sezonu.
středa, 19. září 2012
 
Anonym
Anonym On je kapsář??
středa, 19. září 2012
 
Anonym
Anonym Ahoj Michale,oni si to nemůžou nechat,protože z obyváku by neprodali ani kolo.Ono to samo nejde,tak to hrnou jen cenou,ale kultura prodeje nikde.To jim nic neříká,prostě díra na trhu tak takoví bulici se toho chytnou.Proč to nedělá Procházka,Urban,Hnídek,protože vědí která bije i když to také degradují.Ale co chcete od zloděje,který okrádal cestující na Ruzyni.Ne na servisu,ale na letišti.
středa, 19. září 2012
 
Michal
Michal Ferdo to máš naprostou pravdu, 50-54 dával do ulice je hnusota, já hlavně nechápu jedno, když už někdo ty procenta má, tak proč si je nenechá pro sebe a hned to musí pustit za tyhle zcesnosti ven. Tak vidím, že pneunet má fakt profi provozovnu:-))))))....že si to nedá na stránky:-)))
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Datum obrázku: květen 2012 _taky docela zajímavé
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Tak jsem zde a v plné síle!Určitě jsem Vám chyběl.Kurnik to zas je nový bordel na světě.Na chvilku utichne jeden výhradní zmetek Michelin a prásk je tu další a nový povedený kousek od Nokoušů.Ti to ale pořádně posrali!Pak tu máme dementa Pneunet alias Škarka kokotíno je magor.50-54 dávát do ulice na Nokouše je humus!Ejpovice to zdrbali,protože to musí být od nich.No co zůstane nám ta voňavoučká práce a interneťáci se hezky pozabíjejí sami.FAKE jestli chceš přezuji ti tak maximálně papuče u tvých nohou co máš pod počítačovým stolem.Vyměň si ale ponožky,masku nenosím.A ty mi naoplátku polibíš můj rajcovní zadeček cukrouši.Dnes bylo krásně,práce jak na kostele a i když ti výhradní psychopati opět nezklamali vidím jak mi to dělá radost že interneťáci mají stažené půlky u sebe protože se bojí a to je super.Jo tady dost servisy přežijou,ale mnohem více zdechne interneťáků.Jak bylo napsáno,tahle zima bude tuhá a někdo v ní vytuhne na věky věků.Tak zduř a zase se ozvu kluci buci internetoví.
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Není to shop -pneunet-__ trotl z Nového Jičína??To budou nít u Hanzelků radost.
úterý, 18. září 2012
 
Michal
Michal Bořku, je to tak, tohle je ještě brutálnější rozdíl než co dělá pešíček s michelinem, protože u michelinu je to jen on a pak dlouho nikdo, ale tady v tom případě je to každý, kdo to přitáhne s raichu nebo od tulipánů. A nejhorší Bořku je údajně předělaný německý shop do češtiny, kterou tady jen odbavuje nějaký čech z novýho jičína. skladovost je prý z němec a bohužel prý i ty termíny dodržují a co je ještě horší, že to není jak pan komik taxikář, tihle to perou v podobném duchu ve všech rozměrech. Ale ten Nokian je teda velký průser, já měl Bořku dnes to stejné s W+ 205/55 R16. kdy jsem se s cenou 2120 Kč/ks totálně nechytil, chtěl jich 24 na 6 aut, tak mi nezbylo nic jiného, než dát slevu na přezutí...no sice jsem z toho celkem na větvi, ale zaplať pánbuh, že to vůbec vzal a tím mi jich zbývá jen 8, tak to snad s nějakou normální marží prodám. Ještě, že jsem jich vzal o tolik méně než loni, to by bylo hodně se skřípáním zubů. A tím je s tím Nokianem konec, protože každý rok jsem jich jen v tomhle rozměru prodal hodně jen ve W+ přes 100 ks, firmy mi na tom hodně jezdili, že je to super guma, za super peníze..a to se mi bude blbě přemlouvat na jinou značku, ale tuhle cenu jim nemůžu ani říct, protože budu za lichváře...Je to škoda, strašná škoda. Roky jsem měl Nokian jako prioritní značku, která mi udělal zimu, kvůli novým zákazníkům mi to ani nevadí, ale těm stálým, kterým jsem je roky dával na auta, tak s těma budu mít velký problém. je to teda hodně v prdeli. A nejhorší je, že můj dodavatel mi na ně dal fakt super slevy, jako v minulých letech, ale tohle je pěkná podpásovka i na něj...no, zítra to budeme řešit.
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Co se týče Michelinu tak myslím že dopis opět nezklamal.(mi nedošel,já nejsem jejich kamarád) Zrovna včera mne ale navštívil obchodní zástupce po roce a půl a musím podotknout že mne pozitivně překvapil. Konečně první Micheliňák co mi nic netlačil, nenutil, nevnucoval a jestli jsem se minulý rok tady v diskuzi zmínil o tom že mne navštívil na servise zase nějaký nový Šašula z Michelinu a já tam tenkrát nebyl a mi to řekla jen sekretářka, tak teď se mu musím tady za toho Šášulu omluvit, protože je to snad první člověk od Michelinu kterého jsem poznal a bylo jich hodně, který je podle mne aspoň trochu realista a ví že to na papíře je jinak než ve skutečnosti. Konečně jsem si pohovořil s někým trochu normálním a nepoblázněným od Michelinu. Ten předešlý obchoďák byl absolutně pro mne mimo realitu tohoto světa a oboru. Viděl jen čísla, peníze, smlouvy a svůj postup. Takové nemám rád. Ten zůstane pro mne tím jak jsem je nazýval. A snad už takoví raději ať ani nevzniknou a je víc takových jako ten včera. Nic se u mne nemění, stále beru a budu brát Michelin jen okrajově dle potřeby a od jiných, ale je mi hodně jasné, že zrovna obchoďák je jen malý pinčl na velké šachovnici a kolikrát stejně jako ten dnešní Nokiaňák nemůže za nic. Řeknou mu pravidla, ty musí dodržet a když to změní dostane jako první přes pusu třeba i od nás on. A že to někdo změní, tak to neví ani on, to ví jen ti tam nahoře a ty pinčly do hry jen zapojují jak chtějí a pak jako první i položí. Smutné a někdy i zbabělé. Hezký večer a noc přeji. Bořek Filipec.
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Predrazene nokiany vracim. V klidu a v pohode. Je to obchod. Objednavam levneji z venku.
úterý, 18. září 2012
 
FAKE
FAKE Bořek: no jak tu píšeš, vloni to bylo s Nokianem podobné, ale jen v pár rozměrech, které se sem přitáhli oklikou přes NL a D shopy, navíc v sezóně pak nebylo nic skladem, kdežto letos to vypadá s Nokianem přesně jak píšeš, je skladem, za ty směšně nízký ceny a kdo naskladnil "normální"cestou, tak bude rád když prodá za nákup
úterý, 18. září 2012
 
FAKE
FAKE mno tak to mě Michelin fakt pobavil, místo aby sy posypal hlavu popelem a držel se zavedené historky o individuálním pochybení, tak z toho ještě udělá přednost, jak jsou moderní a pokroková společnost ;-) Ještě že s Michelinem nedělám na přímo ;-) to je asi tak drzý, jako kdybych nabídl FERDOVI, jestli nám nechce přezouvat zákazníky ;-)
úterý, 18. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Tak jsem po dnešku zase jen ujištěn, že tady v pneusektoru už nefunguje zcela a zhola nic. Nokian udělal zásek sekerou do hlavy jako blázen. Je až nemyslitelné co provedli výhradním prodejcům a Já jim dávám červenou! Nokian poslední dobou i když šel nahoru z cenou, ale ne zase tak s kvalitou držel cenovou politiku docela na uzdě. Jak však hodnotit krok který se udál zcela náhodou zrovna dnes a u mne. Řešil jsem nabídku 205/60 R16, 165/70 R 14, 185/60 R 14 a na Nokian jsem dal slušnou nepodbízenou cenu. Když mi zákazník odpověděl málem mne omylo! Nokian v těchto rozměrech i jiném našel na internetu s 54% slevou včetně dopravy zdarma! Tyto gumy jsou fyzicky skladem a není problém je do 24hodin mít na servise, nebo doma v obýváku. To bylo i na mne dost když jsem to viděl. Tak volám svému dodavateli a ten málem možná snědl telefon jak viděl ten svinčík co se stalo s Nokianem. Pak jsem tu v diskuzi zadal otázku---že by nám Nokian zblbnul už taky? Copak se to děje?-------Nedalo mi to více a zavolal jsem přímo i obchodnímu zástupci z Nokianu co to je za podraz, za děs a hrůzu co udělali. Nezávidím mu tedy absolutně a je mi ho i trochu líto, protože tady je jasné že zase ta špinavá hra je někde jinde a to ve vyšších patrech. Tady někdo udělal né omyl ale doslova historickou chybu která může stát Nokian velmi hodně. První chybou byly nákladní Nokiany z Číny které totálně propadli v kvalitě a nazvu li je katastrofou tak je to ještě slušné zhodnocení. Druhou je jejich strach po otevření nového závodu a to se bojí že neprodají ty kusy které teď vyrábějí. Další chyba bude s cenovou politikou. Smutné. Letošní zima je už podle mne tímto pro Nokian zničená značka s nízkou ziskovostí a nejde to vrátit zpět. Jen další v řadě chyb, omylů, přehmatů a taky podrazů lidí kteří svou práci dělají podle mne asi dost špatně nebo s nějakým možným i úmyslem. Bořek Filipec
úterý, 18. září 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz