Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Taky jsem na ty testy koukal, ta LM80 mě docela překvapila. Ale test TS850 jsem žádný nenašel? Kdo to testoval?
pondělí, 17. září 2012
 
Michal
Michal SJM: přesně máš naprostou pravdu. To je naprosto nepochopitelné. Mně stačilo přečíst si tohle: http://aktualne.centrum.cz/domaci/clanek.phtml?id=666023
pondělí, 17. září 2012
 
Anonym
Anonym Tak První testy už jsou venku. Vyhrála TS850, skvělé doporučení dostaly Semperit speed-grip2, Nokian WRD3 a Goodyear UG8 a v 4x4 Bridgestone LM80
pondělí, 17. září 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Vážený pane O.KO.,to jen nějaký šmejd kalil vodu a bál se špatné reklamy.Administrátor samozřejmě vidí adresy,ale je natolik slušný a dále je neposkytuje,že pane Mensa.
pondělí, 17. září 2012
 
Anonym
Anonym to : Anonym to s tím nesouvisí, IP adresa lokalizuje místo odkud jste připojeni do internetu, respektive umí zjistit přesnou adresu i uživatele a poskytnout všechny informace. např: ……………………… 20.8.2012 8:37 po 10-29 mil. 6-9 9285s - 11pv / 9197s-8pv // 84s-2pv / 4s-1pv ☏ 485…… info@..... www…… …….. …….. ……………………….. 20.8.2012 8:37 po bez obratu nezn. 14644s - 3pv // 14638s-1pv / 4s-1pv // 2s-1pv ☏ 602 info@....... www…….. ………… ………….. 20.8.2012 8:27 po 100-199 mil. 20-24 124s - 9pv // 61s-2pv // 43s-4pv / 15s-2pv // 5s-1pv ☏ 581 …@.... www……… firma , obrat, počet zaměstnanců, navšívené stránky, , tel, email, web. tyto data jsem samozřejmě smazal. Jen aby si všichni nemysleli jak jsou na internetu anonymní.úterý, 11. září 2012 : ... mohl by jste me zdelit jak tu ip adresu chcete odposlechnout??? ... to jste se naboural do serveru pneurevue.cz -.... to by se mel asi nejspise k tomuto vyjadrit admin tohoto serveru.... ne?? Velice dekuji za odpoved Olda K.
neděle, 16. září 2012
 
Anonym
Anonym to : Anonym to s tím nesouvisí, IP adresa lokalizuje místo odkud jste připojeni do internetu, respektive umí zjistit přesnou adresu i uživatele a poskytnout všechny informace. např: ……………………… 20.8.2012 8:37 po 10-29 mil. 6-9 9285s - 11pv / 9197s-8pv // 84s-2pv / 4s-1pv ☏ 485…… info@..... www…… …….. …….. ……………………….. 20.8.2012 8:37 po bez obratu nezn. 14644s - 3pv // 14638s-1pv / 4s-1pv // 2s-1pv ☏ 602 info@....... www…….. ………… ………….. 20.8.2012 8:27 po 100-199 mil. 20-24 124s - 9pv // 61s-2pv // 43s-4pv / 15s-2pv // 5s-1pv ☏ 581 …@.... www……… firma , obrat, počet zaměstnanců, navšívené stránky, , tel, email, web. tyto data jsem samozřejmě smazal. Jen aby si všichni nemysleli jak jsou na internetu anonymní.úterý, 11. září 2012
neděle, 16. září 2012
 
Anonym
Anonym BORDEL U NÁS BYL,JE A BUDE DÁL.
neděle, 16. září 2012
 
Anonym
Anonym SJM---gumy nechám stranou, dnes je No.1 chlast. Mrazí mě z jedné informace. Denně proteče mušlema 50 mega. Výrobci odhadují, že podíl pančí je cca 50% (25 mega/den), na MF říkají že je to "pouze" +-10%(+- 5mega/den). Je nad slunce jasné, že jedni nadsazují a druzí bagatelizují. Pokud je pravda uprostřed, bavíme se kolem 15mega/den = 5 mld/rok. To je podobné číslo, kolik se protočí ročně v celé ČR v pneumatikách ! Je s podivem, jak se taktně mlčí o celní správě, to jsou přeci tisíce lidí na GŘ, na oblatních ředitelstvích a pospávajích v automobil podél cest. Kolik nás stojí na daních taková instituce? U posraté gumy musíte zákazníkovi pomalu říci co měl lisař který ji lisoval k obědu, ale u kolkovaného chlastu po týdenní akci, ve které je zapojeno 50000 státních zaměstnaců, nikdo neví, kde se to vzalo !!!!!
neděle, 16. září 2012
 
Anonym
Anonym To vím,ale je to problém,nenašel jsem ji ani venku (((
sobota, 15. září 2012
 
Michal
Michal Tak pokud vím,tak tenhle rozměr v run flatu dělá jen Pirelli a možná bridgestone, ale vždycky jsem viděl jen pirellku...no a ta zatím není ani u pirelli
sobota, 15. září 2012
 
Anonym
Anonym TOM: neví někdo kde sehnat pneu na X6 285/45R19" RFT zimní?? Nike jsem nic nenašel-KK,Verex,Ihle,GPD,Emka atd...jen popgom cosi má .Díky
sobota, 15. září 2012
 
Michal
Michal Franto: Ale ty eshopy jsou pořád menší problém než cenová politika importerů a jejich přístup a jejich vyjebávačky a to je ten pravý problém než to, že si někdo přinese gumy svoje. Ono v první řadě nenaštveš zákazníka proti eshopu, protože když on tam koupí, tak on má pocit, že tam dost ušetřil a to pořád přebije. Naopak ty můžeš být ten drzoun, který si dovolil mu to odmítnout. Víš moc dobře, jaký lidi dokáží být povahy a zvlášť češi, oni musí mít pocit, že ušetřili. Ty lidi na tom netu budou nakupovat pořád, je jedno jestli budou káčka, pešíček a nebo jiní blázni, ale čím víc je budete odmítat, tím víc naopak podpoříte garážisty plechárny, protože tam ty lidi rádi půjdou přezouvat a ještě se budou smát, jak na Vás vyzráli. Tím ten uzavřený kruh akorát ještě uzavíráte a tím víc jim ještě polezou i výhradní do zadku, protože aby měli čísla o která jde a nejde tu o nic jiného než čísla, aby měli prodané gumy, tak jim dají ještě lepší podmínky a cena v dnešní době rozhoduje. To si můžeme všichni hrát na kvalitu, ale o té ceně to bude letos ještě více než kdy jindy. Nejlepší cesta je, když uděláte rozdíly, dejte si klidně o 50, 100% větší cenu přezutí, dejte si klidně kontrolu každé donesené gumy 100 Kč za kus, pořád jsou to peníze a přece se o ně nepřipravíte, prostě nenechávejte ty prachy někomu jinému. A když bude brblat, tak mu ukažte ceník, jakou slevu by dostal, kdyby to koupil na servisu a všechny ty výhody kolem. Je to pořád menší zlo, než ho poslat do háje, nejhorší je nasranej zákazník, ten dokáže udělat tak špatnou reklamu, že je to horší než ČOI. Jistě, když si narazíte na debila, tak je to jedno, ten nebude nikdy spokojený, ten bude chtít jen vydělat. Takhle sice budete mít nádech satisfakce, že jste sice proto něco udělali, ale ty peníze shrábne někdo jiný a co horšího, že to schrábne nějaká černota, bouda nebo dokonce vietmanci, jako je to tady na libuši v sapě. Ten trh je v první řadě čím dál víc zmasakrovaný imporťáky, kteří jsou absolutně bez zábran, to, že tady jsou eshopy, ty tu budou vždycky, protože ty lidi budou na netu kupovat pořád a ve velkém globálně, je jedno, jestli to bude televize, baterka, zájezd, nebo mobil, protože je to pro ně prostě snažší. Ale imporťáky je nutné zarazit a dát jim přes prsty, jinak se to bude prohlubovat a kazit ještě více. Oni se prostě budou chtít zahojit za každou cenu. Vemte si, že docela dlouho se vedle eshopů dalo docela dobře dejchat, ale jakmile do nich a to myslím opravdu těch koncových, jako káčka, pešíček, grill vstoupili napřímo imporťáci a fakt opravdu ve velkém, tak to jde čím dál víc do kopru a to je celý problém. A ta expanze výhradních do eshopů bude ještě větší, protože oni jim ty čísla doženou, i kdyby se měli výhradní posrat, čísla čísla čísla, to je jediné co je zajímá. Proto je takový průšvih, ten průzkum co si zadali u té agentury, jak tady pořád omílám, to je nebezpečí. Na lidi, že si koupí gumy přes net se nezlobte, to je až to druhotné, ti to tam koupí kvůli ceně, nebo pohodlnosti úspoře za benzín než by objeli pět pneuservisů. My si tady můžeme myslet, jak je to snadný, ale vezměte si, že jsou taky místa, kde nejbližší pneservis je třeba 30-40 km a je tam jedinej pneuservis, který si řekne za barumku v octavce v T třeba 16, 17 stovek, protože ví, že nikde kolem nic jiného není, že ty lidi nemají šanci. A já znám takových míst po čr hodně, protože jsem taky velký turista po české přírodě a tak to samozřejmě sleduju a ptám se. Jenže v takových místech jsou průměrné platy taky mezi 9-13 tisíci. Ono se furt žvaní,kde je průměrná mzda, jo, když jsou tady nůžky, kdy jeden má měsíčně 9000 a nějaký uslintaný manager nebo náměstek ve státní správě, který krade kde může má třeba 300 tis měsíčně, no tak to je pak průměr úplně na hovno...tady v tom státě je tak všechno na hovno. Já vím, že ani jedna cesta není řešení, že naopak podpoříte to, co nemáte rádi, ale zase jsou to peníze a možná ty, které pak na jaře můžou chybět. Jiná věc je, pokud máte zákaznickou základnu fakt silnou a pevnou, to je pak klidně posílejte do boud, ale pokud ne, tak proč dávat prachy za přezutí někomu jinému. Ale od imporťáků se musí začít, ti jsou to největší zlo na tomhle trhu...
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Morisi co je jednoduchší?Nebrat od interneťáku,nebo je spíše nepřezouvat?Raději blokujme přehozy od nich a tím jim toho zákaznika naštveme a zůstane jim na skladech podstatně více.Vždyť to máme již dobře po minulé zimě rozjeté.Vzpomeňte si na to jak interneťáci lhali a neměli nic skladem a lidi rádi přilezli do servisu.Je potřeba toho využít.Jinak to moc asi nepůjde.To je možná malá, ale je to nějaká cesta.Franta
pátek, 14. září 2012
 
DobrePneu
DobrePneu Jirko, pošli mi kolik kusů, rád nabídnu. Ceny máme dobré.
pátek, 14. září 2012
 
Michal
Michal Jirko, myslíš v těch cenách u Alcaru? V tom se už nevyzná vůbec nikdo....to nemá logiku..
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym jaká je nejnižší cena??
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Jirka-trošku odbočím. Potřebuju koupit pár plecháčů na sezónu, hlavně škodovky. V cenách je neuvěřitelný rozdíl. Nevím co si mám o tom myslet. Kde nakupujete ?
pátek, 14. září 2012
 
Michal
Michal Bořku, Kolega to přesně vystihnul, tak to přesně je. A když už ty čísla pak začnou u výhradních kolísat, tak se osloví eshopy, které jsou zahrnuty v tom výzkumu a nabídnou se jim podmínky. Jenže se tím na ně vaří voda, protože kdo bral nebo bere od importérů, tak ví, jakej je to horor, abyste dosáhli těch procent. Tohle naštěstí spousta jich neví a myslí si, jak vyhráli a vše je zalité sluncem. Je pravda, že já jsem od těch káček dost odtržený. Teď jsem se přihlásil a zjistil, že jsem od nich vzal celkem asi 30 gum:-) Takže já je znám jen z toho co vidím na dálku nebo co se mi donese, takže nevím, čeho jsou schopni, ale věřím Ti, že jsi toho s nimi asi zažil dost...no bude to síla.
pátek, 14. září 2012
 
Moris
Moris zdarvím, dnes jsem se propírál myšlenkou jak asi budou vypadat příští léta naší pneubranže. To co se stalo za posledních pět let zcela zdeformovalo pneutrh na všech frontách zmizela morálka která v čechách zažívá těžkou krizi. Se zmizením morálky začali mizet i schopní lidé znál jsem jich několik o každým z nich jsem naprosto přesvědčen že to byl člověk na svým místě. Dnes už jsou všichni pryč nebo přešli do jiného oboru zkrátka to dál nevydrželi. Přežít naprosto kolapsní bordel plný nečekaných zvratů a chování který postrádá logiku si vyžaduje člověka s hroší kůží. Okrást dnes může každý každého přes nezaplacené faktůry , manipulovat s veřejnými zakázkami dle vlastního prospěchu a podnikat dál to je filizofie naší republiky a ani kalousek který pomalu zastavuje ekonomiku díky nesmyslným škrtům zastrašování lidí ekonomikou a scénářem řecka se nesnaží tyto bezobratlovce nikterak postihnout. Věřím že spousta firmám a lidem musí náš obor připadat zcela směšný bojujem o minimální zisk a mnozí znás prodávají ze strachu pod cenou, aby mu to nezůstalo na skladě velkoobchodnící prodávají do ulic za velkoobchodní ceny za který nenakoupí kolikrát ani slušný servis a vše vytloukají množstvím na úkor druhých. Ostatní jsou jim zcela volní proto výrazně nepodporuju žádný velkoobchod v Čechách stále věřím ve výhradní zastoupení. A kdo tyto molochy kteří spolehají tuto sezonu a na nás podpoří (viz. pan Částka) tak at se nediví katastrofě . Samozřejmě vypomůžem si v nouzi nejvyšší určitě všichni a to odkudkoliv, ale brát systematicky od nich je špatně dálší sezony to bude použito vše proti nám. Podpoříme jejich reklamy posílíme jejich skladový zásoby.....Ale abych se vrátil již dnes je nám v šem jasný že opět na jaře nás čeká hubená sezoná byl bych rád kdyby to tak nebylo ale vše tomu nasvědčuje. Všichni čekáme velké výprodeje opět to bude od těch co toho mají hromadu na skladě již letos a a zase na účet servisů a opět za nesmyslnou cenu......Nechme jim na skladě i ty zimní kola když chtějí hromadu pneumatik tak at jí mají!
pátek, 14. září 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz