Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Míšo kéž by těch možností měli co nejméně. Jenže ty je asi neznáš, takže nevíš co jsou všechno schopni. Historie mluví za vše. Jdou třeba i přes mrtvoly.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Kolego co ti na to napsat. Pro mne máš v mnohém pravdu. Je to tvrdé, hrubé, ale tak by scénař asi měl zatím podle toho co se děje vypadat. Trh se však ukáže teprve jak to bude za pár měsíců. Válka nenastane ta už tady je. Je v přípravné fázi na tvrdý úder. Z které strany to příjde nevím, ale příjde to jsem si docela jistý.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Kolega .Je to jednoduché nebudu brát na jaro napřímo žádné pneu ajeto.Jsem včera měl jednoho OZ z nejmenované značky a toto jsem s ním řešil.Jeho odpověd je že těch mojích usraných 1000 kol na jaro je nevytrhne,ale Karasových XXX krát více ano.A o tom to je.Vždy se najde nějakej čurák,co bude kurvit trh Ať už pneumatik,mýdla,nebo tamponu.Nastane boj o přežití a všichni budou muset prodávat za 0 hrušek ,jen aby bylo co do huby.To je realita.My malincí sráči můžeme akorád tak šoupat nohama v porovnání s velkýma hráčema trhu-KK ,Prochy... Ti budou určovat směr,jelikož berou takové množství,že ani nemáme tucha.Pak je řešení: Vlézt do Point S ,kde je Prochy a hrát podle jeho not.Stejně to k tomu v síti bude spět,jelikož on toho bere víc než všichni dohromady .Jsem realista,ale nastane opravdová válka o přežití a bude to hodně bolet.
pátek, 14. září 2012
 
Michal
Michal Ono bude hodně záležet na tom, jakou budou mít poptávku, protože i oni to množství budou chtít a hlavně muset prodat. Pokud uvidí, že je to v pytli, tak tyhle ceny ještě sníží, pokud budou postupně zvedat, jak píše Bořek, tak bude poptávka vysoká a budou v klidu. Oni zase moc možností jako e-shop na nějaké kalkuly nemají.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Záleží jakou strategii zvolí. Pokud bude jako každý rok postupné zdražování s výši datumu, tak je to v pohodě. Pokud zvolí tu druhou cestu, tak se máme všichni na co těšit. Nejenom internetoví prodejci, výhradní, ale i pneuservisy to budou mít těžké. A jak jsem již psal- uvidíme jak to nakonec bude, co to změní a hlavně jak to vše dopadne. Já nestresuji, jsem na zimu celkem připraven a moc dobře vím že letos to nebude o zisku z pneu. Nedělám nic o čem nejsem přesvědčen a dělám si tak jak mi to vyhovuje.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--anonyme podepiš se, když napíšeš mé jméno. Jak tě mám pak nazývat? Absolutně je nehonoruji na to jak jsou super . Právě naopak. nepochopil jsi to vůbec jak jsem to myslel. A trefil jsi to přesně jen to že to má jít především do ulice a to pak všechny v oboru čeká nejenom těžký rok, ale celková budoucnost pneusektoru u nás se rozloží do něčeho co je těžké pojmenovat.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Jirko souhlasim. divim se Bořkovi, kterej tady horem dolem píše jakej je internet zlo a KK tady skoro honoruje jak jsou super. To že stavy skladu odpovídají je dneska samozřejmost u všech velkoobchodů. To že si pronajal velké sklady a navezli zboží, umí kde kdo. Otázka je jak ho prodaji. pokud to bude do ulice, tak zapláčeme všichni , protože hlavně v zimě se na gumách dá vidělat. Pokud to KK letos zničí, pak nás tady všechny čeká těžkej rok.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Tak toho se nebojím, že by nevěděl co s tím.Právě proto je v mnohém přede všemi a jde pořád nahoru.Minulou zimu vydělal peníze o kterých se nám nikomu ani nezdá,tekže ho kurz jen tak nerozhodí.Poškodit nebo dokonce devastovat internet umí ale skvěle.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym já myslím ,že to karas přestřelil. Když viděl že jde euro do háje začal nakupovat zboží na export , ale kurz se obrátil a teď možná sám neví co s tím.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - KKpneu jsou ti, co likvidují pneubranži. Propíráte tady pešíčka, ale ten je pro smích.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym kk a pešíček jsou největšími škudci na trhu. Umí prodávat jenom nízkou cenou a tím degradujou cenu všem ostatním. KK mají výhodu , že sou u servisů historicky dobře zapsaný jako velkoobchod který má zboží. Ale to co dělají poslední dobou musí hejbat žlučí každému poctivému servisu, protože absolutně podrazili všechny dlouhodobé zákazníky. Moje sleva 2% když jsem u nich za 10 let utratil několik milionů je absolutně směšná... Nechci podporovat takovéto lidi a radši nakoupím u procházky, cháry nebo dp kde pro servis aspoň něco dělaji. Matěj
pátek, 14. září 2012
 
Michal
Michal Bořku to máš ve všem naprostou pravdu.. Vzpomínám jak loni tam prali ty Savy za katalogové ceny a zrušili rozdíl mezi VO a MO úplně. Ale na druhou stranu kdo jim to může vyčítat. Je to byznis a ten má bohužel tvrdá pravidla, kde prachy jsou až na prvním místě. Dobře to rozhodně není a myslím, že tam ztratili spoustu servisních zákazníků a jak jsem tu již psal před nedávnem, tak tuto zimu máme a máte všichni šanci vrátit to těm, kteří s námi v minulých zimách při nedostatku pneu vymetli a vosrali nás cenou. Teď je ten pravý čás srovnat účty..Co se proslýchá o káčkách nevím, ale i když mají skladových zásob mraky, tak pořád je to "jen" eshop, který upoutává koncové zákazníky cenou, ostatně jako každý eshop, výsledek bude takový, že můžou tak maximálně ještě více snížit ceny a budou se všichni masírovat mezi sebou o každých 5 Kč na gumě. Co víc tak mohou udělat. trh je sice malý, ale zase ne tak, aby byly schopni obskákat celou ČR a každého zákazníka. Leda by skoupili od imporťáků úplně všechny gumy, aby se k nim ostatní nedostali:-):-)
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec-- Míšo je pravda, že KK je e-shop se vším všudy. Tak by to ale NEMĚLO vypadat! Nemělo by být, že z ulice zákazník je na JEHO servisech trestán cenou OPROTI PNEUSERVISU, že servisy mají jen +-2% navíc oproti lidem z ulice, že když pneu docházejí prudce je zdraží i servisům jako tomu bylo v zimě minulého roku. Je to podle mne hodně neprofesionální, To že co píšou mají skladem, je pravda a fungují dokonale je jejich obrovské +. Logisticky to mají tak namakané že to množství které tam v Šenově dělají by u nás myslím zvládnul jen skutečně málokdo. Jejich letošní naskladnění je historicky největší které podle mne kdy měli. Věřtím tomu že to co oni mají teď fyzicky a hmatatelně ve skladech nemá p.Částka,Pešíček,Urban,Hnídek a mnozí další možná dohromady. Je otázkou proč zrovna teď a letos? Nebudu se tady pouštět do žádných spekulací, ale jestli je pravda co se docela už na povrchu a potvrdí se to, tak se můžeme všichni koukat na skutečný zimní převrat a boj v sektoru internetu. Netěší mne to, protože to vlije do celkového systému hodně problému a změní to hodně věcí a událostí. Na druhou stranu to může také hodně prospět. Každý má svou cestu, tak uvidíme jak to nakonec bude, co to změní a hlavně jak to vše dopadne.
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym Co velkého chystá, vypere více DPH na gumách???
pátek, 14. září 2012
 
Anonym
Anonym KK jeho nové servisy nezajímají.Internet je jejich směr.
pátek, 14. září 2012
 
Michal
Michal Tak káčka jsou narozdíl od ostatních opravdu e-shop se vším všudy, tak by to mělo vypadat. Je to profesionální, co píšou, že mají skladem, tak mají, funguje to dokonale, dělají i pneuservis, začali i uskladňovat, což je obrovská služba, podle mě jedna z nejdůležitějších. Ale aby zlikvidovali veškerou konkurenci, aby tu nikdo nebyl, tak by museli ty gumy dávat snad dva roky zadarmo, nebo udělat svůj pneuservis v každém menším a větším městě po celé ČR. Ale to je v této ekonomické době nereálné.
čtvrtek, 13. září 2012
 
Anonym
Anonym Taky jsem něco slyšel.Karasovci chystají asi něco velkého.
čtvrtek, 13. září 2012
 
Anonym
Anonym Já letáky nepotřebuji. Já jim to vperu do ksichtu natvrdo a mám klid.Mi tahat nějaké tmy od interneťáku na servis?Nakopu do řiti a jedéém do šop za 199,- Tam ať táhnou.To by mi tak ještě chybělo.Raději si udělám rozvody či spoječku a jsem v těžké pohodě.Tak a to ještě nevíte interneťáci co jsem se dozvěděl a co na vás nachystal letos skunk Karas a jeho povedený bratříček.Jestli to bude pravda tak si Částko,Pešule a další buci puci internetoví připravte provaz i z mojim kámošem FAKEM a běžte už trénovat krásné houpání! Z toho už nevýjdete ze zdravou kůží.To bude totiž masakr v přímém přenosu. Modlete se ať to není pravda,protože Vy to nerozchodíte.Dobré autopneuservisy ano.A já si přeju ať to je pravda ať je od většiny z vás už navždy klid.Tak jinak Zduř!
čtvrtek, 13. září 2012
 
DobrePneu
DobrePneu Ano to jsem pochopil, stejně mi ta forma nepřide přívětivá... Ale držím palce.
čtvrtek, 13. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--- Pane Částka jak jste napsal Hruškovi--- co se týka osvěty proč nakupovat v pneuservisu, ten nápad je dobrý, jen forma letáku mi přišla nevhodná. Jinak mi to, jako zákazníka neznalého situace na trhu, připadá příliž sebedoporučující, a to zákazníci nemají moc rádi. --Tak to jste hodně špatně pochopil. Jde vidět, že nemáte ani potuchu jak to skutečně je za pultem pneuservisu v DNEŠNÍ DOBĚ! Nebylo to myšleno, že letáky budou roznášeny do schránek, za stěrače či u Tesca. Jen Vám mohu říct a ujistit, že k účtence dát takovýto letáček proč nenakup.... je mnohem učinější forma přesvědčování než mluvit a vysvětlovat pořád dokola. Je to odzkoušené a mohu Vás ujistit, že i učelné. Proto novou vylepšenou verzi já osobně jen a jen přivítám a velmi rád se na ni budu podílet s lidmi jako je např. Hruška.
čtvrtek, 13. září 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz