Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
DobrePneu
DobrePneu Pane Bořku, vyjádřil jste se správně a já to také pochpil. Ve skutečnosti je to opravdu tak, že lidé v drtivé většině zavolají místnímu prodejci z letáku , a zjistí jestli dané zboží má a objednají se. Objednat u někoho z druhého konce republiky, čekat na kurýra, tahat pneumatiky v kufru a hledat servis kde mají místo je mnohem větší překážka než zvednout telefon a zavolat místnímu prodejci z letáku. Opravdu si neslibuji, že z letáku prodáme závratné množství koncovým zákazníkům, ale jsem si jistý, že do 15.10. dovedeme spostu zákazníků k našim prodejcům. Za registraci jsme samozřejmně velmi rádi. Ceny nastavým na dobrou úroveň. Nejlepší cenu však dáváme našim zákazníkům, kteří s námi spolupracují delší dobu. Denní akce a speciální nabídky však budete dostávat stejné.
pondělí, 10. září 2012
 
DobrePneu
DobrePneu Dobrý večer. Vrátil jsem se z návštěvy pneuservisů a vidím, že se tu diskuze pěkně rozjela. Zkusim to vzít popořadě: Michale, ad a. rozhodně se nesnažím dělat z někoho blbce, a věř, že tyto cifry jsou dost reálné. (Mediaresearch 2011 internet B2C -výzkum internetových prodejů na koncové zákazníky(drahý ale dobrý)) Když se podíváte na prodejní kanály: 1.sítě bestdrive, firststop..., 2.leasingovky (Leasplan, Arval...), 3. fleetový zákazníci(EON,CEZ,...) , 4. prodejci aut, 5. velkoobchody, 6. nezávislé pneuservisy, 7. prodejci náhradních dílů (kelly, elit...), 8. internet , zjistíte , že i 16% je 600-700 tisíc pneumatik , a to je rozhodně dost na to, abychom tuto skupinu zákazníků oslovili. Ad b. počítat umíme a stále se to vyplatí.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Zavadil jsem nechtěně a ono to odešlo 2x.No nic snad to nevadí. Místa je dost. Ahoj.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Dnes jsem měl hodně práce a tak jsem se nezapojil do diskuze i když mi cukalo brvou.Tak se to zde pěkně rozproudilo jako metylalkohol v krvi našich některých spoluobčanu.Tady jen tak dál,jen více a houšť.Zima je za dveřmi,sklady máme dobře zaplněné a internetoví kulihrášci jsou pomaličku polehoučku nervozní copak zima přinese za Ježíška?No co?Ho... a pěkně měkoučké.K tomu suchý chlebík,ať si to můžete pořádně namazat.A vánoce budou jak vymalované.Jak jsem slyšel co mají na skladech internetoví,tak to ještě budou prodávat na velikonoce na dojetí.Nafouknout tu republiku a nahnat tu dalších 30 mega lidí a aut a ještě toho na skladech zbude.Kam jsme se to svatý gumíku dostali?Ještě by mne tak zajímalo copak dělají naši kamarádi z party hic od michulinku. Ti asi moc dobře po článku nespali.Tam to muselo ožít. Chtěl bych to tam vidět,to by bylo mocinky pěkné.FAKE tobě zvlášť zduř a nenapij se moc toho svinstva,prý se z toho oslepne.Tvé tabulky ještě budeme možná potřebovat.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Dnes jsem měl hodně práce a tak jsem se nezapojil do diskuze i když mi cukalo brvou.Tak se to zde pěkně rozproudilo jako metylalkohol v krvi našich některých spoluobčanu.Tady jen tak dál,jen více a houšť.Zima je za dveřmi,sklady máme dobře zaplněné a internetoví kulihrášci jsou pomaličku polehoučku nervozní copak zima přinese za Ježíška?No co?Ho... a pěkně měkoučké.K tomu suchý chlebík,ať si to můžete pořádně namazat.A vánoce budou jak vymalované.Jak jsem slyšel co mají na skladech internetoví,tak to ještě budou prodávat na velikonoce na dojetí.Nafouknout tu republiku a nahnat tu dalších 30 mega lidí a aut a ještě toho na skladech zbude.Kam jsme se to svatý gumíku dostali?Ještě by mne tak zajímalo copak dělají naši kamarádi z party hic od michulinku. Ti asi moc dobře po článku nespali.Tam to muselo ožít. Chtěl bych to tam vidět,to by bylo mocinky pěkné.FAKE tobě zvlášť zduř a nenapij se moc toho svinstva,prý se z toho oslepne.Tvé tabulky ještě budeme možná potřebovat.
pondělí, 10. září 2012
 
FAKE
FAKE p. Mensa: chápu, díky za odpověď
pondělí, 10. září 2012
 
mensa
mensa FAKE: No cílem bylo to, aby se každý aspoň registroval v té základní registraci, která tak jak tak zajišťuje anonymitu. Před pár měsíci tu všichni volali po registraci a když teď je k dispozici, a to na dvou úrovních, tak toho využil málokdo. Vracet to už nebudeme, protože by to vneslo zmatek do systému, a taky bych si opravdu připadal jak blázen. :-(
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Pánové,v každé době se na našem trhu objeví nějaký podvodník jako bejval tlemící se griloušek z Tomketu.Ted je to pan taxikář následován spoustou prolinkovaných obchodníčků a velkoobchodních partnerů.Doba,kdy vše fungovalo je ta tam.Dnes se nemůžeme na nikoho spolehnout,jelikož jde v prvé řadě jen a jen o zisk.Autokelly alias Žlutý mor zavedl rozdávání šrotu z číny za pár soudků mazlavé směsi pojmenované motorový olej Starline.Dnes už to rozdává každý prodejce dílů a ztoho plyne tento bordel na trhu.Čeho je moc toho je příliš.Na tak malinkou zemičku je tady dle e shopů na 10 milionu ks pneu ,což je pičovina a to je to prolinkování.Doufám že v zimě začnou chodit kontoly o sto šest a budou rozdávat pokuta néé pár kaček,ale likvidační a v čím větším zmatku tím lépe.Bezpečnost práce,pracovní smlouvy,hasičáky,revize el,zařízení atd..Je potřeba vyčistit trh od plevele a šop z vlnitého plechu.PADNI KOMU PADNI
pondělí, 10. září 2012
 
FAKE
FAKE pro Redakci: Pane Menso, nebylo by možné říct firmě která Vám dělal stránky, aby bylo opět povinné vyplnit i v případě anonymního příspěvku jakýkoliv nick, byť smyšlený ? Vzhledem k tomu, že tu reaguje stále velké množství lidí anonymně (někdo se nepodepíše vůbec, někdo na začátku, někdo na konci příspěvku) tak by se diskuze alespoň trochu zpřehlednila.
pondělí, 10. září 2012
 
FAKE
FAKE pro Anonym: nemyslím si, že při cenách Verexu od nic může v současné době někdo cokoliv vzít (tento týden od nich dorazil 48stránkový ceník zimních pneumatik - nechápu že se jim to vůbec vyplatí tisknout, v době kdy se ceny neustále hýbou)
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Prosim neodbocuj od zde vedene diskuze, konecne to je tady trochu o necem, zaregistruj se a zaloz si svou anonyme.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym dělá někdo pneu z Verexu??
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Jak jsem již několikrát napsal nemám problém si objednat gumy třeba u KK, nebo u Pešulky, u DP, nebo třeba od samotného Lucifera. Mám však obrovský problém je ale přezout když mi je tu někdo z ulice přitáhne. Pokud rozdíl mezi mnou a tím z ulice bude takový jaký většinou je budu se vždy snažit brzdit a blokovat jakýkoliv rozmach internetových prodejců. Na ČR je jich moc a jde to vidět na každém kroku. Válčíte už mezi sebou promiňte mi to doslova jako postižení jedinci. KK má taky zase novinky i díky ostatním internetovým prodejcům a jsou to nemilé věci. Nepřinesou jak interneťákům tak servisům v zimě nic pozitivního. A tak to jde pořád dokola.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Pro Anonym: No to ono se da nakupovat za hotove a po kamionech, ale tyto zde pretrasane firmy, spis zavaneji v nasi zemi zdomacnelou korupci a klintelizmem. Ono se da nakoupit o 15% lepe kdyz polovinu z vylepsene marze kterou dostanes, vratis tomu kdo ti to zaridil. Proc myslis ze jeden pred lety odevsi manger z Barumu ma u Hlinska penzionek za 60 milionu a vse jak znelo od remeslniku placeno z rucky do rucky na stavbe. Myslis ze to postavil z vyplaty:-))) Jo doba je takova. Neni to demokracie ale anarchie
pondělí, 10. září 2012
 
Moris
Moris Taktéž si myslím výhoda opět pouze pro jednu stranu marže naprosto katastrofální v sezonně nepředstavitelný takto prodávat....jinak jsem si ted pojížděl stránky ČOI mají tam tiskovou zprávu že kontrolovaly výprodejové akce.... No zajmavý že by se ledy hnuly v prospěch sevisů by bylo fajn boužel sem nikde nenarazil na zákon o ceně obvyklé vím že už kdysi na to pár pneuservisů prokleply....ale poslední dobou kdy se nesmyslný výprodejový akce množí a množit ještě budou se to kam si vytratilo. Když na mě v květu vlítla ta inspekce jako na všechny ostatní servisy.... líbilo by se mi kdyby tekhle čojka proklepla rozhazovače nesmyslných slev nejlépe samozřejmě v sezoně kdy je na to nejvíc času.....
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Pane DP, vy mi pisete jako Euronics. Ale to mate smulu mne oblbnout, protoze v elektro zbozi vstupuji prodejny do siti Euronics, Proton, Elektro Expetr atd. protoze jejich materska sit jim udela letakovou akci kde nakoupi zbozi da ho do letaku a prodejny maji garantovany rabat okolo 30%. Sami by na takovy nakup nikdy nedosahli. A tak jsou naprosto spokojeni a techto akci ziji. Ale vy davate rabat cca 100Kč na pneu a jeste jak pise Borek si takovy zakaznik, kteremu prijde letak diky me objednavce u Vas objedna od Vas zbozi protoze poleti hned na net a pak najde nejakou diru nebo slevomat na prezuti. Prosim nerikejte tomuto podpora servisu. Vy pouze obchodujete. Ale ja chci pracovat na novych strojich, bezmontpakovych masinach a poslednich vyvazovackach, mit nove mycky na kola atd. A to je diky takovym jako jste vy cim dal tezsi , ale porad se to dari a verim ze az takovy obchodnicci jako vy jednou skonci a bude lip. Diky takovym jako jste asi nebude letos v zime takovy vydelet na pneumatikach. Proto o neco malo zdrazim praci a material a budem delat jeste precizneji a kvalitneji a profesionalneji a vydelame. a zakaznik koupi pneu zase u nas, protoze bude spokojen. Jinak ma napad, spojim se s Borkem a vypracujem letak, PROC NEKUPOVAT PNEU NA INTERNETU, ALE V SERVISECH. A rozeslem ho servisum a kazdy servis ktery bude chtit a cte to tady ho da svemu zakaznikovi do ruky.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---zrovna jsem p. Částka osobně vyplnil Váš formulář na registraci. Rád se konečně podívám na ty ceny pro servisy, všechny podpory a program výhod které máte pro pneuservisy. Doufám, že i jako kritika některých postupů které činíte proti pneuservisům mne přesto zaregistrujete. Děkuji.Filipec. PNEUCENTRUM PROFI s.r.o.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Ty jeho akce jsou stejné jako akce Mišulinu ,s tím rozdílem.že sere na adresy-je to drahé.Lepší je usranej leták ,který si zalepíte sami a zákazník si koupí pneu u něj.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym SERVIS Střední MORAVA:Seru na internetové čučkaře co se tváří jako velkoobchod pro pneuservisy.Součástko-Ty si pořiď pneuservis ať máš alespoň trochu šajnu a gumařině jako takové.Víš uplně kulový tvůj fotr či matka co provozuje tu kuťu -to asi nebude žádná hitparáda co?? Frajer je u mě Procházka i přesto,že velkoobchod se rovná dodávání pneu netu,Ale takovej servis tady už nikdo nevybuduje ani drožkaž ani součástka.Jste jedna velká pakáž co prolinkovává kdejakou plechovou boudu z vlnitého plechu a ušmudlance co neumí ani opravit a vyvážit kolo.Kolik těch Vašich smluvních servisů jste navštívil???? Hovno tak leda .To už ten ogar z Třince alespoň projel hezkou řádku servisů a má šajnu co a jak.
pondělí, 10. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Akce mohla být s DP perfektní, kdyby někdo více přemýšlel a doladil chyby kterých je příliš v tomto hybridu zvaném akce, podpora. Podpora je potřebná a musí být vzájemně respektující. Tady to nevidím ani vzdáleně ani náznakem v podobě v které v současnosti je.
pondělí, 10. září 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz