Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Tak ty skunku internetu si jezdi kam chceš.Ty nejsi žádný zákaznik ty jsi vřed na řiti a to je internet. Bojíš se o koryto srabe.Já to nedělám a práce máme tři prdele.Déj sem bleskem číslo na ten pneuservis který to dělá a uvidíme pravdu, co je to za pneuservis.Chci to frajere vidět. Strach ti to nedovolí,protože valíš klíny do hlavy.Lžeš jak tiskne až se ti od huby práší.Jinak FAKE taky tě zdravím.Práce je jak na kostele až nestíháme.Zduř.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym TAK TO TI TAK ŽERU TY INTERNEŤÁKU!!!!
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym No tady ve městě byly dva pneuservisy kde odmítali přezouvat pneu koupený na netu, resp. o těch dvou sem věděl, v jednom z nich sem byl poslán do prdele, když sem potřeboval nutně přezout a můj pneuservis měl ten den zrovna z tech. důvodů zavřeno. Dneska už ani jeden z nich nefunguje. Oproti tomu do pneuservisu kam běžně jezdím není žádnej problém si nechat gumy koupený na netu poslat, fungují snad už patnáct let, roky jsou tam pořád stejní lidi, vybavení mají kvalitní a pokaždý když kolem projíždím, tak mají nějakou práci, takže tak asi.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Hele Fejku,Ty si z toho děláš trošku bžundu,ale je to vážná věc.Michale Ty bys chtěl stejné obchodní podmínky jako Tvůj dodavatel p.Procházka?To snad nemyslíš vážně.Spoustu Tvých příspěvků,nápadů má hlavu a patu,tak jem Tě mněl za šikovnýho kluka,ale tohle jsi uklouzl na tenkém ledě.Nemusím Ti tady vyčíslovat Tvé náklady a náklady velkoobchodu a rizika.Já vím to riziko chceš zmenšit tím,že to po sezoně vrátíš.Takhle to,ale nefunguje.Čau
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE A FERDOvi opětovně přeju pohodový den a spoustu spokojených zákazníků ;-)
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE ad podmínky velkoskladů: *denní závozy má snad již opravdu každý velkosklad, jinak to v téhle době nejde; *možnost vratky je možné si někde domluvit, ale většinou do velice malé míry, maximálně na úroveň vratky u výhradních, je to ale zcela logické, pak by se VO běžně stávalo, že lidi budou objednávat jen tak pro jistotu prakticky všechny rozměry a náklady na vrácení, včetně logistických nákladů a peněz které by v těchto nepředpokládaných zásobach po sezóně měly by pro ně znamenal zbytečnou nejistotu a v době kdy každý řeší DOTky by to dopadlo přesně jak napsal Michal, tj. cesta k vratkám typu „co neprodám vrátím“ je podle mě naprosto nereálná *rozdíl v ceně mezi malým a velkým odběrem by měl být určitě, což ale většinou i je, byť je to v řádu jednotek procent, stejně tak ale rozumný OZ nabídne včasně platícímu zákazníkovi rád lepší cenu i při menších odběrech, protože takových zákazníků si všichni dodavatelé váží už dávno, k čemu je mi velký obrat u zákazníka který pravidelně neplatí ? *Když to shrnu, nemyslím si, že na našem malém trhu může přijít někdo s něčím převratným čím by se odlišil o ostatních VO nebo výhradních a pokud někdo přijde na něco opravdu dobrého, tak to stejně ostatní do půl roku okopírují *A jak tu většinou píšete že nechcete víno ale lepší ceny, tak já osobně to beru opravdu pouze jako jednorázovou snahu o vyprodání skladů a v době, kdy je prakticky po sezóně, ale sklady výhradních i VO jsou spíš plné než prázdné a je nutné navážet zimu, tak chápu každou takovou snahu o zvýšení prodeje. Například akce JOPECA a GPD na poukázku na benzín za odběr nákladního Hankooka je podle mě výborná. Nezkazí se cenová hladina a každému z Vás se přece poukázka na paliva hodí.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Slevomat za 199,- apod. to samé. Za ty peníze bych chtěl vidět pneuservis na úrovni a mechanici kteří berou odpovidající částku na výplatu.Výsledek toho servisu-Čína humus stroje+brigoš na černo co neumí ani vyměnit gumový ventil.Běžte někam jinam si brečet když se neumíte ani postarat o to nejednoduchší co jde.To jsou solidní zákaznici a dodavatelé.Děléjte si internety a pak letos v zimě budete v pr....budete přehazovat jen pneu a vyděláte velké kulové.Nechápu vás některé vůbec.Servisy vybavené a honosné a lezou ještě do zadku internetu.Sami sobě ubližujete.
čtvrtek, 26. července 2012
 
FAKE
FAKE ad KALT: ten funguje všude podobně, občas mi přijde že mají povoleno nabízet za cenu na hranici nákup+bonus jinak si to nedovedu vysvětlit, blbý je, že jsou schopní to za tu cenu nabídnout klidně firmě co má jedno auto - nevím jak u vás ale tady kazí ceny hlavně u nákladních
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Tak to jirko těm kokotům už taky nepřezouvej.Všichni se máte k tomu postavit tvrdě.Koupil jsis to na internetu,tak si najdi smluvní servis a nejezdi mi tu s těma gumama.Nějaké pneuservisy typu Auto KELLY to nezachrání,ti si na tom tak ještě uříznou ostudu.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Michal
Michal Jirko, tohle už tu bohužel bylo. Makro v Praze Průhonicích na začátku sezony mělo En Sa a Savy Intensy a Intensy HP. Tehdy jsem z toho podezříval Tirex, ale to bych jim možná křivdil.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Jirka.Také by mne zájímalo kterej kokot to dodává druhému kokotu do Okay.Zase jeden kanál přes kterého se chce zbavit neuvážených zásob letních pneu.Hlavně,že jel na zájezd za odběr.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Michal
Michal Tak pan taxikář už ty Pirelli 205/55 R16 V dává za 1595 Kč včetně dopravy za kus...ty brďo. Co na to FU? Přijde jim to zcela normální?
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Nabídka byla na výprodej a byly to letní SAVERY.Nějakých 63%
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Už jste někdo dostal nabídku výprodeje na zimní Micheliny?Nevíte náhodou co zas udělali za podraz?
čtvrtek, 26. července 2012
 
Anonym
Anonym Hoši pochopte už že se jede přes mrtvoly.Jak máte přežít Vy nikoho nezajímá.Oni chtějí proklouznout a získat nadvládu.
čtvrtek, 26. července 2012
 
Michal
Michal Tak Kalt je hroudo kapitola sama pro sebe...to je fakt...
středa, 25. července 2012
 
Hrouda
Hrouda pokud to někoho v kaltu zajímá tak prodávám s 25 až 28% a jde to . je tam zisk. Ale to je jedno :C
středa, 25. července 2012
 
Hrouda
Hrouda Ceny podle toho jak jsi veký to je běžná praxe, ale v jiném obraze . například já a kazimrdi z KALTU (omlouvám se za ten sloník, ale já si nemohu pomoci když jde o KALT) Já prodávám X kusů mišáků a kalt XXXX a s rozdílem já se ziskem jde to pomaleji, ale má to efekt, Kalt se stokorumou a dopravou zdarma. Takže toho "prodá hodně" a tedy dostane lepší cenu a co udělá dá to ven zase s hovnem a dovážkou zdarma. A nikdo nemá nic :C to je obchodování na dvě věci. No nic není ceta ven.
středa, 25. července 2012
 
Michal
Michal Pro Anonyma z dneška, jak tam píše o těch bodech. špatný nápad to není. No, vrácení zboží by se mi teda taky líbilo, být v klidu, že to co neprodám můžu vrátit. Ale má to jedno ale, kterým bychom si podkopávali ve výsledku sami sebe. A to je to, že když mi tu bude ležet dejme tomu celou sezonu guma, kterou pak vrátím, tak další sezonu dostane někdo jiný tu moji už v podstatě rok starou pneu nebo ji dokonce dostanu znova já, což se mi třeba nebude líbit a máte tady uzavřený koloběh zjednodušeně řečeno na koho to hovno padne. A teď co má ten velkoobchod dělat? Můj názor je, že vrácení zboží by mělo být, to rozhodně, ale tak, aby se to nezneužívalo. Ad 2. Denní závozy snad má téměř každý velkoobchod. Aspoň já mám tu možnost i 2x denně. Ad 3. Rozdíl v ceně mezi malým a velkým zákazníkem je kravina. To bych si pak já mohl diktovat, že když prodám víc gum, než můj kamarád v Dobříši, že mám mít lepší podmínky. On je ale na menším městě a má menší klientelu. Ceny podle toho jak jsem velký je blbost. Nejlepší volba je podle toho, jak je kdo slušný a primárně jakou má platební morálku. Máš li výbornou platební morálku a jsi slušný, tak proč by jsi měl mít horší podmínky než ten, který má 6 stání a je třeba v Praze. To je přece blbost.
středa, 25. července 2012
 
Anonym
Anonym Jedno je jisté,takový nepořádek jaký je u nás v pneu prodeji není nikde.Aby pneumatiky prodávali specialisté na elektoniku je rarita.Co nás ještě čeká?Pekaři,nábytkaři,řezníci?
středa, 25. července 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz