Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Radek
Radek Dobrepneu neni taxikar :-) Zajimave je ze z pneueshopu je v plusu temer jediny. Coz ma nekolik vysvetleni.
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym Otázka jestli to nepsal sám pan hoteliér,taxikář a majitel pneuservisu osobně.A dále,jestli to není nějak prolinkované
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym Dovela zajímavý: dobrépneu.cz už mají větší návštěvnost než nejlevnejsipneu.cz http://www.toplist.cz/toplist/?search=pneu&a=s
sobota, 8. září 2012
 
Moris
Moris Je to tak Michale psal jsi to tady naprosto přesně a to k min nemám ani žádný leták.Myslím si že by tato služba (technické info,jak tuto pneu prodávat, pro jákého zákazníka je tato pneu určena + proškolení i zaměstnanců) měla bejt naprostou samozřejmostí když mám zastoupení.... ale je to tak jak psal pan Šedivý když něco takýho chcete tak si to zaplaťtě a navíc tyto školení jsou velmi drahý takže většina prodejců se spokojí stim co si kde přečtou než investovat osobně bych dorazil přijel mám zájem na to se v tomto oboru vzdělávat ale kdybych měl zaplatit všechny školení co jsou k daný značce třeba michelin tak to bude strašnej balík..... Nejlépe jak prodávat je asi cenou jak nám výhradní předvádí..... jinak pro anonyma ceny u pešíčka si umíme najít každej sám stim tady nemusíš tapetovat.....
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym a další a další a......... Firestone Winterhawk 2 Evo 195/65 R15 91 T Cena: 999 Výrobce: Firestone Dezén: Winterhawk 2 Evo Rozměr: 195/65 R15 Rychlostní index: T Váhový index: 91 Skladem: 878 KS Dunlop SP Winter Sport 4D 195/65 R15 91 T Cena: 1299 Výrobce: Dunlop Dezén: SP Winter Sport 4D Rozměr: 195/65 R15 Rychlostní index: T Váhový index: 91 Skladem: 351 KS
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym a máme i další---- BF Goodrich G-Force Winter 195/65 R15 91 T Cena: 1030 Výrobce: BF Goodrich Dezén: G-Force Winter Rozměr: 195/65 R15 Rychlostní index: T Váhový index: 91 Skladem: 174 KS
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym zde máte základní informaci od pana Pešíčka---- Continental TS850 195/65 R15 91 T Cena: 1250 Výrobce: Continental Dezén: TS850 Rozměr: 195/65 R15 Rychlostní index: T Váhový index: 91 Skladem: 440 KS
sobota, 8. září 2012
 
Michal
Michal Morisi, to jsem přesně psal v úterý o té TS850:-) mám zcela stejné pocity:-)
sobota, 8. září 2012
 
Moris
Moris Je jenom dobře, že pan Mensa píše tak jak to je a nebojí se napsat.Ono psát stále kdo kde co vystavil a kde se kdo vyměnil nic moc nedá. Taky jsem rád že byla v pneurevue Conti TS850 kterou mám naskladněnou ale samozřejmě že bez technický prezentace. Takže technický Info mám pouze z pneurevue a to si myslím že v pořádku nejni ted kdy už se zákazníci chodí ptát na zimáky.... Jak psál pan Procházka služby jsou na mizerný úrovni je stím potřeba něco dělat....
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Krásné sobotní dopoledne. Nádherně to vystihl redaktor v článku kdy napsal--Velmi dobře si uvědomují, že v tomto velmi servisně orientovaném odvětví bude vždy pánem situace klasický pneuservis a je třeba s ním jednat v rukavičkách. A dovolím si ještě napsat úryvek p. Davida Šedivého z Rad Pneu, který se nevešel do jeho článku v Pneurevue a myslím že to vystihl naprosto přesně. Jednalo se k jeho reakci na podvodnou akci s poukázkami na které jsem před léty taky upozornil. Napsal---Napriklad ja jsem 30 km z Pardubic a mam tam odtud dost zakazniku s velkyma kolama a ja kdyz budu postupovat podle Michelinu tak u me koupi kola a dalsi sezonu jiz dostanou mail s pozvankou do Kaltu Euromastru velkeho nadherneho servisu postavene za dluhy a ja mam po zakaznikovi. No to uz muzu posilat infomace kdo koupil Barumku kdo Goodyear kdo Bridgestone a oni si je pozvou do Bestdrivu, Premia nebo First stopu :-) . NENÍ K TOMU CO DODAT. JE TO PŘESNÉ A NAPROSTO PRAVDIVÉ. Ještě jednou Davide díky a věřím, že náše společné schůzky z dalšími kvalitními pneuservisáky nás všechny posunou tak jak doposud mnohem dál. Že s námi budou jednat v rukavičkách se vůbec nebojím a jsem o tom přesvědčen, protože to vidím už na přístupech většiny obchodníku tento rok velmi pozorně. Bořek Filipec. http://www.pneucentrumprofi.cz/
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym Moc povedené,ale schází mi tam u p.Procházky uvedení čísel velkoobchodu kolik % jde na internet )))Jinak členové Poit S budou asi nasraní na Tasy jelikož dodává pneu na internet,ale hlavně do hoby marketů.
sobota, 8. září 2012
 
Anonym
Anonym Velmi povevené číslo Pneurevue. Oceňuji odvahu psát o skutečném stavu tak jak je i když to může mit vliv na zadávání reklam, živobytí každého časopisu. Ještě by bylo fair napsat o Goodyearu (Myslím že Exellence zůstala také bez kloudné odpovědi) a o Conti a jejich ipneu, také pěkná podpora jejich frenšízantů.
sobota, 8. září 2012
 
Michal
Michal Hele věděli jste, že ten kripl se nacpal i na slovenský trh? http://www.aaa-pneu.sk/
čtvrtek, 6. září 2012
 
Anonym
Anonym Nokian jde cestou michelinu. Aby tak taky neskoncil. Milane !!! Je jina doba.
čtvrtek, 6. září 2012
 
Anonym
Anonym GT Radial som mal len niekolko krat na servise, ale isto viem, ze pytali zavazia ako protektory a samotna pneumatika bola dost tazka. profik SR
čtvrtek, 6. září 2012
 
Michal
Michal No jo, protože byly dva kohouti na jednom smetišti s těma Hankookama, tak se Jopeco pustilo do toho GT Radial...jenže to je stejné jako ty marangoni a jiné tyhle nonamy. sice se něco prodá, špatně to nevypadá, ale byznis se na tom postavit nedá...
čtvrtek, 6. září 2012
 
Anonym
Anonym Na něčem musí nahrabat prachy ne? Tak tu dali další nějakou černou tmu. Pár servisů znám co jim skočilo na špek a kupují předraženou indonéskou gumu. Vlk ke šelma psovitá.
čtvrtek, 6. září 2012
 
FAKE
FAKE jj Čína za cenu Hankooku ;-) - výhradní dovozce do ČR Jopeco - http://www.gtradialcz.cz/
čtvrtek, 6. září 2012
 
Anonym
Anonym GT Radial to je čína?
čtvrtek, 6. září 2012
 
Anonym
Anonym 100 kč za kolo je stéjně zlodějna. Magor je to!
čtvrtek, 6. září 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz