Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal On tu barumku tahá z ciziny, přes čechy to nejde.
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Se divím že Conti a Barum nesedí s COC
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Obchoďákem to asi nebue, musíš mířít výš
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Hmm, tak to má asi lepší obchodního zástupce, než mám já. Hliňák stojí za prd.
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - to za kolik prodává taxi, to je jeho problém. Je to evidentně nemocný člověk. Co mně ale velmi uráží, je přístup Michelinu k němu a k ostatním. Je to až podezřele podporovaný eshop ze strany Michelinu. Když se podívám na zboží Michelin Group u taxiho, tak u většiny položek má jako další sklad ex.M. a to je přímé napojení do skladu Michelin. Toto prolinkování dle mých informací Michelin málokomu nabídl. Stavy skladů sedí s bibservem. Opět potvrzují jakým směrem chtějí jít, tak ať jedou s taxim, se mnou ne !!!
pátek, 17. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Nebo ten Michelin A4 195/65R15 za 1399,- s dopravou. Lepší na ty stránky ani nechodit.
čtvrtek, 16. srpna 2012
 
Michal
Michal Tak jestli ano, tak to zase není nějak extra nabídka. A já vidím, že jsem dobře udělal, že jsem nevzal Dunlopy, pan taxikář 195/65/15 Dun. 4D za 1375 Kč včetně dopravy, 394 ks.
středa, 15. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Dobré pneu prej nabízeji barum v předzásobení -37%. Máte někdo tu nabídku?
středa, 15. srpna 2012
 
Anonym
Anonym ještě povzbudivější))))))) Čínské vozy jsou na Ukrajině nejprodávanější, vytlačily Octavii. Chtějí prorazit v Evropě Na Ukrajině stojí Geely CK proti Ladám a starším modelům Daewoo. K mání je za polovinu toho, co Škoda Fabia. Za západní konkurencí sice v bezpečnosti stále zaostává, v testech už ale nepropadá. Roman Šitner redaktor Čtěte více o: automobilový průmysl | Čína Článek Diskuse (89) Fotogalerie Automobil Geely CK foto: Geely Auta z Číny dosáhla historického úspěchu. Vůz Geely CK byl v červenci nejprodávanějším autem na Ukrajině. Takový úspěch neslavila čínská auta nikdy ani na domácím trhu. I tam jsou ve stínu zahraničních značek. Výjimkou mohou být pouze Severní Korea a Kuba, tedy trhy bez konkurence. Malý sedan, který se v přepočtu prodává za necelých 140 tisíc korun, vytlačil z první pozice Škodu Octavia (nejlevnější model vyjde na Ukrajině na 450 tisíc). Podle listu Kommersant pomohlo i to, že Geely na rozdíl od svých konkurentů v červenci nezdražoval.
úterý, 14. srpna 2012
 
Anonym
Anonym povzbudivá zpráva))))))--Prodeje českých aut klesly v Německu v červenci o osmnáct procent. Tamní automobilový trh ale klesl jen o pět. Největší propady zaznamenala kolínská TPCA, v absolutních číslech ale nejvíce padá Škoda Auto. Pokles v Německu je pro ni takový, jako kdyby zcela přestala prodávat v Česku. Například Škoda Fabia byla řadu měsíců nejprodávanějším dováženým autem v Německu. Ty doby jsou pryč. Oproti loňsku prodeje klesly o více než čtyřicet procent a lépe už se v zemi prodává i rumunská Dacia Duster nebo sesterský Seat Ibiza. Obojí by se v posledních letech zdálo nemyslitelné. Škoda údaje Spolkového úřadu pro motorová vozidla nekomentovala.
úterý, 14. srpna 2012
 
Hrouda
Hrouda To je pravda. taxikář od vedle taky nedá třeba 17" ve 40cítce, ale nejčastější rozměr 15" 14" prostě rozměry kde jsou platící a vděční zakazníci co jen neserou keci tak tam to kurvěj.
pondělí, 13. srpna 2012
 
Radek
Radek Hroudo máme kousek od sebe taky konkureci, která dělá za 75,-kolo. Dělají ale kola do 16" s vyšším profilem do ostatního nejdou.
pondělí, 13. srpna 2012
 
Anonym
Anonym tady každe píše, nepřezouvat internet... podívejte se kolik mišugeňáckých partnerů přezouvá popgom. Od Cháry až po garáž xy za 150,-/kolo
pondělí, 13. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Josef.Průměrně dva zákarníci měsíčně.Ale ty nervy,jeden jako druhý,samý vysírkové.Konec.Ať si to přezouvaj na internetu.Jim stačí ten hrabat,mají jiné podmínky.Výrobní cena pneumatiky je pár kaček,zbytek jde do nich.
pondělí, 13. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Hroudo to ti nezávidim. Ale myslim, že k tobě jezdí lidi rádi , proto ještě podnikáš... Taxikář nevydrží dlouho...
pondělí, 13. srpna 2012
 
Hrouda
Hrouda 149kč s DPH je hrana, ale dá se to tak v horším případě udělat. Jenže pán taxikář od vedle ( není to ten co ho tu každý zná je to jiná veš co má dílnu 150m od nás) to dělá za 300 komplet a to už není možné ustát bez nervů.
pondělí, 13. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Je vidět , že bestdrive chce sebrat zákazníky konkurenčním pneuservisům. Prodávat za velkoobchodní ceny a ještě přezouvat za 149,- to je jako vyhlášení cenové války všem pneuservisům.
pondělí, 13. srpna 2012
 
Moris
Moris oprava: 149.-/kolo se vším všudy
pondělí, 13. srpna 2012
 
Moris
Moris Tak když se tu diskutuje o popgomu opět si musím rejpnout i do druhé strany a to do ipneu.cz aneb převlečenýho contitradu. Již minulý rok jsem si od nich objednával nějaké pneu, protože contitrade je pro mě neměl ale pro koncovýho ano a dá se říct že za moje velkoobchodní podmínky tak jsem si je musel objednat z ipneu - úsměvné.... no a minulý týden mi do mejlu přišla lakavá nabídka od ipneu.cz na přezutí v sítí bestdrive - 149.- / vč. DPH komplet do 17" se vším všudy a s možností nákupu pneumatik na ipneu.cz. To je ten náš problém i když se nás pár šprajcne proti přezutí internetových pneu nebo zdražíme tak někdo jiný toho zcela zneužije a použije proti nám. - never ending dream.
pondělí, 13. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Máš alespoň díky tomu více práce?? Kolik Ti to hodí zákazníků za měsíc.Dík
pondělí, 13. srpna 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz