Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Josef.Žádné, dělám jim jenom blbce a smetanu slíznou oni.Zítra končím.
pondělí, 13. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Já jen jestli to přináší nějaké výhody.
neděle, 12. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Josef.Já proč?
sobota, 11. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Milan_ Je tady někdo ,kdo montuje pro Popgom pneumatiky????
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jo a Hnída ten má taky nadstandart.To je taky kurvič
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym No to jo,ale určitě jen díky tomu,že mu Point vše přefakturuje a pointu tím bude dělat odběr a néé malej.Ostatně to je férové.Jinak by asi do ničeho nelez.
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Procházka měl , má a bude mít vždy lepší podmínky než Point S
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym :-))) přesně... když ptáčka lapají pěkně mu zpívají
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym POINT-S,POINT-S POINT-S,POINT-S,POINT-S se neposerte)))
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirka 2 - Michale to bude převážně vždy na etiketách. Fakturačně je to pak už dle podmínek points včetně dalších bonusů.
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Ještě nemají, ale budou ji mít neskutečně velkou. To české některé výhradní dostane do kolen a to je jen dobře.
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Bude brát,ale -síla v Point S je ta,že mají velký tlak na vyjednání podmínek
pátek, 10. srpna 2012
 
Michal
Michal Jirko souhlas, ale mám pocit, že to Procházka s GY ještě úplně nezapíchnul. Třeba ty letošní zimní bral od GY, bylo to na etiketách:-)
pátek, 10. srpna 2012
 
Radek
Radek A ví se s jistotou že tam Procházka vstoupil?
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym O tom,že by Ševčík z Tasy lezl do Poitu teda nevím.O Proch. vím už dávno...
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Tak si to anonyme,znovu přečti.Goodyear Dunlop Tires jsou šmejdi,samá levá,podvody atd.A právě proto,že těm chlapcům to pálí,tak opustili potápějící loď Goodyear Dunlop Tires a šli do Poin S.Ještě tomu nerozumíš,tak znovu a lépe Goodyear Dunlop Tires jsou šmedi atd.......................................................................JIRKA
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirko nechápu co máš na mysl co mohl vědět Proch.a Ševčík
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirka-Jak to ti kluci Procházkový a Šefčíkový mohli vědět,že ten Goodyear jsou takový šmejdi.Prej nějaký Emil Langer to byl pašák,ale od té doby samej šmejd.
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym pokud tyto pneumatiky nabídli jen do premia, tak je to přeci jejich výhoda. Premio může vydělat. Kdyby UG7+ nabídli mě , tak do toho jdu hned... ale nenabídli...
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Jestli ten podraz Goodyear Dunlop Tires udělali na Premio tak je to ještě horší.Prej užší spolupráce,chacha.Ubožáci Goodyearáci přeskočit z Premia do Point S.
pátek, 10. srpna 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz