Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Roman - ten podraz se týká sítě Premio. Tímhle krokem již neseženou do sítě nikoho a ostatní jim z ní utečou. Není žádné tajemství , že prodejní oddělení ČR nepodporuje Premio, spíše naopak. Možná jde o cílenou likvidaci.
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---Jestli je pravda co chlapi píšete o Goodyearu, tak je to neskutečný podraz a ubohost která nemá obdoby! Takhle se zachovat vůči svým odběratelům umí jen bezpáteřní lidé a ti kteří už vědí že nemají dlouhou životnost. Poprosím velmi laskavě redakci ať vznese taky otázky na výhradní z Goodyearu a zeptá se na to co předvádějí. Dost už bylo jen těch jen pozitivních zpráv které si výhradní posílají jak jsou všichni nejlepší, jaké mají nejlepší gumy, jak vyhrávají testy apod. Je třeba slyšet a psát o negativech a dnes vím že časopis Pneurevue není jen na to pozitivum, nebojí se napsat i to negativní a o tom se brzy přesvědčíme to vám mohu všem slíbit. A bude to stát za to. Už bylo dost podrazů od výhradních, špíny a falší. Jsem rád, že jsem je prokoukl již dávno a některé jsem doslova ze servisu vyhodil. Změny jsou potřebné a nutné a k tomu to i směřuje a to je moc dobře, protože dělat voly ze servisáku kteří s nimi obchodují se jim brzy hodně vymstí. Bořek Filipec.
pátek, 10. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Zima ještě daleko a ty svině nenažrané výhradní dělají jednu kokotinu za druhou.To můžeme čekat další sviňárny od dalších.Copak vymyslí ty lopaty z Michelinu?Copak udělají ti hlupáci v Bridgestonu?To zas bude prasárnička.To bude žrádylko.Není co k tomu dodat.Začíná mazec.Připravte si klobouky a držte je,jedeme všichni z kopce.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Michal
Michal Gumo, věř, že jsem to s jistotou nedělal. Ale řekl jsem si, risknu to, buď mi budou dunlopy, goodyeary chybět, nebo ne. A zatím to vypadá, že jsem dobře udělal. Já jen chlapi doufám, že jste nešli do těch UG7+, jak jsem tady psal, ať se na to vyprdnete. Jednou musíte říct dost.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Guma.Michale závidím ti.Jsem jeden z postižených,zase.Skočil jsem jim na špek a přitom si budu lízat k...e.Už ,ale naposled.Číše přetekla.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Michal
Michal Vidím, že jsem udělal dobře, když jsem nevzal ani jeden goodyear, dunlop a fuldu. Pouze 12 ks Sav, jako symbol vzdoru:-))))
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Pánové,jsem si přihodil uraz tak si pročítám starší vydání Pneurevue a domnívám se že je tam i jeden aktuální článek k internetovému prodeji.Chtěl bych znát reakci po letech. )))) Je to 1/2009 PS.cenová válka je pro dealery předem prodraná. Stojí to zato si to přečíst zpětně...
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Radek
Radek Neděláme s GY ČR, není to pro nás výhodné.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Radku tys je musel podepsat,protože jsi jich dnes prodal 86ks.Ale důvěřivý nemusí.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Radek
Radek No tak to je slušná levá. K tomu nezaplacení, s GY byli snad podepsaný nějaký směnky. Nebo už to tak není?
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Michal
Michal Tak vrátit to jo, ale to co je prodané bych radši zaplatil.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Jirka.O hubu to je,ale zatím to každému vyšlo.Proč je trochu nepotrápit.Já bych jim ještě vrátil to naskladnění pro porušení obchodních podmínek.Rád to dodá jinej a lépe.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Michal
Michal No, ale s tím nezaplacením, to je o hubu. To bych nedělal:-(
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Zrušil dohodnuté bonusy za odběr pneu na druhé pololetí.Po naskladnění zimy zrušilo nové vedení bonus na polovinu.To jsou pašáci.Skutečně jedna levá za druhou.Tohle snad nemůžou ustát.Chlapcům se kratí premie tak okradou své prodejce.To je na soud.Začínám tomu už rozumět proč je vedení Goodyearu tak často měněno,pro svoji naprostou neschopnost.Vypsal jsem již výběrové řízení na nového dodavatele.S nimy již nic společného.A ještě jim nezaplatím,a hotovo.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Pozor!!!,Pozor.GOODYEAR DUNLOP Tires opět nezklamal!!!!!!!!
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym 85 kusu krát 50 kc je 4250 korun,to raději nebudu dělat nic ale možna tě to uspokojuje a snad ti to vydrží.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Radek
Radek Předpokládám že p. Částka bude mít prodeje zajímavější.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Tak to se už nedivím.
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym Já jsem od Součástky
čtvrtek, 9. srpna 2012
 
Anonym
Anonym A ty jsi co za internetového?85ks na servise asi těžko.
středa, 8. srpna 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz