Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Hoši já asi pokoupím co se dá.Za ty prachy mám akorát barumku v nákupu.
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym Guma-souhlasím s tebou Michale.To si člověk myslí jak dobře nakoupil a pak přijde pHnída a je to zase tam co sním vždycky.Pešíček cenovou politiku okoukal od něho,také pod nákup.Hlavně,že jsem velkej velkoobchod.Nebýt takovýhlech kurvičů cen,tak by bylo lépe,alespoň nějaká marže.Takhle máme všichni h....o.ON jede ,ale na zájezd.
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym Souhlasím s Michalem a s Bořkem, GPD i Prochy se vloni chovali velmi slušně, na to co se dělo a třeba tirex nebo KaK to byla hrůza děs. Vždy jde samozřejmě o cenu, ale v okamžiku, kdy budou GPD a Prochy stejně jak KaK, nebo nepatrně nad nimi, tak mám jasno u koho vezmu. Od těch, co nás vloni okrádali, aby nahrabali co nejvíc rozhodně ne. A Tirex ten mi nesmí do baráku i kdyby dával oktávku za 500 :-) jsem prostě takovej
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym Procházka to má skoro v barvách Point s )))To bude hodně velký hráč ve společných vyjednávacích podmínkách
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym přinejmenším doprdele )))
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym Kam toto vše spěje? Do ........................
pondělí, 30. července 2012
 
Michal
Michal Jirko já naštěstí ne. Já jsem letos neobjednal ani jednu Dunlopku a Goodyearku. Vzal jsem jen pár Sava Eskimo S3+ a nazdar. Počítejte, že jestli tohle dostal i p. Hnídek, tak příští měsíc má ty UG 7+ i Pešíček.
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - přesně jak říkáš Michale, dojde ke kanibalizaci vlastních výrobků Goodyearu. A ty už většina má na skladě že? Říkám to už dlouho. V octávce naskladnit 50 ks a víc nic. Vždycky přijde cenová bomba jako teď a teď už nakoupím :-))))
pondělí, 30. července 2012
 
Michal
Michal Hele ale ta UG7+ v loňském maloobchodním vůbec nebyla, takže ji asi zase vrátili do výroby. No, tím nepadá jen UG8, ale myslím, že i Dunlop 3D, 4D se tím zkanibalizuje.
pondělí, 30. července 2012
 
Michal
Michal To má ale Bořek pravdu, GPD se chovalo slušně, Procházka taky, ten to tam pouštěl akorát ve vlnách, což se nedivím, to by se z toho zbláznili, ale cena byla pořád slušná.
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym Tak to je perfektní zbraň do letošní zimy. UG7 je dobrá guma. Bohužel je rázem UG8 neprodejná.
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Zdenku skutečně mi neslíbili nic. Nemusíme však psát jen černou listinu jako je Tirex apod. Je myslím dobré např. po minulé zimě připomenout i ty celkem slušné. Stejně jak ty co se chovali špatně. To je můj názor. Neviď prosím v tom nějakou levotu či nějaké jejich sliby.
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym premio z toho má ještě bonusy takže 850
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym tak 195/65 R 15 UG7+ je za 900,-kč bez dph. Mám to tu černé na bílém.To jsem zvědav kdo to vytáhne v zimě za 1095.- vč dph na svět.
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym No zase na obranu Českých velkoobchodu musím říct že výrobci opravdu měly houby a zboží se schánělo kde se dá i za přemrštěné ceny! To že na centrálních skladem výrobců nebylo nic všchni víme. Láďa
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym Zdenek.Bořku,my tady píšem o černý listině a ty si tady meleš svou.Co ti slíbili,větší slevu,delší splatnost či co.Já od GPD nikdy i kdyby jinde nebili.
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym A co KKpneu, jejich ceny v sezóně za ceníkovou cenu bez slevy jsou taky legendární...
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym 850,- je blbost
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym si může pešíček strčit ty firestonky za klobouk
pondělí, 30. července 2012
 
Anonym
Anonym jo octavka je 850,- bez nákup
pondělí, 30. července 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz