Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Tire
Tire Chlapy jak jste na tom letos s prodejností alu-ráfků? Já jsem zaznamenal pokles oproti posledním třem sezónám tak o 80%. Až tak se nedivím protože podle mě jsou právě alu-ráfky jedna z věcí na které domácnosti nejdřív ušetří a ani lidi koupené z netu mi jich ke mě na přezutí nedovezli tolik kolik např. v loni.
pondělí, 23. července 2012
 
Anonym
Anonym Lojza-Kolegové poradí někdo s nastavením geometrie na Mercedes Vito W639 -novější model ,bez přípravku na změrění ůhlu-Roomes .Jedná se o odklon a sbíhavost.Děkuji moc.
čtvrtek, 19. července 2012
 
Anonym
Anonym SJM--A je to tady. Mezi letní a zimní je ku... rozdíl, ale máme jeden štítek. Podívejte na F1. Na suchých řežou zatáčku 300, spadne 5 kapek a létají po kačírcích. Jedou hodinu a mají připraveny suché,přechodné a mokré. A tady se žádá aby zimní, měla stejné parametry jako letní. Promiňte, ale to p....a. Zase se tu máme zářný příklad, že co úředník vyplodí, je v reálném životě na dvě věci. Předpokládám, že zavedou ještě jiné štítky na zimu a následně pro celoroky. Nejlepší bude, když místo štítku, bude ke každé pneumatice přilepené CD s návodem, protože se vtom již ani prase nezorientuje co je dobré a co ne. Dnes jsem měl na zvedáku A8 asi 3 měsíce stáří. Pán má ještě Discavery. Chová koně. Na dotacích z EU již získal 180 mil. Opravil stáje, jízdárnu, přípravnu krmiva, seníky a ještě mu něco málo zůstalo na domeček 33Om2 obytné plochy. Liboval si, že díky podpoře dnes máme více koní než před válkou. Jen on jich má přes 70, vdalší vesnici 50, v další 30 atd. Ty koně ale nic nědělají, jen žerou, na rozdíl od těch předválečných, ti svým pánům zajišťovali obživu na poli,v lese i silnici. Jak to skončí?
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Malé miminko taky dělá EE když chce kakat.Tak God a Dun bude mít v plinkách.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Jirka Goodyear Dunlop EE omluva.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Tak o je skutečná frajeřina.Teď ještě nějaká Čína výjde s BC,BB a všichni se z toho posadí na zadek. Mít tam A,tak všichni prémioví jdou do Pelhřimova do krematoria ať ví co je čeká.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - 195/65 r15 91T štítky Michelin EC, Conti CC, Dunlop FF, Goodyear FF . To už asi UG8 takovej bestseller nebude co.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Ano je veřejná pro obor.Asi nevěří v tvé dobro,že nás spasíš.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym ....tak mimochodem k soukromému výzkumu. Tato diskuze je veřejná. Ještě jednou děkuji za reakce. M.D.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Pro Anonyma. Je opravdu velice zajímavé, že nestojíte o to ,aby se Vaše podmínky zlepšily. Je naprosto zřejmé, že nezáleží jaké společnosti řeknete své stížnosti, vždy ostatní zkopírují stejné služby a podmínky. Zřejmě jste spokojen a proto nemá kdo co zlepšovat. Tak je všechno v nejpleším pořádku. Koho asi Váš přístup nejvíce ochudí? S přáním báječného dne M.D.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Pro Anonyma,
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Guma-Pro MD pro koho děláš průzkum?To si nás budeš muset všechny objet a investovat.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Děkuji Anonyme za odpověď. Jde o pneumatiky. Budu rád, když se dozvím s čím je kdo nespokojený, co by si představoval, že by mu měl dodavatel nabídnout a co zlepšit či změnit. Úspěšný den všem přeje M.D.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Prosím tě M.D.prodáváš vajíčka,ovoce,gumy,nebo co? Které velkoobchody?Disky, gumy, závaží?To je trochu šrší pojem.Další věc.Letákovou kampaň ve svém regionu kde by byla uvedena naše adresa si udělá každý když potřebuje sám.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Dobrý den, byl bych velice vděčný kdyby se zde nalezl někdo kdo by chtěl aktivně zlepšit podmínky pro odběratele od velkoobchodů a pod. Stačí jen napsat co by se mělo změnit. Děkuji M.D.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec- A zvlášť když je to pravda. Conti v přirovnáni si hraje na Rolls-Royce a ve zkutečnosti je to tak z bídou Opel.
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Přesně jak píše p.Mensa- Pokud bychom se měli stále ohlížet, komu se co líbí a co ne, nemohli bychom psát vůbec o ničem. Toto je třeba říct nahlas. Nelze pořád ustupovat, podřizovat se, prosit se. Takhle by se nikdy ničeho nedosáhlo. Reklama nereklama, psát se musí a jestli to někomu voní nebo né, to už je život .
středa, 18. července 2012
 
Anonym
Anonym SJM--myšleno tak, že jste medium do značné míry závislé na inzerentech a Conti-Barum je zde na domácím dvorku, tak jsem to myslel a myslím, že hoši BD z toho asi nebudou mít radost. Pro Michala- homologační číslo nemá přímou souvislost se zemí původu nebu určení. To je národní číslo zkušebny která pneumatiku homologovala, životnost při této zkoužce nikoho nezajímá. Zkušenost Bořka je holý fakt o kterém výrobci velmi dobře vědí a je lhostejno, zda Micelin,Conti,Gy a další. Sice všichni omýlají stále dokola, že země původu nerozhoduje, že vnitřní standarty to vylučují, nicméně realita je jaká je. Pravdou je také, že pneumatiky se sortují dle země určení spotřeby. Top jdou do automobilek a německa atd. To je běžná praxe mnoho let. Mám jen radost, že konečně vidíme černé na bílém, že Conti cenou je vrcholu, ale životností na chvostu.
úterý, 17. července 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--To samé Bridgestone zimní LM32 195/65R15 . Polsko po 1 zimě desítky na výhození, Francie stovky bez problému. Ano Míšo o tom jsme už psali, ale za připomenutí nic nedáme. Opakováni je matka moudrosti.
úterý, 17. července 2012
 
Michal
Michal Bořku, já mám podobnou zkušenost. Ale myslím, že už jsme si tady o tom jednou psali. Podle mě, to nejzásadnější určuje to homologační E v kroužku. Mám podobnou zkušenost s Kleber Dynaxer HP3. Obě sady vyrobené v Polsku. Akorát jedna homologace pro Německo, druhá pro Polsko. Ty pro německo vydrželi mnohem déle. Stejný řidič, stejné auto. rozdíl 25 tisíc km.
úterý, 17. července 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz