Pneurevue.cz » Fórum » Očekáváte, že s novou "zimní" legislativou se vám zvedne poptávka po zimních pneumatikách?

Očekáváte, že s novou "zimní" legislativou se vám zvedne poptávka po zimních pneumatikách?

 

středa, 11. května 2011

Otázka ze dne 11.5.2011

 

Budete činit nějaká opatření - např. v oblasti předzásobení?

 
 
 
Gumař
Gumař Bořku máš pravdu.Mě Barum dluží pneu 195/55R 15,175/65R14,185/60R14 a ani v brzké době nebudou.A to bylo objednáno v roce 2010!!!Jejich ceny na koncernové značky jsou pro letošní zimu jedním slovem katastrofa.,,
čtvrtek, 19. května 2011
 
Bořek-Třinec
Bořek-Třinec Letošní zimu já osobně očekávám jako velmi vydařenou. Prodej pneu se domnívám bude nadprůměrný a již teď mám jasné indicie které tomu nasvědčují a také k tomu směřují. Nebude to ani moc tím, jak zamíchá legislativa zimních pneu s kartami. Tam vidím nárůst tak max.15-20%, Protože však bedlivě sleduji kolem sebe jaký stav zimních pneu mají řidiči po letošní zimě, také vidím a mám radost s nárůstem svých nových zákazníku, kteří se už teď ptají a dokonce někteří nakupují zimní pneumatiky. Především ale je zcela jednoduché vysledovat nízké stavy a vysoké ceny zimních pneu, které jdou po mnoha letech až nepřirozeně strmě nahoru a letošní zima bude podle mne zkouškou životaschopnosti pro mnohé pneuservisy. Myslím si, že jestli minulý rok zimní pneu byly tzv.omezeny, a částečně nedostupné,což jsem já téměř nezažil a nepocítil letos to bude mnohem horší. Evropa nebude mít dostatek pneu to jsem hluboce přesvědčen. Abych tady jen nepísalkoval, básnil a snil, vím z prověřených zdrojů, že pro zajímavost BARUM zkrátil dodávky pneu o desítky tisíc kusů svým pneuservisům v celé ČR. Proto budu letos velmi dobře zásoben a dělám k tomu razantní kroky. Sháním, objednávám, nakupuji již teď, protože je to podle mé zralé úvahy zapotřebí a nutností. Mí dodavatelé jak u nás tak v zahraničí jsou pružní a snaží se mi vyhovět a dělají kolikrát velmi zásadní kroky, které mne jen utvrzují, že tomu tak letos bude.Vyhraje jen ten co bude mít pneu a špičkové služby. Ten co nebude mít co nabídnout ztratí nejenom prací, ale především zákazníka, který může ale nemusí najít cestu zpět.Bořek Filipec. www.pneucentrumprofi.cz
středa, 18. května 2011
 
Autodílna
Autodílna Kdysi jsem od nich něco bral, ale platil jsem až při převzetí. Sice trvali na záloze, ale tu já nikdy nedávám. Objednali mi to i bez ni. Stroje dodnes slouží, ale to jednání je špatné. je to překupník. Zboží je čína o tom není pochyb, ale pod lievskou, nebo lotyšskou značkou hct. Už bych od nich nevzal, zázemí na prd. Když už něco skutečně levného, tak od Fedusu.
středa, 18. května 2011
 
gumař
gumař tak tak ,já mám šroubák od Schneidra a spokojenost na maximum
středa, 18. května 2011
 
Praktik
Praktik Jestli to je,že chceš kompresor, tak si kum šroubový ALMIG a máš klid na xxx let.
středa, 18. května 2011
 
Hrouda UL
Hrouda UL Já to zboží od tohoto dodavatele poptával a on mě ujistil že to není čína udajně Rakouské písty.nějaké konponenty z italie a japonský motor. já nevlastním žádný činský krám, ale nehodlám podporovat předražené stroje od TIPTOPU. moje dosavadní stroje jsou Balco.John bean, Boxer a tak mohu pokračovat, ale snažím se také šetřit.Nejsem si jist jestly je to dobrá cesta.Mužete poradit já se nechám poučit.
středa, 18. května 2011
 
Anonym
Anonym vybavení kupuji jen od kvalitních a léta prosperujících společností.TG pneu,Tip Top,Technology garage.Pamrdy z asie mi nesmí do vrat
středa, 18. května 2011
 
gumař
gumař tak nekupuj čínu!!!!
středa, 18. května 2011
 
Hrouda UL
Hrouda UL Již dříve tu někdo poptával zboží od HCTTechnologi. Ceny super. Spolupráce na prd a nanic. tři týdny se člověk prosí o info a když ho dostane tak objedná zboží odešle zálohu na které se urputně trvá a nakonec objednávku HCT zruší protože to zboží nemají a měsíc jednání je o ničem. A stále ještě nevrátily zálohu!!!!
středa, 18. května 2011
 
martin
martin 100% pravda. Stav manometrů o benzinek je nebetyčná ostuda. Je to arogance petrolejových společností, které kasírují obrovské zisky a nedovedou zajistit tento základní servis - prostě z čeho nic nemají, je nezajímá. Kvalita, údržba, přístupnost, srozumitelnost ovládání - mám za to, že špatné zkušenosti demotivují lidi se o správný tlak starat. Ostuda na třetí všichni shellové, benziny, omv aj. Chtělo by je to pěkně zostudit v tisku - kvalita phm se ukázala jako mizerná, toto je další argument. Konkurenční prostředí u nás prostě ještě nefunguje, lidi si nechávají všechno líbit!
neděle, 15. května 2011
 
servis jižní morava
servis jižní morava Nechci nikoho kádrovat-uvádím pro pořádek na počátku, ale již první věta této uvodní stránky zní: on-line magazím pro pneu-obchod,pneuservis a příbuzná odvětví. Proto bych se oprostil vulgárních výpadů vůči komukoliv. 1) Geo nemám, nemohu se proto vyjádřit, ale pozoruji při výměně pneu zoufalý stav geometrie, včetně relativně nových drahých vozů. Tak se ptám, zda počet zařízení v ČR nepřesahuje počet lidí, co umějí s geo pracovat? 2) Kalibrace hustiče - podobný problém. Dnes a denně si kladu otázku: nač kalibrovat, když 4 z 5ti řidičů nemají ponětí na kolik mají foukat a ani netuší, kde to zjistit. Těch 20% co to zná, dofukuje u benzinek, kde si o řádném manometru můžeme jen nechat zdát, jistě znáte každý tento stav.
neděle, 15. května 2011
 
Praktik
Praktik Dobrý typ a dobrý program.Znám ho.
sobota, 14. května 2011
 
Anonym
Anonym pro Hroudu:www.pneumatiky.info
sobota, 14. května 2011
 
Hrouda UL
Hrouda UL Může mě někdo poradit jaký používáte program skladový a pokladní.Já mám WSsklad a mám určité víhrady. Rád bych přešel na jíný program.
sobota, 14. května 2011
 
Gumař
Gumař to Profík: a o to přeci jde ne .Je to snad odborný časopis a jeho diskuze.Stačí pouze napsat-mám podobný problém a podělit se o zkušenosti .Ale tady se už několikrát zahrála do autu třeba otázka přesnost a kalibrace pneuhustiču atd.Promin,ale řešit nepodstatné blbosti typu ,že policie kontrolovala pneu pomocí nějaké tabolky mi přijde o ničem.
sobota, 14. května 2011
 
profik
profik to Gumar: celkom nahodou mam aj ja najnovsiu 3D geometriu Hofman, taktiez runflat prezuvacku do 30", umyvacku kolies, termopress, vyvazujeme bezdierove disky, atd atd ... ale bohuzial k tej geometrii ani ja nedam presny navod na uvedeny problem ... a myslim si, ze je tu viac slusne vybavenych servisov, len na niektore otazky je tazko odpovedat
sobota, 14. května 2011
 
Gumař
Gumař Nevím,proč se tady rozčilujete,když má pravdu.Přál bych si zhlédnout Váš servis a jeho technické vybavení.Z toho,že nemáte co napsat k problému,usuzuji,že asi nejste na urovni rychloservisu.A o geometrii si mužete nechat jenom zdát.toto se netýká Bořka,ten moc dobře ví o co jde a je to znát i na jeho přístupu a technolg.vybavení.Možná to berete jako provokaci,ale pneuservis bez podvozkových skupin nemá budoucnost.Všechny velké servisy to ví a proto prováději i takové služby.Ono kecat o sračkách vám bohužel jde.
pátek, 13. května 2011
 
Ferda
Ferda Ty bezejmený trotle,psal jsem ti už několikrát ať se tu nesereš do oboru a táhneš prudit jinde.Neumíš se ani podepsat a máš jen blbé ubohé tlachy a bleky.Už konečně vyhuč smraďochu!
pátek, 13. května 2011
 
Michal
Michal (13.5.2011 11:48) hele pane bezejmenný, jasně tady bylo řečeno, že tu geometrii tady mají 2 možná tři lidi, tak co tady budeme diskutovat o něčem, co skoro nikdo nemá. Tak tady nemachruj:-)
pátek, 13. května 2011
 
Michal
Michal No z toho tlustýho šanonu, z nějakých tabulek. Já se tomu ani moc nedivil,hlavně by to bylo jedno, na octavii a rozměru 195/65 R15 91H toho moc vymyslet nemohli.
pátek, 13. května 2011
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz