Pneurevue.cz » Profil » GUMOVEJPES

Příspěvky v diskuzích

GUMOVEJPESPěkný klidný večer Bořku ,Romane a všem pneuservisákům a přiznám se stálé mám plné ruce práce a dovozovky zatím nedělám . Je pravda naštval jsem vrtkolena s části upravenou cedulkou servisu Point-S že nepřezouvám atd atd ovšem setkal jsem se i s názorem ,že ano v hospodě to platí taky tak co se lidi diví je v tom snad nějaký rozdíl ? Není a to mi řekli někteří zákazníci čímž jsem docílil toho že si filtruji skutečné poctivé zákazníky od vrtkolenního hmyzu . A jsem opravdu proti mnohým malý pneuservis . Neboj se přidej se !!!!
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 6. května 2019
 
GUMOVEJPESDěkuji za přání k svátku a všem ostatním oslavencům přeji pevné nervy a hodně zdraví.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 30. dubna 2019
 
GUMOVEJPESAsi jsem už tak často opakoval že ručit za dodané nebudu až se to u nás na městě kde je cca 25 různých velkých i menších i černých servisů rozkřiklo jak asi jsem drahý a zatím net klid . a že se u mne co mám jen dvě ruce čeká i na termín až po svátcích no a co mám jen dvě ruce . A nejsem víc než jen pneuservis a plnění klimatizací . Aneb jak říkám ševče atd nic proti těm co dělají všechno když to dělají poctivě .Nebo ocení paní jsem doktor mám červ. diplom, paní v pohodě otevřete ústa jsem zubař, odložte si jsem gynekolog jó a vezměte sebou psa jsem i veterinář. Hezký klidný den všem respektive jeho závěr.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 8. dubna 2019
 
GUMOVEJPESAno Romane souhlasím zrovna dnes jsem řešil tuto otázku záruka za cizí pneu a co práce s tím spojená . Nic odjel nespokojený že mu pneu za tu cenu a ještě na záruku v rámci reklamace vady pneu zdarma dělat nebudu a mám o jedno vrtkoleno méně . Asi nějký vych....ek.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 13. března 2019
 
GUMOVEJPESTak po urputném boji jsem přivítal do provozovny pracanta Beisp. MS 630S a tím si těsně před sezonou doplnil k AF3000 malý strojopark . Sice mi srdce krvácí nejistota s opravou stroje mě donutila k tomuto řešení. A tím chi jen říct ano nelze dotovat z práce po odtržení položek Dph atd atd nákup strojů na čím dál větší rozměry kol a pneu a ještě mít cenu práce na ks cca 50,- vč Dph. Jsem sám a od začátku plátce a vždy jsem tím byl oproti sem tam ťukům v nevýhodě a přetřásán coby zloděj na cenách. Prý za trochu vzduchu a elektřiny 100kačka na ks už moc a kecy dělej víc a dýl .Blbost kdykoli dojdu kamkoli téměř žádný zaměstnanec neudělá víc než kolik dostane na hodinu a já mám dělat o x set procent víc o úřadech no koment . Slušným a poctivým se tímto omlouvám . A přesně jak píšete ceny a aby to ještě zákazník překousl to za pár hrušek dělat nelze možná jen dnes dělám pneu zítra rozvážím chleba pardon teď není sezona musíte jinam .
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 6. března 2019
 
GUMOVEJPESDěkuji všem za pomoc při losování ano 320,- bylo úspěšně vylosováno a aplikováno na vrtkolení hmyz. Spokojený zákazník toť náš společný cíl . Hezký den .
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 27. února 2019
 
GUMOVEJPESNo taky pěkná cena asi budu ještě vyčkávat a ta nej Nej se aplikuje do anti kolenovrtní vakcíny.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. února 2019
 
GUMOVEJPESEntr kruciš .
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. února 2019
 
GUMOVEJPESDěkuji za typ koukám že mám stejnou cenu tak . A všude se prý zdražuje .
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. února 2019
 
GUMOVEJPESKrásný den všem a opět soutěž o cenu roku mám vše své než mi dojdou z netu pneu nechám opravit ráfky za kolik mi vyzujete 18cti palce kamarád mi to nechce dělat čas zatím je ale? Tak pánové návrh ??
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. února 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz