Pneurevue.cz » Profil » GUMOVEJPES

Příspěvky v diskuzích

GUMOVEJPESAno Romane souhlasím zrovna dnes jsem řešil tuto otázku záruka za cizí pneu a co práce s tím spojená . Nic odjel nespokojený že mu pneu za tu cenu a ještě na záruku v rámci reklamace vady pneu zdarma dělat nebudu a mám o jedno vrtkoleno méně . Asi nějký vych....ek.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 13. března 2019
 
GUMOVEJPESTak po urputném boji jsem přivítal do provozovny pracanta Beisp. MS 630S a tím si těsně před sezonou doplnil k AF3000 malý strojopark . Sice mi srdce krvácí nejistota s opravou stroje mě donutila k tomuto řešení. A tím chi jen říct ano nelze dotovat z práce po odtržení položek Dph atd atd nákup strojů na čím dál větší rozměry kol a pneu a ještě mít cenu práce na ks cca 50,- vč Dph. Jsem sám a od začátku plátce a vždy jsem tím byl oproti sem tam ťukům v nevýhodě a přetřásán coby zloděj na cenách. Prý za trochu vzduchu a elektřiny 100kačka na ks už moc a kecy dělej víc a dýl .Blbost kdykoli dojdu kamkoli téměř žádný zaměstnanec neudělá víc než kolik dostane na hodinu a já mám dělat o x set procent víc o úřadech no koment . Slušným a poctivým se tímto omlouvám . A přesně jak píšete ceny a aby to ještě zákazník překousl to za pár hrušek dělat nelze možná jen dnes dělám pneu zítra rozvážím chleba pardon teď není sezona musíte jinam .
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 6. března 2019
 
GUMOVEJPESDěkuji všem za pomoc při losování ano 320,- bylo úspěšně vylosováno a aplikováno na vrtkolení hmyz. Spokojený zákazník toť náš společný cíl . Hezký den .
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 27. února 2019
 
GUMOVEJPESNo taky pěkná cena asi budu ještě vyčkávat a ta nej Nej se aplikuje do anti kolenovrtní vakcíny.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. února 2019
 
GUMOVEJPESEntr kruciš .
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. února 2019
 
GUMOVEJPESDěkuji za typ koukám že mám stejnou cenu tak . A všude se prý zdražuje .
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. února 2019
 
GUMOVEJPESKrásný den všem a opět soutěž o cenu roku mám vše své než mi dojdou z netu pneu nechám opravit ráfky za kolik mi vyzujete 18cti palce kamarád mi to nechce dělat čas zatím je ale? Tak pánové návrh ??
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. února 2019
 
GUMOVEJPESKrásné nádherně jsem se zasmál asi jako otázka dnes ráno jestli přezouvám na svých strojích Af 3000 19ctky zamyslel jsem se a koukl na aktuálně chystané 21 a řekl ano zakoupené u mne poděkoval než mu došlo co jsem řekl já poděkoval za dotaz a na když pneu atd však to znáte jsem zdvořile odpověděl je zde zákazník pro nové 21 pneu . Položil pán telefon . A o výdrbech ala TPMS vůbec nemluvím .
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 4. února 2019
 
GUMOVEJPESAno hmyzu vrtkolenovitého je stále dosti a a reakce na antihmyzin bývají často zajímavé tolik divných zombí pohledů jsem opravdu ještě neviděl asi to začnu fotit a někdy by stálo za to natočit a poslat jako odstrašující ukázku.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 7. prosince 2018
 
GUMOVEJPESA k tomu dodám všichni jsme nuceni odebírat opotřebené pneu bez úplaty za tahání se s nimi a nakládáním opět do kontajnerů a také být štěstím bez sebe že můžete uklízet za nej x pneu.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 5. prosince 2018
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz